Skocz do zawartości
pemeq

Ja to tylko tu podrzucam

Rekomendowane odpowiedzi

1859500913_Zrzutekranu(3).thumb.png.fb9692bb611562383c7ff1feeae4ab54.png 

cod 400 umarł jak widać po lvl to już nie cod 400 lecz 1375+ i na dodatek to same boty, miały być jakieś prace nad serwerem a nic nie jest robione. Może w końcu coś zostanie zrobione w tej sprawie



@-DeadPool- ale ja to wiem, wszedłem na chwile zobaczyć czy coś zrobili 
 

Edytowane przez pemeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 31.10.2021 o 18:42, pemeq napisał:

1859500913_Zrzutekranu(3).thumb.png.fb9692bb611562383c7ff1feeae4ab54.png 

cod 400 umarł jak widać po lvl to już nie cod 400 lecz 1375+ i na dodatek to same boty, miały być jakieś prace nad serwerem a nic nie jest robione. Może w końcu coś zostanie zrobione w tej sprawie
 

Jak na razie to nawet nie ma sensu żadnego tam grać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tylko przypadkiem nie zróbcie tylko resetu tego rankingu, bo ten serwer woła o pomoc

nie wiem czemu nowych klas i map nie dodajecie ??

na serwerze same boty graja, ja sie nie dziwie że ten serwer stoi pusty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


By boty działały mają zaimplementowaną swoją inteligencję i pewne prawa. Zapytam się Vanillaha czy wie jak to poprawić. Miały być poprawki i pracę ale niestety wszystko się rozsypało.

Nowa paczka którą testowaliśmy ma jeszcze więcej bugów niż ta co jest teraz. Muszę poszukać kogoś innego do pomocy przy niej. Jeżeli nadal będzie tak źle z serwerem to zastanowimy się nad zamknięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 3.11.2021 o 16:01, aquax napisał:

By boty działały mają zaimplementowaną swoją inteligencję i pewne prawa. Zapytam się Vanillaha czy wie jak to poprawić. Miały być poprawki i pracę ale niestety wszystko się rozsypało.

Nowa paczka którą testowaliśmy ma jeszcze więcej bugów niż ta co jest teraz. Muszę poszukać kogoś innego do pomocy przy niej. Jeżeli nadal będzie tak źle z serwerem to zastanowimy się nad zamknięciem.

czy to ma sens zmieniac paczke na nowa, skoro dobrze sie ogolnie gra ?

ludzi nie ma bo nie ma atmosfery, duza róznica leveli od graczy poczatkujacych do stałych

ja bym sie skupił moze na tym by bardziej dopiescic klasy, 

 

 

zamknijcie go juz teraz, serwer to śmietnik 

po co nowa paczka jak wgl pomysłu i zainteresowania nie macie nad serwerem

co to da że masz przy nim jednego czy drugiego opiekuna jak oni wgl tam nie graja, tak naprawde nie maja pojecie co sie tam dzieje... wejda, zbanuja i ida dalej... zero zaangazowania

to powinna przejać osoba ktora ma o tym pojecie, a przede wszystkim gra na serwerze...

o statystykach nie wspomne, od 5 tyg gram i moze to za duze słowo "gram" bo tak naprawde nie ma z kim... no chyba do bota nie bede gadał

nuda na serwerach przez boty i tyle, do tego na starcie dostajesz 369 na start wiec co to za sens

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakby @WolfIDraV sobie w uja nie poleciał to może by coś było z tego serwera. 

Raczej sam reset nic nie da, bo tu potrzeba zmian. Przede wszystkim zmiana IP i hostingu. Jak już przywracać do życia serwer to od zera. Zapomnieć o już istniejących klasach i perkach... Zrobić serwer całkowicie od nowa, a ten co jest teraz w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 8.11.2021 o 03:12, -Damian- napisał:

Jakby @WolfIDraV sobie w uja nie poleciał to może by coś było z tego serwera. 

Raczej sam reset nic nie da, bo tu potrzeba zmian. Przede wszystkim zmiana IP i hostingu. Jak już przywracać do życia serwer to od zera. Zapomnieć o już istniejących klasach i perkach... Zrobić serwer całkowicie od nowa, a ten co jest teraz w zapomnienie.

Damian masz wolną rękę napisz sobie silnik, klasy, perki wszystko od nowa by wszystko, że sobą grał bez problemu.

Nie jestem już takim no-life jak za czasów 25k oraz 500k po nockach siedział i szukała naprawiał błędy albo coś od nowa pisał.

Każdy ma swoje prywatne życie i problemy a nie tylko gry i żadnych problemów na głowie.

Po kolejne miałem dostać listę błędów i rzeczy do poprawki przez osobę która w tamtym czasie zarządzała codem 400 ale do tej pory nic nie dostałem a nie będę wszystko na swojej głowie trzymał bo wszystkie sam nie wyczaje.

Kolejne to, że CS:GO jest już darmowy i tam powstają serwery takie jakie były CS 1.6 lub nawet lepsze.

W 1.6 został osoby co mają nostalgie do tej gry lub wooden PC. Sam miałem w planach zacząć próbować pisać pod CS:GO ale nie znalazłem pod to czasu.

 

Możecie się na mnie wku**, wyzywać itd. ale człowiek to nie maszyna i wszystkiego sam nie ogarnie.

Żeby coś wykonywać trzeba mieć do tego zapał i coś co człowiek pcha by to robić a gdy to miałem to robiłem to bez problemu damian i nie brałem z tego żadnych opłat bo to była dla mnie przyjemność.

Nie którzy zastanawiali się czy aquax mi za te robotę płaci ale nie chciałem nic w zamian robiłem to bez interesowanie bo to była przyjemność dla mnie i patrzeć jak gracze są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...