Skocz do zawartości
Alladynek

Podanie na admina L33T KR3W GOOSE (Alladynek)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: L33T KR3W GOOSE

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): byłem adminem na cod400lv bf4+dd2

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  5

Staż w CS-sie: chyba cos kolo 5-6lat

Steam / NonSteam: bez steama nie da sie byc adminem :D 

Dlaczego Ty: Bo mam przegrane na cod 201lv ponad 400h i gram tam bardzo dlugo :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: minimum 2h minimum wiadomo czasami sie nie uda codzinnie ;)

Kontakt: przez profil 

 

Link do GameTracker'a:

http://www.gametracker.com/player/L33T%20KR3W%20Goose/80.72.40.110:27008/(32h przegrane)

http://www.gametracker.com/player/%5BA%5DlladynQ/80.72.40.110:27008/(445h przegrane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK:

 

 

 

Steam + 

 

Zgłaszasz +

 

GT na + 

 

Pomocny +

 

Co do znajomosci regulaminu mam pewne ale delikatne zastrzezenia, ban za sg i ban za broń na rozgrzewce. Myśle że to nie zbyt wielkie "wykroczenia" więc można dać mu szanse :) 

 

 

 

Powodzenia!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na TAK :) steam jest, doswiadczenie spore, godzin przegranych ma multum, ale to co najbardziej cenie to aktywność na TS, dałeś mi sie poznac z dobrej strony, masz mój głos ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na serwerze pojawiłes sie z nikąd, nie bylo Ci dość dlugo wracasz i skladasz podanie. przegraj chociaz to wymagane 50 h. nie mniej jednak poza tym nie moge sie przyczepic do twojej osoby, mily, da sie z Toba pogadac :) jestem neutralny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dam na neutral ale z przewaga na nie. Poprę zdanie Mastera pojawiłeś nagle i bach podanie? Pograj troszkę trzymaj się regulaminu i złóż podanie ponownie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Master wymagane jest 30h :D Omi uważasz ze nie przestrzegam regulaminu? :P znam tego coda jak kieszeń w spodniach i czy program 20h więcej to myśle ze nie zmieni niczego ale okej jak tak uważacie to moge jeszcze pograć chwile dla mnie to nie ma problemu ;) Marta w takim razie prosze zebys nie zamykała tematu i za tydzień w poniedziałek proponuje do niego wrócić? Pasuje wszystkim adminom? :D zawsze można mnie znaleźć na ts'ie i pogadać o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na nie podtrzymuje zdanie Mastera i Omiego. Niech pogra więcej ,bo wrócił niedawno na ten serwer i raczej za szybko to podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...