Skocz do zawartości
Martynka3

 zaakceptowane Podanie na Administratorke

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: Martynka :3
Wiek: 16
Znajomość AMXX (0/8): 5/8
Doświadczenie: Nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia w byciu adminka, lecz sie szybko uczę i staram sie pomagać każdemu na serwerze
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam:Niestety nie
SID:-
Link do profilu na STEAM:-
Link do profilu na Game Tracker:https://cache.gametracker.com/player/Martynka %3A3/91.224.117.52:27140/
Kontakt: Forum
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?:jasne że tak
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:Ponieważ uważam że jestem kulturalną osobą (nie raz potrafie być toxic, natomiast radze sobie z tym). Staram sie być aktywna na serwerze i pomagac wielu osob zdarza się że uczestnicy na serwerze są toxic i nie radzą sobie z emocjami dlatego chciałabym pomóc w serwerze i oczyszczenia cheaterow, oraz pilnowac kultury na chacie lub mikrofonu :D. Pozdrawiam 

Edytowane przez Martynka3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://cache.gametracker.com/player/Martynka %3A3/91.224.117.52:27140/

 to jest twoje gt zapamiętaj je :)

brak steam co cię niby skreśla ale teraz chodzi po 7 zl wiec to nie jest majątek aby go zakupić 
na plus jest to ze grasz i cię czasami widzę 
amx zobaczymy 
gt masz dobre 
no nie wiem 
neutral bardziej nie znam cię za bardzo szczerze mało się udzielasz na tym serwerze mało dajesz na u@ czy tez zgłoś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE

-Brak steam 

+GT

-Obrażasz graczy w tym   mnie

-Prowokujesz 

-Brak doświadczenia 

-Konto na forum 

- NIE potrafisz podać nawet GT a twierdzisz że masz dobre AMXX?

Cs na steam kosztuje około 7zl. Popraw kulture I zdecyduj się co do tożsamości płciowej bo raz piszesz w formie męskiej A raz w żeńskiej, wzbudzasz we mnie poważne  wątpliwości swoją osobą 

Życzę powodzenia?

Edit: - Nie wiesz że nie powinnas wypowiadać się pod swoim podaniem!?

Nie z obowiązku A przyjemności pisze ten komentarz pod twoim podaniem. Dostałam od Ciebie prywatne wiadomości więc musiałaś stwierdzić że niedobrze postąpiłaś wyzywajac mnie od wejścia przy pierwszym spotkaniu totalnie mnie nie znając I nie wiedząc kim jestem. Przypomnę że padaly z twojej strony teksty o rodzicach co moim zdaniem jest grubą przesadą. Zrozumialabym twoja wiadomość gdybyś przyznała się do błędu I po prostu przeprosiła ale Ty idziesz w zaparte co jest przekomiczne. Po burzy wychodzi słońce. Przez jakiś czas nie było graczy na go modzie Ale serwer odżył wspólnymi siłami się udało i uważam że jeśli serwer ma nadal się rozwijać to bez tego gracza. Bez flag nie wzbudza we mnie zaufania A jak dostanie dostęp do amxmodmenu  to może już do reszty jej odjeebac od władzy. Takie jest moje zdanie. I z chęcią je wyrażam. Decyzja należy do szefuncia 

(Vister weź sprawdź czy godziny nie są nabijane na spec bo ktoś mi pisał że tak się dzieje)

Edytowane przez Paulinkaa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie to żebym się czepiał ale @Paulinkaa_ ty jak składałaś podanie też nie miałaś cs 1.6 na steam ;)
Kolejna sprawa jak tak patrzę na twoje Gt to ciekawi mnie kiedy ty tak często grasz że ktoś Cię prowokuję ( a jeżeli obraża dodaj jakieś dowody bo bez to nie wygląda fajnie ;)
Znajomość amx nie ma nic wspólnego z ogarnięciem gdzie na forum jest gt ;)

Co to samego podania 
+ gt 
+/- kultura 
+/- amx ( kwestia douczenia się ) 
Adminów zawsze potrzeba nie każdy daję radę siedzieć 24/7 

@Paulinkaa_ dostarczysz nam jakiegoś ssa czy dalej będziesz pisać jaki ktoś jest zły mimo braku dowodów 
Na specu siedzi jak sprawdza graczy ;)  Przynajmniej to robi xD a nie wbija na secpa robi ssy i nara :D
Swoją drogą że nikt jeszcze nie napisał o problemie jak z koleżanką sobie podpowiadałyście :D
 

Edytowane przez Nimmrod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No trochę do czytania było ale dzięki temu mam lekki obraz sytuacji jaka tutaj jest. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zapraszam na PW w celu sprawdzenia wiedzy i umiejętności czytania i pisania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...