Skocz do zawartości
Mr. Amb(r)ozja

 odrzucone Podanie Mr. Amb(r)ozja

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mr. Amb(r)ozja
Wiek: 30 lat 
Doświadczenie (w byciu adminem): Spore zwłaszcza ze tutaj juz byłem Adminem ... nie raz xd:) 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: ok 13 lat bedzie 
Steam / NonSteam:  Steam 
Dlaczego Ty: Wiekszość ludzi mnie badzo dobrze zna inni troszkę mniej ale jestem osobą "tak mi sie wydaje lubianą na serwerze" :D wydaje mi sie ze w poprzedniej odsłonie Admina dalem radę wiec dlaczego teraz miałoby być inaczej :) Z reszta odpowiedzcie wy mi dlaczego zasługuje na admina :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Róznie na pewno godzinki bedą wyrobione a ja postaram sie być codziennie na serwerze 
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/yorgus121
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Mr. Amb(r)ozja/145.239.19.217:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Radzio :) oczywiście, że na TAK

Jako najstarszy stażem obecnie admin, nie licząc opiekunów muszę stwierdzić, że bardzo dobrze współpracowało mi się z Radkiem.

Zna się na rzeczy, choć bywa impulsywny, strzela fochy, ale jest osobą pozytywną i z chęcią zobaczyłbym go ponownie jako admina :)

Oby tym razem na dłużej, widać, że przyciąga go te dd2 :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Patrząc obiektywnie pomimo dużej ilości pozytywnych wypowiedzi przypomnę konkurs, który został ogłoszony przez tego gracza:

Jak się to zakończyło wszyscy wiemy... Na pewno nie wpłynęło to na dobro serwera.

Niech zadecyduje właściciel sieci, bądź osoba z wyższej administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mało kiedy wypowiadam się w podaniach ale tym razem pewne sytuacje kolejny raz mnie do tego zmuszają. A więc od początku. Jako Admin na serwerze, owszem, starałeś się.
Ale Twoje dalsze działania po awansie na Opiekuna nie postawiły Cię przed nami w dobrym świetle.
Robienie po swojemu mimo konsultacji z nami, wprowadzanie jakichś nowych zasad, banowanie, kickowanie pod siebie. Nasze uwagi i przede wszystkim regulaminy miałeś sobie zupełnie za nic.
Przykładziki.
Banowanie ostatniego gracza, który nie idzie po lub do paki a liczba przeciwników jest większa. Gracz w takiej sytuacji ma prawo zachować broń. JEST TO W REGULAMINIE!
Na naszą uwagę, że tak się nie robi bo ma prawo zachować odpowiadasz z chama NO I CO Z TEGO, TYLKO PRZECIĄGA GRĘ. Gdzie się spieszyłeś? Mapa za każdym razem trwa tyle samo, jego chowanie się po mapie by tego nie zmieniło :)
Niepotrzebna strata gracza, kiedy na serwerze było z nimi kiepsko.
Banowanie graczy za mikrofony mimo tłumaczeń, że od tego jest mute. Nie jest ono wgrane nikomu na ozdobę tylko jest po to, żeby kolejny raz nie pozbywać się bez sensu graczy z serwera.
Sytuacji tych było więcej ale oszczędzę sobie czasu.
Doprowadziło to do tego, że w najgorszym momencie musiał interweniować Aquax chociaż na dobrą sprawę to przyniosło to średnie efekty bo dalej robiłeś po swojemu działając w sumie na szkodę serwera.
Ostatecznie kiedy byliśmy w sumie doprowadzeni do tego żeby Cię zdegradować Ty chyba czułeś co się święci i wyskoczyłeś z rezygnacją. Nagle ustał spam ze skargami a i na serwerze już nie było takiego dziwnego napięcia.
Graczy przestało ubywać za pierdoły a i na u@ wrócił stary klimat ;)
Sporo osób nie wie co na prawdę działo się "za kulisami" bądź nie chce wiedzieć.
Także ten....ja również nie chcę być osobą decydującą o tym podaniu.


Aaaa i jeszcze kwestia "PROSTATY" ( xDDDDD)  sieci, którą starasz się założyć i podebrać nam tam Adminów. Na szczęście żaden się nie dał przekonać ;) I nie obchodzi nas to czy to istnieje czy nie ale coś tu chyba jest nie tak ;) 


@aquax decyzję zostawiamy Tobie bo tak samo znałeś temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zdecydowanie na tak !!! 

Gdy byles adminem był porządek i ogarniales   gdy innych nie było . 

Dopiero Po Twoim odejciu był haos i nie miał kto tego ogarnąć ... admini średnio się interesowali bo często ich nie było  . Duzo graczy się skarżyło że zrobił się syf i grali na innych serwerach  ! Więc tym bardziej dziwią Mnie te absurdalne zarzuty ?  no ale Ja jestem tylko zwykłym graczem  i to jest tylko skomne ale OBIEKTYWNE zdanie . Mam nadzieję że uprzedzenia i negatywne nastawianie na Twoja osobę nie przysłonią tego że byłeś dobry i powinieneś wrócić. 

Pozdro Jusa :)

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak widać wszyscy admini co się tu wypowiedzieli są na tak, ale opiekunowie już nie i tu pojawia się problem.

Było kilka sytuacji,  głównie organizacyjnych w których trochę zawiodłeś. (między innymi konkurs w którym pouczałeś mnie że mam się nie czepiać twoich pieniędzy by ty wykładasz kasę i nagrody takie mają być).

Banowanie tych graczy powiedzmy mniej ogarniętych też było nie na miejscu. Nie grałem na serwerze ale czasami widziałem po logach jak to wyglądało. Niby według regulaminu ale są czasy takie jakie są i trzeba przymykać oko na niektóre sprawy by ktokolwiek grał.

Duży niedosyt pozostawia również ta nowa sieć czy tam serwer. Z naszych odczuć wyglądało to tak, że tam nie bardzo wyszedł ten nowy serwer, więc postanowiłeś wrócić na stare śmieci, ponieważ zauważyłeś że postawienie i ogarnięcie go, to nie taka łatwa rzecz.

Są również pozytywne rzeczy. Zawsze chciałeś jak najlepiej dla serwera. Czy to finansowo czy w innych kwestiach. Tego też nie można Ci zapomnieć. Czasami przejmowałeś się aż za bardzo a to też nie jest za dobre.

 

Na tę chwilę odrzucę podanie. Jestem ciekawy jak się zachowasz w najbliższych tygodniach.

Mam nadzieję, że będzie CI zależało na tyle, by przekonać do siebie tych negatywnie nastawionych. Bez tego nie widzę niestety szansy na pozytywne rozpatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...