Skocz do zawartości
Perke Pistaszjo

Ban Na 24h za 1 obraze.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Dead Boy

 

Godzina, data zdarzenia:Ok godziny 21:25  data 2016.04.02

 

Mapa: De_Aztec

 

STEAM_2:0:136548703

 

Uzasadnienie: Admin O Nicku ,,Berbeć" Zbanował mnie za wyzwisko w jego strone o treści ,,Berbeć Kurwo" . Dostałem za to bana na 24h , mimo iż powinienem dostać najpierw Upomnienie + kick , nastepnie ban 1 h, potem 2h itp. Owy gracz dał mi bana 24 godzinnego piszać jednocześni     [ Srebro I ] berpec :  dobra wkurwiles mnie .Chciałbym aby ban zmienił się  minimum 3h. Po za tym Przepraszam Za Wyzwiska i Wulgarne Zwroty z mojej strony na rzecz ,,Berbecia"

 

 

 

 

 

Przekopiowany z innego forum ponieważ  u nas tego nie znalazłem

 

Admin to nie tylko 'władca' serwera który może banować itd. Jest to również osoba, która powinna dawać przykład innym graczom. Admin nie powinien: 

 

- Nadmiernie przeklinać, - Jeśli zdarza Ci się przeklnąć to staraj się to eliminować. Po prostu zaprzestaj nadmiernie używać czatu i z czasem samemu się tego oduczysz. 

 

- Obrażać graczy, - Jeśli jakiś gracz Cie sprowokuje swoim zachowaniem to go olej, bądź kicknij w celu upomnienia. Ale jeśli gracz Cię obrazi to jak najszybciej go zbanuj. Staraj się nie wdawać w zbędne kłótnie z graczami, przez takie kłótnie możesz szybko stracić admina.

 

- Szybko się denerwować, - Tak jak wyżej opisałem.

 

Admin nie jest dla Twoich korzyści, - Pamiętaj, że admin nie jest dla własnych korzyści tylko dla graczy! Więc nie olewaj skarg na Adminowskim czacie . Jeśli gracz zgłosi jakiegoś czitera na U@ to Twoim zadaniem jest sprawdzenie tego potencjalnego czitera.

 

 

 

Za to admin powinien:

 

- Świecić przykładem dla innych graczy,   - Nie przeklinać, nie obrażać, nie denerwować się, być przyjaznym i pomocnym dla graczy.

 

- Pomagać graczom w każdej sytuacji, - Staraj się nie olewać graczy i odpisywać/pomagać im. Pamiętaj, że przyjazne stosunki z graczami to naprawdę dobra rzecz a wystarczy miło się odezwać lub pomóc danemu graczowi nie olewając go!

 

Czuwać nad serwerem, - Jeśli grasz to dużą uwagę skupiaj również na czacie, aby nie pominąć żadnej skargi graczy na U@. Jeśli jakiś gracz zgłosi potencjalnego czitera powinieneś się tym jak najszybciej zająć.

 

 

 

Jako admin powinieneś również wiedzieć, że:

 

U@ (Sayteam_@) to czat, którzy widzą tylko admini. Służy on do zgłaszania cziterów czy osób łamiących regulamin adminowi.

 

Admin say to napisy, które może używać jedynie osoba posiadająca admina. Służy on do przekazywania ważnych informacji graczom, a nie pogawędek z graczami. Pamiętaj, że nie możesz również spamić na tym czacie żeby gracze mogli sobie spokojnie pograć smile.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...