Skocz do zawartości
Cubi

 pozytywne Dostałem bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Cubi
Godzina, data zdarzenia:28 grudzień
Mapa:de dust 2
STEAM_ID / IP: ?
Uzasadnienie: pisze od odwołanie bana na serwerze go mod (skiny) cs 1.6

 Dostałem bana z mojej perspektywy wyglądało to tak wbiegam na b na side nagle nic nie mogłem zrobić i nagle dostałem bana wchodzę znowu na serwer gram zaledwie 2 min i zaraz komunikat zostałeś zbanowany sprawdź console moim zdaniem nie słuszny ban a chcialbym bardzo pograć na tym serwerze i proszę o unbana i zrozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


potwierdzam dostał bana powód: wchodzenie na serwer na aktywnym banie. Dostałeś bana na kilka minut na Cubim po czym wszedłeś na nick cubi v2 i sam sie do tego przyznałes ze to ty bo napisales "dlaczego dostalem bana na cubim.

dalem ci szasne bo nie odrazu dalem ci bana tylko ci napisalem ze za to jest perm i zebys wyszedl z serwra bo nie chcialem tego robic nie zrobiles tego wiec dostals tego bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta  tylko jak dostałem bana za pierwszym razem to nie wiedziałem co chodzi i wbiłem jeszcze raz i właśnie wtedy chciałem się zapytać za co i nagle dostałem perma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...