Skocz do zawartości
j4k s!3 gr4

 odrzucone J4k s!3 gr4 v2?

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Patryk
Wiek:22
Czas spędzony na forum: ponad 30 dni
Doświadczenie w moderowaniu: Nigdy nie posiadałem takiej funkcji
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: brak
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak posiadałem
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Zależy od dnia czasem 2h czasem potrafię być 6/7
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na forum, rozwiązywaniu problemów innych użytkowników. Myślę, że to co dział się w przeszłości może zostać mi wybaczone bo każdemu należy się druga szansa, jako UBT moim zdaniem sprawuję się dobrze a też zaczynałem jako kompletny laik, więc jako moderator bardzo szybko bym się wszystkiego nauczył. Dziękuję i pozdrawiam <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry wieczór. 

Użytkownik w podaniu zbytnio się nie rozpisał, ale biorąc pod uwagę, iż jest to jego drugie już podanie można przypuszczać, że zależy mu na tej właśnie funkcji. 
Niestety kandydat nie posiadał wcześniej owej rangi oraz nie posługiwał MCP - (Moderator Control Panelu), czyli potocznie panelu moderatora, natomiast każdy kiedyś od czegoś zaczynał, kiedyś musi być ten pierwszy raz. Na swojej obecnej randze kandydat spisuje się bardzo dobrze, można powiedzieć, że robi robotę za dziesięciu, nie posiada problemów z rozpisywaniem demek oraz sprawdzaniem screenshotów, co przekłada się na pracę w grupie. Kultura u tego użytkownika też jest na bardzo dobrym poziomie - nie ma się do czego przyczepić. 
Podsumowując: Jestem na TAK.

Pozdrawiam, życzę miłego wieczoru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale że tak dużo wypowiedzi tutaj :16593-Movie-Theater-Theatre-Watching-Tv-Popcorn-Smilie-Smiley-Smilies-:

Moje zdanie dalej się nie zmieniło 

Na nie;

Ban na forum za odwalanie maniany kmwtw, posty, dalej imo za wcześnie na moda forum, musiałbyś się fchuy wykazać, że Ci zależy i że się zmieniłeś :P No i ten czas na forum :monkahyper: Czasem łatwo Cię sprowokować, mówi to elo elo c;]

Jedyne +-y to że Patryczek :lovelaplz: i aktywność na forum.

Pozdro, 

OU7SIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...