Skocz do zawartości
syfon

 odrzucone podanie syfon

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: syfon
Wiek: 24
Znajomość AMXX (0/8): 6/7
Doświadczenie: bylem adminem na 1 serwerze przez rok tylko serwer upadł
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam:nie
SID: Steam 0:4:1415620574
Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561199230342135/
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/syfon/80.72.40.110:27027/
Kontakt: forum e-mail
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:

- gram często na serwerze 

- zawsze jestem miły do graczy i adminów

- Znam regulamin

dlaczego ja w nocy jest dużo cziterów praktycznie nie ma adminów

Edytowane przez syfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

- Brak steam

- Znasz regulamin, ale go sam nie przestrzegasz (Nie wykonywanie celów mapy; Przeszkadzanie w grze innym graczom) dowody:

syfon.rar od momentu gdy wbił Bachmistrz (od 15:00 do końca mapy - 17:20) wraz z twoim kolegom po zabiciu Bachmistrz'a kontynuujecie zabawę w przeciąganie rundy zamiast zacząć grać normalnie (pomijając że całą mapę się tak bawiliście). Czy admin powinien tak postępować? - Nie wydaje mi się.  Niby jest to tylko jedna taka sytuacja lecz kto wie czy nie robił czegoś tego typu wcześniej?

"w nocy jest dużo cziterów praktycznie nie ma adminów" co to za problem wejść na spect i nagrać demko, wystarczy chcieć, a tobie ewidętnie się nie chce. Pomijając fakt ,że cheaterów nie ma praktycznie w ogóle, przez cały czas jak gram na serwerze napotkałem tylko 2 cheaterów.

Pod poprzednim podaniem (multi-head.pl/topic/115328-podanie-o-admina-syfon/) piszesz:

"bylem juz adminem na 3 serwerach znam komedy" a teraz że na jednym serwerze? Zapomniałeś co wymyśliłeś ostatnio?

"SID :nie" byłeś adminem a nie wiesz że nawet gracz non steam posiada "sid"

W dodatku konto pod podanie, jedyne co robiłeś na forum to nieudolnie składałeś podania...

 

Negatywny odzew pod podaniem i już nie grasz na serwerze....

 

@VisTeR.' 

Edytowane przez p$ilent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+wiek

-gt

+/- ns

- sugerujesz ze kiedys byles adminem pare razy a nie znasz swojego SIDa i jezeli znasz tak dokladnie AMX to o SID zapomniales? 

- konto zrobione pod podanie 

JEDNO WIELKIE N I E! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie 

+wiek

+/- amx wyjdzie w praniu 

Co do przestrzegania regulaminu +/-każdy może coś zrobić (jednak admin ma dawać przykład) 

Oraz moim zdaniem mamy dużo adminów juz z średnim doświadczeniem i przydałby się ogarnięty admin a nie swierzak kolejny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


N ten moment  Nie

+ Wiek 

+- gram często na serwerze  / Prawda Chodź od niedawna 

zawsze jestem miły do graczy i adminów

p$ilent Wyjaśnił na samym początku 

 Poczekaj jeszcze graj daj się poznać. I może następnym razem się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

+/- Wiek, aczkolwiek po zachowaniu na serwerze stwierdzam, że ten wiek to tylko liczba.

+  GT, fajne liczby widać , że grasz.

- Nie prawdziwe informacje w podaniach (raz admin na 3 serwerach, potem jednak na 1)

- Dowody psilenta na przedłużanie gry, utrudnianie no tak się nie zachowuje admin.

- Konto założone tylko pod składanie podań, nie bierzesz udziału w życiu serwera / sieci na forum.

Jest potrzeba pozyskania adminów na serwer, ale nie za wszelką cenę, pograj, troszkę się postaraj, zaangażuj się popraw te wszelkie minusy które koledzy wyżej wypisali i wtedy spróbuj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...