Skocz do zawartości
wyklety09

 odrzucone podanie na adm 45k

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: cinek1312

Wiek: 21
Znajomość AMXX (0/8): 8
Doświadczenie: bylem wczesniej adminem na tym serwie ale zrezygnowalem 
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: no steam
SID:
Link do profilu na STEAM:
Link do profilu na Game Tracker:[COD 45000] ★ MULTI-HEAD ★ CALL OF DUTY ★ 1s1k : Top Players (gametracker.com)
Kontakt: tu albo na email [email protected]
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: mam dosc tych ludzi z wh albo innymi wspomagaczami. Jestem codziennie na servie staram sie pomagac oraz utrzymac szacunek do innych ludz . wiem ze gt smieszne ale dam rade go nadrobic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie jestem na nie.

"bylem wczesniej adminem na tym serwie ale zrezygnowalem"  Czy degradacja za reklamę innej sieci/servera to "rezygnacja" w dodatku ciesz się że nie polecialeś z permem.

Ok, było to dawno, 3 lata temu, co nie zmienia faktu że nie powinno się kłamać w tej sprawie jeśli naprawdę ci zależy. Lecz wydaje mi się że to sprawa do uzgodnienia z @VisTeR.'  a innym graczom nic do tego.

 

Na tym nicku grasz od 8 dni i masz niespełna 15 godzin, pograj trochę więcej bo to zdecydowanie za mało.

I oczywiście powód dla którego każdy chce być adminem "mam dosc tych ludzi z wh albo innymi wspomagaczami.",  Dlaczego jeszcze żadnego z nich nie zgłosiłeś... Nagranie demka i wstawienie w odpowiednim dziale to zaledwie 5 minut.

Kolejny minus to brak steam, na promocjach cs 1.6 kosztuje około 8zł, a konta idzie dorwać po 15zł... to nie jest jakiś wielki wydatek, raz odmówić sobie kebsa i kupić cs'a.

Jedyny plus to amx.

imo pograj trochę więcej, kup steam i będę na tak.

 

@Jasiek5566 @Woodsman @Estarossa @Hastu @PoRuCzNiK @Kasztanowy

 

@PoRuCzNiK Adminów niby kilku jest ale co z tego skoro połowa z nich jest nie aktywna od 2-3 tygodni, nie wiem czy są na urlopie czy opiekun nie sprawdza GT, nie zmienia to faktu, że przyda się kilku nowych adminów, ale nie ma odpowiednich kandydatów niestety.

Edytowane przez p$ilent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ten moment jestem na nie głównym powodem jest gt grasz 8 dni na serwerze oraz to co p$ilent napisał reklama innej sieci oraz dlaczego ty nie przekonuje mnie ponieważ każdy pisze mam dość odpalow ja osobiście prakczynie nie widzę ich jak jestem na serwerze a demko nie jest trudno nagrać 

Edytowane przez Kasztanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIE NIE i jeszcze raz NIE. 

gt - , steam -, reklama -, 

Dlaczego Ty? Tak jak kolega wyżej, ostatnio jakoś nie widać w ogóle odpałów.. Najczęstsze bany lecą ostatnio za wyzwiska/obrazę, txt, takie duperelki, sporadycznie jakiś kickic :P. 

Osobiście uważam że mamy sporo adminów na 45k. 

Edytowane przez PoRuCzNiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...