Skocz do zawartości
nynek

Jedyny taki wywiad z Aquax, właścicielem naszej sieci!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli siedzisz akurat w ubikacji i nie masz żadnej gazety pod ręką, a skład odświeżacza powietrza znasz już na pamięć, to gorąco zachęcam Cię do przeczytania mojego wywiadu z @aquax, właścicielem naszej sieci.

 

Miłego czytania!

 

Ja
Aquax
Coś ode mnie

 

Witam Cię serdecznie i dziękuję, że zgodziłeś się na ten wywiad. Zacznę może od standardowego pytania. Kto kryje się pod nickiem Aquax? Powiedz nam coś o sobie.

Witaj. Nie ma problemu. Pod nickiem aquax kryje się 21-letni chłopak o imieniu Mateusz. Mieszkam w województwie łódzkim. Więcej informacji o tym gdzie mieszkam tylko dla wtajemniczonych. Szczególnie interesuję się sportem oraz informatyką. Mogę dodać również do tego muzykę i grę na kilku instrumentach.

Nie podał miejscowości bo nawet Google jej nie wyszukuje.

 

Powiedz mi Mateuszu czym się obecnie zajmujesz. Praca? Szkoła? A może masz kobietę, która nie pozwala Ci na zajmowanie się czymś innym po za nią?

Można powiedzieć, że wszystko to co wymieniłeś. Staram się jedno pogodzić z drugim i myślę, że wychodzi mi to. Co do mojej kobiety to jest ona na tyle kochana, że wspiera mnie bardzo w tym co robię i tyle ile potrafi pomaga mi w realizacji postawionych sobie celów.

 

Ciekawscy chcieliby się dowiedzieć, na kiedy planujecie swój pierwszy raz :D

Prosił bym o oddalenie tego pytania, ponieważ mogą czytać to dzieci :D

Udało mi się dowiedzieć, że dopiero po ślubie ^ ^

 

Taka kobieta to prawdziwy "skarb". Gratuluję Ci i życzę wam powodzenia. Powiedziałeś, że interesujesz się sportem. Uprawiasz sam jakiś czy ograniczasz się tylko do oglądania?

Uprawiam aktywnie sport. Ćwiczę na siłowni, jeżdżę na rowerze, co 1-2 tygodnie gram mecze w piłkę nożną, a czasami zdarza się pograć w pingponga, jeśli są warunki. Co do oglądania sportu w telewizji to jeśli tylko leci jakiś mecz ligi angielskiej, to nie przejdę obok tego obojętnie. Kibicuję Liverpoolowi od dziecka i liczę, że w końcu odniosą sukces.

 

Kibicujesz Liverpoolowi. Kto jest zatem Twoim ulubionym piłkarzem?

Od zawsze był nim Steven Gerrard.

 

Możesz powiedzieć nam coś więcej o jeżdżeniu na rowerze?

Dzięki mojej kochanej Angelice ponownie zacząłem jeździć intensywnie na rowerze i czuję z tego ogromną przyjemność. Jedną z większych wypraw w czasie wakacji była 50-kilometrowa jazda pod górkę Kamieńsk oraz zjazd z niej. Łatwo się tam nie było dostać, ale zjazd z ogromną prędkością z górki wynagrodził nasze starania. We wakacje nawet na Mallorce, na której byliśmy z Angeliką, nie mogło się obyć bez przejażdżki rowerowej po wyspie.

 

Wspomniałeś wcześniej, że grasz na instrumentach. Możesz wymienić na jakich? Przeszło Ci kiedyś przez myśl, żeby zgłosić się do jakiegoś telewizyjnego show, aby pokazać w nim swój talent? Czy oprócz grania na instrumentach również śpiewasz? I nie chodzi mi podśpiewywanie podczas brania prysznicu bądź golenia się :P

Grałem na akordeonie (4 lata) oraz keyboardzie(2 lata). Jako, że jestem osobą nieśmiałą, raczej nie przeszło mi to przez myśl, choć kolega chciał mnie wkręcić kiedyś do zespołu. Co do śpiewu to nigdy nie śpiewałem i raczej nie zamierzam. Nawet na imprezach he he.

 

Skoro jesteśmy przy muzyce, to powiedz jakich gatunków słuchasz.

Słucham muzyki klubowej i lubię głośne rąbnięcie.

 

Jaki typ filmów polecasz?

Polecam filmy akcji, horrory oraz komedie.

 

Lubisz zwierzęta? Masz jakieś?

Jasne że lubię. Mam dwa pieski. Wyżła, oraz Yorka.

 

Jak się wabią?

Ara oraz Abi.
 

Powiedz mi, jak wspominasz dzieciństwo? Masz jakieś zdjęcia z tego okresu?

Dzieciństwo wspominam pełne zabawy, głównie z braćmi ciotecznymi, którzy co wakacje przyjeżdżali do mnie. Dniami i nocami robiliśmy coraz to dziwniejsze rzeczy. Niestety nie mam na komputerze żadnego takiego zdjęcia.

 

Kto ma Cię w znajomych na Facebooku może zauważyć, że lubisz podróżować. Jakie ciekawe miejsca do tej pory zwiedziłeś, co wywarło na Tobie największe wrażenie i gdzie w przyszłości chciałbyś jeszcze pojechać?

Byłem w różnych miejscach, ale najlepszą wyprawą dotychczas była ta w te wakacje - Mallorca. Ten klimat, Ci ludzie, którzy z uśmiechem wszystko kwitowali. Jest to miejsce, którego nie da się opisać słowami. Po prostu trzeba tam być! Nawet udało mi się napić ze słynnym wujkiem @Kristo (dla wtajemniczonych hue hue xD). Kolejnym miejscem, które mam na oku to oczywiście wypad za granicę, lecz nie zdradzę jeszcze gdzie. Moim jednym z wielu marzeń jest to, żeby zwiedzić każdy najciekawszy zakątek ziemi bo to co zobaczymy i poznamy, zapamiętamy do końca życia.

Dowiedziałem się po za wywiadem, że chodzi o Sosnowiec ^ ^


 

Przejdziemy teraz do tematów związanych z Counter-Strike. Powiedz mi jak zaczęła się Twoja przygoda z tą grą.

Swoją przygodę z Counter-Strike zacząłem 9 lat temu, gdy zaczynaliśmy grę w szkole. Do dziś pamiętam swoje pierwsze błądzenia po mapce de_dust2. Następnym krokiem było pobranie Counter-Strike na swój komputer i rozpoczęcie przygody na serwerach. Początki nie były łatwe, ale nic nie przychodzi łatwo bez treningu.

 

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "aquax"?

Na początku miałem inną nazwę. "Loatheb". Mój starszy brat cioteczny wymyślił mi ją, gdy byłem młodszy, ale zbytnio nie podobała mi się ona. Gdy zaczynałem swoją przygodę, z Counter-Strike to grałem na serwerach typu "chowany". Był tam kolor "aqua". Spodobała mi się ta nazwa i ustawiłem ją sobie jako nick. Następnym krokiem były serwery COD MOD, oraz FFA. Któregoś dnia miałem słabszy dzień, żeby więc nie spaść z rankingu, to zmieniłem nazwę na nick aquax dodając "x" na końcu. Tak oto powstał aquax :D

 

Jaka jest Twoja ulubiona mapa i jaką bronią lubisz grać?

Ulubiona broń to M4A1, a mapka to jak prawie u każdego de_dust2.

 

Myślałem, że Twoją ulubioną bronią jest AWP bo często można Cię z nią spotkać na długiej.

Szczerze powiedziawszy, to zależy od dnia. Niekiedy lubię sobie przykampić na długiej licząc na parę darmowych fragów he he.

 

Przyszedł czas, aby dowiedzieć się czegoś więcej o Multi-Head.pl. Powiedz wszystkim czy sam wpadłeś ma pomysł, żeby założyć własną sieć czy ktoś Cię do tego namówił? Opowiedz nam, jak to się zaczęło.

Na założenie sieci wpadłem razem z moim bratem ciotecznym. Zaczęło się to od gry na pewnym 4funie. Mieliśmy tam adminów. W późniejszym czasie nie dogadaliśmy się tam z głównym administratorem, więc postanowiliśmy spróbować coś swojego. Początki były bardzo ciężkie. Do dziś pamiętam siedzenie do 5 rano i szukanie osób na innych serwerach , żeby do nas przyszły. Przeważnie kończyło się to niepowodzeniami typu ''spier...'', lecz z dobrą gadką dało się namówić kilku osobników.

 

Jak długo sieć już istnieje?

Myślę, że będzie już 5, bądź 6 lat.

 

Nie będziemy się w to bardziej zagłębiać bo na pewno były wzloty i upadki. Opowiedz nam jakąś najzabawniejsza historie z życia sieci. Co milo wspominasz (nie licząc wpłat na konto :D).

Najzabawniejsza historia hmmm.... Mnie ogólnie najbardziej bawią historie zbulwersowanych dzieci, które wyzywają, że nas znajda i pobiją :D Może podam przykłady.

 

Jakie masz plany odnośnie sieci? Zamierzasz dodać jakiś nowy serwer?

Jasne. Diablo mod już stoi, ale nie jest upubliczniony. Aktualnie trwają BETA testy.

 

Kiedy można spodziewać się rozruchu?

Chciałbym, by ruszyło w grudniu lub troszkę wcześniej.

 

Tego Ci życzę. W ostatnim czasie powstał nowy serwer Paintball. Co możesz o nim powiedzieć i jakie masz wobec niego plany?

Planujemy na nim zmiany o 360 stopni. Na serwerze został dodany tryb deathmatch, czyli odradzanie się gdy zginiemy. Dodatkową funkcją, którą wymyśliliśmy jest główny cel tego serwera - flagi. Na każdej mapce rozstawione są flagi w oddalonych od siebie miejscach. Jedna z flag należy do CT, a druga do TT. Ta drużyna, która zabierze flagę i dostarczy ją do swojej bazy z flagą, wygrywa i zdobywa punkty.

Paintball CTF+ DM   IP: 46.29.21.219:27181

 

Nie tak dawno @EvO został nowym Opiekunem Sieci. Dużo czasu musiał spędzić pod Twoim biurkiem?

Jest już z nami kilka lat, wiec zdążył się nauczyć robić do perfekcji to, co należy :D

Potwierdzone info xD

 

Prowadzenie własnej sieci wymaga dużo poświeceń. Czasu, pracy, a przede wszystkim pieniędzy. Powiedz mi, ile mniej więcej wynosi koszt utrzymania wszystkich serwerów w ciągu jednego miesiąca?

Około 3000zł. Konkurencja nie śpi. Żeby utrzymać wszystko na wysokim poziomie, to trzeba wykładać kasę.

Każdy z was może wpłacić dobrowolną kwotę na konto. Dodatkowo można uzyskać wyjątkową rangę. Więcej informacji tutaj: http://multi-head.pl/index.php?/topic/72659-wa%C5%BCne-ranga-donator-zbi%C3%B3rka/

 

Masz jakieś marzenie odnośnie sieci?

Chciałbym, żeby zawsze była najlepsza i miała najfajniejszych ludzi, takich, jak ma teraz.

 

Co roku odbywa się zlot. Jak zachęcisz graczy do spotkania w następnym roku?

Najlepszą zachętą będzie obejrzenie filmiku z tego roku. Są to takie spotkania, w których człowiek czuje się, jakby znał te twarze kilka lat.

Filmik z tegorocznego zlotu: http://multi-head.pl/index.php?/topic/67342-zlot-multi-headpl-17-19-lipiec-2015/

 

Chcesz kogoś pozdrowić?

Moją kochaną Angelikę :* Chciałbym Ci podziękować za ten wywiad i super ułożone pytania. Specjalne podziękowania również dla całej ekipy, która dzielnie pomaga mi tworzyć najlepszą sieć, jaką Polska miała. A najbardziej dziękuję mojej kochanej Angelice, która mnie wspiera i motywuje w tym co robię.

 

W takim razie jeszcze raz dziękuję Ci, ze zgodziłeś się na ten wywiad. Życzę Ci wytrwałości w tym co robisz i samych sukcesów w prowadzeniu sieci jak i w życiu prywatnym :)

Dziękuję i wzajemnie :)

 

 

Napisanie tego wywiadu zajęło mi równy miesiąc (był na zw xD)! Będę wdzięczny za wszelkie pochwały i hejty!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahaha xD Co beka, też kiedyś byłem fanem Gerrarda :D W hasłach są poukrywane jego numerki z Liverpoolu oraz reprezentacji Anglii czyli 4 i 8 :D (Nie wiem czy nadal ma te numerki lecz taki stan był ok. 3 lata temu xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad bardzo dobry, mogłem co nieco więcej dowiedzieć się o właścicielu naszej sieci.

 

Good job Nynuś! 

 

 

 

PS: Zdjęcie ze stanikiem - genialne. :D

 

 

 

EDIT: Dokładnie, WIELKIE BRAWA :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad na prawde na wysokim poziomie, aczkolwiek nie na tak wysokim

 

jak uroda Twojej kobiety @aquax

 

 

 

Dużo konkretnych informacji, z których możemy dużo wywnioskować,

 

na temat samej osoby.

 

 

 

Podoba mi się to, że nie działasz wg typowego schematu, tylko tworzysz

 

wszystko wg swojego światopoglądu i swoich przekonań.

 

Robisz to co uważasz za słuszne i dodam, że robisz to w dobrym stylu.

 

Dużo śmiechu i to również duży plus.

 

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

 

 

 

Powiem Ci @aquax, że masz ładne cycki :wub:

 

Mam nadzieję, że @Angelika nie będzie zła, jakbym je zmacał :D

 

Za zdjęcie props na maksa :D

 

Jeszcze przed przeczytaniem samego artykułu, patrząc na zdjęcia wiedziałem,

 

że to będzie dobra robota i tak się okazało ! :)

 

 

 

 

 

#editt 

 

 

 

Szkoda :<  :vava: tak się teraz czuje @Angelika 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba będzie trzeba zrobić małą zemstę z tymi ściśle tajnymi zdjęciami :D 

 

Nynek muszę powiedzieć, że kawał dobrej roboty :)

 

 

 

Z tobą Moja kochano Angeliko rozliczę się jutro :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


aquax no nie powiem dawano się nic nie gadało :D ale takiego jak z przedostatniego zdjęcia Cię nie znałem :P dobry wywiadzik :) 

 

 

 

 

 

P.S. ciekawe czy ktoś jeszcze kojarzy współzałożyciela siec ? :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@aquax ehhhh, a o tym ile musiałeś się prosić po nocach pod biurkiem, żebym się zgodził to nie opowiadasz... A później kończyło się to mniej więcej tak 74470107091186654294.jpg

 

 

 

 

 

Co do samego wywiadu ładnie wam poszło dziewczynki ;) Macie tegoo plusa.

 

 

 

 

 

@Maxi King pamiętamy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wywiad na prawde na wysokim poziomie, aczkolwiek nie na tak wysokim

 

jak uroda Twojej kobiety @aquax

 

 

 

Dużo konkretnych informacji, z których możemy dużo wywnioskować,

 

na temat samej osoby.

 

 

 

Podoba mi się to, że nie działasz wg typowego schematu, tylko tworzysz

 

wszystko wg swojego światopoglądu i swoich przekonań.

 

Robisz to co uważasz za słuszne i dodam, że robisz to w dobrym stylu.

 

Dużo śmiechu i to również duży plus.

 

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

 

 

 

Powiem Ci @aquax, że masz ładne cycki :wub:

 

Mam nadzieję, że @Angelika nie będzie zła, jakbym je zmacał :D

 

Za zdjęcie props na maksa :D

 

Jeszcze przed przeczytaniem samego artykułu, patrząc na zdjęcia wiedziałem,

 

że to będzie dobra robota i tak się okazało ! :)

 

 

 

 

 

#editt 

 

 

 

Szkoda :<  :vava: tak się teraz czuje @Angelika 

 

 

 

 

Bardzo dziękuję za te słowa. Dzięki takim komentarzom wiem, że moja praca nie poszła na marne : )

 

 

 

 

 

 

:* kochanie.

 

 

Btw. Nynek powiedziałeś, że nie wstawisz tego zdjęcia! xD

 

 

 

 

Nic takiego nie powiedziałem : D

 

 

 

 

 

 

No tak myśle jak Ty z nim tyle pisałeś a tu pyk 1 miesiąc, coś się nie zgadzało :D Wywiad fajny, ciekawy :)

 

 

 

 

Raz to ja tydzień czekałem na odpowiedź : D

 

 

 

 

 

 

Chyba będzie trzeba zrobić małą zemstę z tymi ściśle tajnymi zdjęciami :D

 

Nynek muszę powiedzieć, że kawał dobrej roboty :)

 

 

 

Z tobą Moja kochano Angeliko rozliczę się jutro :*

 

 

 

 

Kawał dobrej roboty, jednak mi jeszcze trochę brakuje, żeby zostać redaktorem :fullcap:

 

 

 

 

 

 

 

Dziękuję wszystkim za te wszystkie miłe komentarze : )

 

 

 

Wzruszyłem się ; )

 

 

 

I oczywiście dziękuję @Angelika za "artykuły pomocnicze" : D

 

Bez nich wywiad nie byłby taki sam : )

 

 

 

Jeszcze raz WIELKI DZIĘKI WSZYSTKIM! : )

 

Pozdrawiam ; )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...