Skocz do zawartości
Vemiz

 zamknięty Skarga LOLSON

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 16.09.2021
Nick gracza: @LOLSON
Dowody: SCREENY
Świadkowie: -
Uzasadnienie: 
Admin LOLSON, wcale się z tym nie kryjąc, kłamie i kryje swoją przyjaciółkę, Panią admin @~Czarna~. Czarna łamie regulamin używając pluginu do zmniejszania celności wybranym graczom.
Może to zrobić z dowolnego powodu np. gdy ktoś "naciśnie jej na odcisk". 28 sierpnia założyłem temat, w którym opisałem problem jakiego uświadczyłem grając na ONLYDD2. W skrócie polegał on na tym, że mimo krwi tryskającej z głowy trafionego przeciwnika, nie otrzymywał on żadnych obrażeń. Czarna od razu stwierdziła, że to rodzaj kary, nałożony na mnie za "notoryczne raszowanie".  Napisałem skargę na Czarną, bo przecież raszowanie nie jest zabronione i nawet Pani admin bardzo często skraca galę lub środek grając po stronie CT. Niestety Pan @LOLSON, jak na dobrego kolegę przystało, odrzucił skargę, nie odnosząc się w ogóle do moich zarzutów. Istotne jednak jest to, że wtedy pierwszy raz skłamał pisząc, że NIE MA ŻADNEGO PLUGINU odpowiadającego za mój problem z trafianiem. Nieliczni użytkownicy forum już wtedy zauważyli, że przecież sama Czarna przyznała się do jego użycia. W późniejszym czasie założyłem jeszcze dwa tematy o moim problemie, które oczywiście Czarna szybko zamknęła. Minęły 3(!!!!) tygodnie od kiedy zgłosiłem "bug" z trafianiem i nadal nie otrzymałem pomocy. Czarna wyłączyła możliwość otrzymywania wiadomości prywatnych, nie odpisuje w grze ani na czacie. Inni opiekunowie ONLYDD2 umywają ręce i twierdzą "że problem może rozwiązać jedynie Czarna". Kiedy zwróciłem się z prośbą o pomoc do LOLSONA zablokował mnie na 24 godziny na ChatBoxie, tylko i wyłącznie dlatego że szukałem pomocy w wiadomej sprawie. Później na krótko wyłączył możliwość wysyłania mu PW by później, kiedy już mogłem ponownie do niego napisać, zacząć ignorować moje wiadomości. Ostatecznym powodem, przez który zdecydowałem się na napisanie tej skargi była dzisiejsza wymiana zdań z Panem @LOLSON na chatboxie. Ponownie zapytałem, czy może pomóc mi w rozwiązaniu problemu (przecież od tego tutaj jest!) a on stwierdził, że wina leży po mojej stronie i powinienem szukać pomocy na innych forach, bo ten problem dotyczy tylko mojej osoby. Zdziwiło mnie to, bo przecież Czarna w prywatnej wiadomości wyraźnie napisała, że jestem jednym z wielu, których ukarała w ten sposób. Zestawiłem te dwie wypowiedzi w formie jednego screena i wrzuciłem na ChatBoxa. Lolson błyskawicznie zmutował mnie na ChatBoxie na TYDZIEŃ! Dostałem muta tylko dlatego, że po raz kolejny złapałem go na kłamstwie. Dlaczego administratorzy jawnie łamią regulamin i kryją się wzajemnie? Liczę na odpowiedź kogoś stojącego wyżej od Czarnej i LOLSONA. Mam nadzieję, że nie będą sędziami we własnej sprawie. Prosiłbym także o odpowiedź na kilka prostych pytań, które pomogą rozwiązać problem:

1). Czy istnieje plugin, który pozwala na zmniejszenie celności wybranemu graczowi? Jeśli tak, to na podstawie którego punktu regulaminu jest używany?

2). Czy raszowanie po stronie CT, na serwerze ONLYDD2 1.6, jest dozwolone? Czarna twierdzi, że nie i karze za to wybrane osoby (sama raszując!). Inni admini twierdzą, że można raszować bo nie jest to zabronione przez regulamin. Poproszę o jasną odpowiedź w tej sprawie.

3.) Czy admini w podejmowaniu decyzji powinni się kierować osobistymi sympatiami? Czy takie zamknięte układy są zdrowe dla funkcjonowania sieci? 

Na screenach poniżej kłamstwa Pana Lolsona, który prawdomówność uzależnia od tego czy pisze na PW ,czy publicznie na ChatBoxie :)
 

Czarna.jpg.9844f4ab7759514de01597afef5ec015.jpg

haha.jpg

xddd.jpg

Edytowane przez Vemiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 minut temu, Vemiz napisał:

1). Czy istnieje plugin, który pozwala na zmniejszenie celności wybranemu graczowi? Jeśli tak, to na podstawie którego punktu regulaminu jest używany?

Jak napiszesz taki, to będzie.

21 minut temu, Vemiz napisał:

2). Czy raszowanie po stronie CT, na serwerze ONLYDD2 1.6, jest dozwolone? Czarna twierdzi, że nie i karze za to wybrane osoby (sama raszując!). Inni admini twierdzą, że można raszować bo nie jest to zabronione przez regulamin. Poproszę o jasną odpowiedź w tej sprawie.

Skoro Czarna mówi, że nie, to nie. "Inni admini", pokaż mi którzy konkretnie tak twierdzą.

23 minuty temu, Vemiz napisał:

3.) Czy admini w podejmowaniu decyzji powinni się kierować osobistymi sympatiami? Czy takie zamknięte układy są zdrowe dla funkcjonowania sieci? 

Nikt z administracji nie podejmuje decyzji w oparciu o osobiste sympatie. Dodatkowo nie ma żadnych zamkniętych układów na MH. Sieć funkcjonuje bardzo dobrze, więc to świadczy o dobrze wykonywanej robocie na szczeblu wyższej administracji oraz samego właściciela sieci.

Ze screenów, które przedstawiłeś wynika, że zarówno LOLSON jak i Czarna chcieli ci pomóc, jednak najwidoczniej każda pomoc ze strony wcześniej wymienionych osób nie rozwiązuje twojego problemu co nie jest ich winą.

Poza tym wszystkim, monitorowałem co piszesz na ChatBoxie, i w sumie mogę stwierdzić, że w tym momencie nie szukasz pomocy, tylko po prostu lubisz sobie zarzucić zarzutkę i czekasz aż ktoś to łyknie. 

Przedstawiłeś problem, Czarna i LOLSON dali ci jakieś porady co możesz zrobić, wychodzi na to, że nic nie pomaga i teraz próbujesz na siłę zrobić dymy.

34 minuty temu, Vemiz napisał:

Czarna łamie regulamin używając pluginu do zmniejszania celności wybranym graczom.

W 100% sie zgadzam, Czarna specjalnie ma gdzieś regulamin własnego serwera, i używa danego pluginu aby gracze byli mniej celni. Dokładnie tak było, stałem obok Czarnej jak to robiła.

36 minut temu, Vemiz napisał:

Minęły 3(!!!!) tygodnie od kiedy zgłosiłem "bug" z trafianiem i nadal nie otrzymałem pomocy.

Z tego co widziałem oraz z dostarczonych screenów, to pomoc otrzymałeś, tylko najwidoczniej nie zadziałała, tak bywa. Nie zawsze znajdzie się rozwiązanie na jakiś problem.

Kolejne bezsensowne i bezpodstawne skargi będą karane ostrzeżeniem.

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra napisze to jedyny raz i to będzie jedyny post.

Godzinę temu, Vemiz napisał:

1). Czy istnieje plugin, który pozwala na zmniejszenie celności wybranemu graczowi?

Tak jest. Jak już zostało to napisane w temacie ze skargi to nie piszcie raz tak raz tak.  

Nie można po prostu dopisać do pierdzielonego regulaminu serwera że nie można rushować do danej ilości graczy i problem się rozwiąże? 

Tak tylko widać jeden spam, jęki i wymyślanie wymówek z jednej i drugiej strony. Rozwiązanie jest podane wyżej i wtedy nikt z niczym problemu nie będzie mieć.  Tyle czekam na +1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...