Skocz do zawartości
Julshi

 zaakceptowane Julshi na moda

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Julka
Wiek: 15
Czas spędzony na forum: 3dni
Doświadczenie w moderowaniu: Brak
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Byłam opiekunem, więc czasem zdarzyło mi się zamknąć temat itp
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Nie
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Bardzo często wbijam nawet na telefonie, poświęcam cały swój możliwy czas
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Myślę, że byłabym dobrym moderatorem ponieważ bardzo często jestem na forum, jestem dosyć ogarniętą osobą oraz nie wchodzę praktycznie w żadne konflikty, chce aby na forum panował porządek oraz spokój, czasami pojawiają się boty więc mogłabym to posprzątać. Myślę, że przydałaby się kolejna para rąk do pomocy i chciałabym spróbować swoich sił .

Pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczoru

Edytowane przez Julshi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajna osobka szczególnie dla @elo elo 350

Rzadko widze ją nie aktywną zawsze w czymś pomoże, pocieszy

+/-Wiek ale to drobiazg

+Brak ostrzeżeń

No nic dodać nic ująć na TAK

 

Ps; Tobie też miłego wieczorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No rozbudowaną wypowiedzią to mi nie zaimponowałaś, lecz jestem na małe tak. Na wiek to można nie zwracać dużej uwagi, bo samo w sobie to tylko cyfra która w rzeczy nic nie zmienia a doświadczenie można zdobyć i się podstaw nauczyć potem przejść na kolejny etap. Powód który też dużo zmienia to chociaż wykazujesz się dobrą aktywnością na forum. 

Pozdrawiam z familią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie,

- Wiek

- Doświadczenie

+/- aktywność

+ brak ostrzeżeń

Wydaje mi sie ze były już lepsze kandydaty i że moderator forum to nie za bardzo cos dla ciebie. (Tak mi sie wydaje. ;))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja będę na TAAK! 

+ Wiek to tylko liczba, a po drugie bardziej ogarnięta jest niż większość osób, których tu poznałem 

Niby minus przy doświadczeniu ale jak gazik daje radę to ty tym bardziej :meksy: 

+Często aktywna. Do tego bardzo miła i pomocna kobita! 

Co tu dużo mówić no idealny kandydat na te range życzę powodzenia! :peepolove:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A niech se ma ;]

Pomimo ze nie spelniasz kilku wymagan to na tak,

Aktywna

Byla dobrym opiekunem

Sapacie sie do niej o wiek a Gazik ma 17 i zachowuje sie gorzej :meksy:

Wymagania to kwestia czasu ;)

Pozdrawiam serdecznie,

zlamane serduszko 

Ps. @Vaniish :facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie, nie spełniasz podstawowego wymagania - 400 sensownych postów. Poza tym wymaganiem, Twoja rozbudowana wypowiedź nie jest najlepiej zbudowana, a dodatkowo mnie jakoś nie przekonała. Aktywność na +, brak ostrzeżeń tak samo. 

Mimo to, powodzenia :)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mieliśmy jeszcze okazji ze sobą współpracować, jednak wiele razy ze sobą graliśmy, czy też zwyczajnie rozmawialiśmy. Według mnie jesteś osobą która swoją cierpliwością, dojrzałoscią oraz zaangażowaniem wpasuje się w nasz zespół.

Mimo to dostaniesz okres próbny dwóch tygodni, abym zobaczył jak faktycznie działasz w moderacji.

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka

(Skopiuj ten tekst i wklej do mojego podania w momencie jak będziesz je przyjmował, tylko nie zapomnij usunąć tego co jest napisane w nawiasie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...