Skocz do zawartości
Hypyszta

 zamknięty Nerf elektryka buff innych klas

Rekomendowane odpowiedzi

UPRZEDZAM KAŻDY POMYSŁ JEST ODDZIELNY ORAZ NIE MUSZĄ ONE STANOWIĆ CAŁOŚCI I WZIĘTE WSZYSTKIE RAZEM POD UWAGĘ MOGĄ BYĆ NIEZBALANSOWANE

Elektryk - przywrócenie starych piorunów, które były mocniejsze lub nawet danie jeszcze lepszych w zamian za zabrania m4 i danie mp5. Piorun wali przez całą mapę, m4 to dobra broń, deklasuje wszystko, bo zarówno umka jak i broń dają dobre obrażenia.

Wsparcie rakietnicze - skoro elektryka już lepiej nie ruszać to może warto dać tej klasie famasa albo galila? Ewentualnie ak47 lub nawet m4. Można przy tym nieco znerfić rakiety.

Duch - danie mu dwóch duchów zamiast jednego, obrażenia z nich zależne od inta.

Łowca - trzy pułapki zamiast jednej, większa prędkość. Dodatkowe obrażenia ze strzelby (10-20?) oraz może bh?

Raszer - zmniejszenie prędkości o 5-10 punktów i danie tylko samo do hp.

Saper - danie UMP.

Partyzant - danie UMP, zamiast 3 smoke i 1 he danie 2 he i jednego smoke. Nieco lepsze leczenie.

Obrońca - większa szybkość lub ogranicznik rozrzutu. Wytrzymałość bardzo mało znaczy na tym modzie.

Talib - minimalnie większa prędkość 5-10 punktów?

Taktyk - normalne HE.

Generał - danie P90 jak broń do krótkiej walki.

Zwiadowca - nieduże spowolnienie przy trafieniu ze scouta. TMP +10 dmg.

Złodziej - zmniejszona widoczność, +5 dmg z m4 lub danie umiejętności takiej jak u zwiadowcy.

Medyk - +50 hp, dłuższe działanie apteczki (10-20 sekund)

Truciciel - lepsze dmg z trujących naboi (zamiast 3x3 [czas trwania x obrażenia] można dać coś dłuższego i zależnego od inta), dłużej działająca trutka i większe dmg (może być zależne od inta, co do trutki to czas trwania 10-15 sekund).

Najemnik - bonus do pieniędzy 50% (w końcu to najemnik), 5+ dmg z ak47 ewentualnie umiejętność podana u zwiadowcy. Nieco więcej hp za fraga 40-50?

Amadeusz - 5+ dmg z mp5, sorka ale przy pełnym incie nadal ma śmieszne obrażenia, a to jego jedyna cecha.

Terrorysta - wybuch po śmierci 1/1 i +5 dmg z famasa.

 

Obecnie połowa graczy gra elektrykiem, jest to najlepsza klasa. Gracz mający pierwsze miejsce w rankingu też gra głównie elektrykiem. Wiele klas jest zapychaczami, a część po prostu jest dobra jak szeregowiec czy snajper.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez urazy drogi kolego, ale w życiu nie czytałem większych bzdur, moim zdaniem wszystkie klasy są za********e zbalansowane, nikt na nic nie narzeka. to tylko moja opinia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 14.08.2021 o 21:14, Hanybal napisał:

Bez urazy drogi kolego, ale w życiu nie czytałem większych bzdur, moim zdaniem wszystkie klasy są za********e zbalansowane, nikt na nic nie narzeka. to tylko moja opinia pozdrawiam

Chyba Ci sie serwery pomylily. Na tym kazdy dobry gracz gra elektrykiem. Topka gra elektrykiem i admini tez np. Psycho czy jakis tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Hypyszta napisał:

Chyba Ci sie serwery pomylily. Na tym kazdy dobry gracz gra elektrykiem. Topka gra elektrykiem i admini tez np. Psycho czy jakis tam jeszcze.

Którzy Admini grają elektrykiem poza psyho? 3/4 topki gra innymi klasami, poza tym ustrzelić elektryka nie jest jakimś dużym problemem. Wystarczy trochę pograć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Hanybal napisał:

Którzy Admini grają elektrykiem poza psyho? 3/4 topki gra innymi klasami, poza tym ustrzelić elektryka nie jest jakimś dużym problemem. Wystarczy trochę pograć ;) 

Widzialem tylko, by Maker gral szeregowcem bedac szczerym, ale reszty klas nie ma.

 

Pokaz mi partyzanta, lowce, obronce, najemnika czy medyka w topce. Nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, Hypyszta napisał:

Widzialem tylko, by Maker gral szeregowcem bedac szczerym, ale reszty klas nie ma.

 

Pokaz mi partyzanta, lowce, obronce, najemnika czy medyka w topce. Nie ma.

Może to nie wina klas, tylko ilości osób? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 godzin temu, Hanybal napisał:

Może to nie wina klas, tylko ilości osób? :o

 

A co ma liczba osób do wg. Ciebie "równych" klas? Jeśli klasy faktycznie byłyby równe to nawet spośród 10 osób byłoby kilka różnych, a tak nie jest. Graczy z kolei na serwie gra o wiele więcej, klas jest mnóstwo, a elektryk dominuje.

Bardzo chętnie jednak zobaczę kiedykolwiek łowcę albo zwiadowcę w topce o ile nie będzie to start serwa, a kilka dni jak parę osób już sobie pogra.

No cóż tylko problem zawsze jest gdzie indziej, grzebanie w modzie i jego kodzie wymaga jakiegoś wysiłku. Na innym codzie (też 200) klasy są faktycznie zbalansowane i faktycznie każdy gra różną klasą, rzadko spotyka się dwie te same tylko są różne włącznie z topką. Tutaj tego nie ma, jestem w 100% szczery i nie piszę Ci głupot, bo mi się nudzi... no może od grania jedną klasą w kółko, bo jest najlepsza.

Edytowane przez Hypyszta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...