Skocz do zawartości
kameleonn

 zamknięty propozycja do resetu

Rekomendowane odpowiedzi

wychodzę z tematem gdzie możecie pisać swoje propozycje do tego co byście dodali usunęli bądź zmienili na serwerze przy następnym resecie. jeśli chcecie nowe skiny to podsyłajcie link do nich tak samo z mapami od razu z linkami działającymi 



- zmiana cen na /jp 
kosy na 500
ak/m4/awp/deagl na 50+
 

- zmiana vipa 
to jest usuniecie awp z menu wyboru broni 
usuniecie podwójnego skoku ( bądź ewentualnie dodać  svpia który będzie to miał )

- dodanie pluginu od małych map 

- usuniecie map świątecznych oraz map które się dublują tj mirage dust2

- poprawa respawnu na dust go bodajże 

- dodanie rozgrzewki i darmowego losu dla najlepszego gracza



proszę o wypowiadanie się w tym temacie nie twórzcie nowych  
@Bumbel to napisz co byś zmienił, dodał lub usunął 

@Strylec jeśli chodzi o regulamin to jest różnica miedzy administratorem a adminem 
 jeśli chodzi o medal pomysł fajny tylko wątpię by to przeszło
pula map raczej zostanie bez zmian 

 

  19 godzin temu, Strylec napisał:

Na przykład w punkcie 2 paragrafu 1, który brzmi: "Zabrania się wchodzenia na tekstury. " nie zostaje powiedziane, w których pozycjach znajdują się tekstury. Proponuję dopisać w nawiasie, że tekstury są wszelkimi miejscami, w które gracz nie może wejść samodzielnie, czyli bez pomocy innego zawodnika (boost'owania się) oraz bez użycia double jump'a (tyczy się VIP-ów).

czyli co taki np boost na cachu to tez txt tak bo tam się nie da wskoczyć 1 skokiem 
dla mnie ten argument jest inwalida 
jest wiele miejscówek gdzie nie da się w skoczyć jednym skokiem ale nie są brane pod uwagę jako txt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeśli zwiększenie aż tyle cen to zwiększenie szans na ich dropniecie.

dodać plugin który nie wyłącza całkowicie awp tylko ich brak na awp 2x2

(jeśli zmiany vipa to ci co już go mają kupionego powinni dostać svipa)

Dodanie muty na dany xzas a jie tylko komenda amx_mute 

Tak jak napisał @kameleonn jak chcecie nowe skiny i mapy dawajcie linki 

Dodanie 2 awp na mapę jest bez sensu gracze będą się denerwowali 

Naprawa klanów 

Naprawa komend thetime,lefttime

@Strylec usunięcie mapy de_dust_go? Glownej ktorą się gra BEZ SENSU TOTALNIE zaczną się pytanie gdzie ta mapa to była moja ulubiona zrobienie respa na nim to 5-10min 

Wprowadzenie nagród za top3 i przegrany czas na serwerze też będą git 

Zmiana w regulaminie bany za granie ak,m4,famas,he,Flash,smoke na mapie awp_india

 

@Bumbel Baku jest na nie i ch*j 

Edytowane przez DiaBlO131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Baku jest na NIE 

a więc tak nowe skiny git opcje vipa tez są git te które są aktualnie po coś sie kupuje tego vipa by miec +hp i i ten 2x skok wiec to bym zostawil ale wprowadzilbym nowe mapy  i zostawił mi top 1 

a no i te ceny za jp ktore chcecie wprowadzic troche zbyt brołken imo  chyba ze naprawicie te klany w koncu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Jak większe ceny jp to więszke szanse na drop choć ceny np 500$ za kose to już przesada moim zdaniem

-Dodanie nowych map, usunięcie świątecznych

-Naprawa respawnów

-Dwie ważne korekty w regulaminie:

1. Zakaz Gry AWP na mapach 2x2

2. Zakaz gry innymi broniami niż AWP, kosa na mapie Indie + zakaz rzucania he, fleshy, smokeów

-Naprawa podstawowych komend takie jak thetime lefttime

-Oczywiście klany trzeba naprawić, gdyby zaczęłyby spełniać swoje funkcje byloby bosko

-Rozgrzewka i free los dla osoby która ją wygra spoko pomysł wcześniej się to sprawdzało

-Wprowadzmy nagrody dla top3 graczy na serwerze np vipy albo dolarki co reset nagordy  byłyby rozdawane

-Dodanie więcej skinów byłoby strzałem w dziesiątkie bo gracze dla skinów doładowują dolarki  oraz grają więcej zeby mieć  ich  najwięcej

Póki co tyle. Jak coś mi wpadnie do głowy to edytuje post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- więcej kasy za skiny spoko ale można by dodać dodatkowe $ na koniec mapy dla 3 os z największą liczbą fragów 
- naprawa respa to kwestia 5 min 
- nowe skiny podeślę linki jak będę miał czas :/ 
- klany działały na poch na odd2 a to taki sam mod był warto było by sprawdzić co i jak 
- nie tyle co zakaz gry awp ale dodać plugin co wyłączy awp na małych mapach i dodać też taki że jest ograniczenie 2 awp na team ;)

- zmiana vipa i dodanie svipa ? jestem zdania że zniszczyło by to balans gry 
- nagradzanie ludzi z topy co reset serva ( nie adminów ) vip lub dolary jak kto chce 
- ustawić auto wyłączanie się dropu losów jak jest mniej niż 5 os żeby ludzie nie farmili ich 
- większe ceny może misje trochę podkręcić + zmienić dropa na mniejszy a nie większy
@kameleonn nawet jak by sama kosa była za 500$ i byś miał pusty los zobacz ile dostaniesz na kolejne otwarcia skinów :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Nimmrod dodać  plugin na 2x2 jest spoko ale ograniczenie 2 awp to trochę takie nie wporzadku bo będą się kłócić kto będzie grał awp i wątpię żeby to polepszyło rozgrywkę.

Edytowane przez monE 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam bardzo serdecznie,
przychodzę z następującymi propozycjami:

- Zmiana puli map na:  css_kabul2, css_mirage, css_dust2, css_nuke2, css_cache, css_inferno,

czyli wypadną mapy:  de_eldorado, de_westwood, de_dust2_csgo, de_dust2_xmas, css_nuke_winter, css_train_winter, cs_assault_christmas, css_dust.

Link do css_cache: https://gamebanana.com/mods/82885

Link do css_nuke2: https://gamebanana.com/mods/82912

oraz puli małych map na: css_cache2x2, css_dust2x2, css_inferno2x2, css_nuke2x2, awp_india, css_mirage2x2_go.

Link do awp_india: https://gamebanana.com/mods/87358

Wraz z tym nie trzeba będzie naprawiać resp'a na jednym z dust'ów, bo wypadnie on z puli.

- Trzy osoby, jakie będą miały największą ilość punktów, które otrzymuje się za zdobywanie medali, dostaną nagrody w postaci VIP`a kolejno miejscami na 30, 20 i 15 dni. Medale zdobywa się po każdej mapie, dostaje je troje graczy, jacy uzyskają największą ilość fragów. Są trzy rodzaje medali: -złoty o wartości 3 punktów, -srebrny o wartości 2 punków, -brązowy o wartości 1 punkta. W przypadku kiedy dwie lub więcej osób ma identyczną ilość zabójstw, brana jest pod uwagę ilość śmierci. Swoją ilość medali można będzie sprawdzić pod komendą "/medale", a 15 najwyższych miejsc w tej konkurencji pod "/topmedale".

- Osoby zajmujące podium w TOP15 otrzymają nagrody w postaci VIP-a na 30, 20 i 15 dni. Wysokość nagrody jest analogiczna do zajętego miejsca. Klasyfikacja 15 najlepszych osób znajduje się pod komendą "/top15", gdzie można zobaczyć ich wyniki. Ranking będzie resetowany co 30 dni.

- Ogólna edycja regulaminu. Rozwijając myśl, chodzi mi mianowicie o to, że można niektóre punkty lepiej napisać. Pod względem znaczenia, poprawności interpunkcyjnej, ortograficznej, językowej. 

Na przykład punkt 1 paragrafu 1 brzmi: "Zabrania się obrażania innych graczy, administratorów serwera, ich rodziców w jakiejkolwiek formie.", a można napisać po prostu: zabrania się obrażania kogokolwiek.

Inną rzeczą w tym zbiorze zasad, którą według mnie należy uzupełnić, są pewne niedopowiedzenia.

Na przykład w punkcie 2 paragrafu 1, który brzmi: "Zabrania się wchodzenia na tekstury. " nie zostaje powiedziane, w których pozycjach znajdują się tekstury. Proponuję dopisać w nawiasie, że tekstury są wszelkimi miejscami, w które gracz nie może wejść samodzielnie, czyli bez pomocy innego zawodnika (boost'owania się) oraz bez użycia double jump'a (tyczy się VIP-ów).

Następną rzeczą, która według mnie psuje w całości sens istnienia tego kodeksu jest paragraf 2, a dokładniej pierwsze zdanie w nim "Admin ma zawsze racje." oraz dopisek na końcu "Administrator forum może zmieniać czasy banów / banować osoby na serwerze niezależnie od tego jak zostało to wyżej napisanie.". To w takim razie, po co reszta regulaminu, skoro i tak admin może ukarać za coś, co nie jest uwzględnione w przepisach serwera GO mod oraz jak chce? Moim zdaniem ten paragraf powinien zostać wyrzucony. A zamiast takiego rozwiązania, które tutaj zastosowaliście szanowni administratorzy, to proponuję uzupełnianie na bieżąco regulaminu o nowe punkty i wnoszenie poprawek do już istniejących, gdy zostanie dostrzeżona takowa potrzeba.

- Wprowadzenie startrack'a na bronie, czyli informacji o ilości zabójstw danym typem broni, dla każdego. Ilość zabójstw wyświetlałaby się w menu. Wraz z tym można także zorganizować konkurs, polegający na tym, że osoba z najwyższym st dostanie po resecie (na następnej edycji) losowego skina (z puli tych droższych) na broń, na której osiągnęła ten najwyższy wynik. Na przykład ja z ilością zabójstw na nożu 200 zdobywam skórkę do kosy, a Kameleon, posiadający 2000 frag'ów na AK-47 skina do niego itd.

- Wyłączenie menu broni dla VIP-ów oraz zablokowanie dostępu do komendy "/sklep" na mapie awp_india. Byłoby to lepsze rozwiązanie niż dodawanie punktu w regulaminie, odnośnie do zakazu gry innymi broniami niż AWP i nóż na wcześniej wspomnianym placu walki. Z racji, iż ludzie będą łamać ten punkt, a w momencie, gdy nie będą mieć takiej możliwości, to nie będą tego czynić.

- Zmiana systemu rang na taki, w którym ranga zostaje nadana bardziej na podstawie umiejętności niż długości gry. Różniłoby się to od obecnego układu tym, że ilość punktów za zabójstwo i śmierć nie jest taka sama przez cały czas. Zaczynałoby się od unranked'a i można byłoby zdobyć jakiś stopień po 100 zabójstwach. Ilość zdobywanych punktów różniłaby się w zależności od posiadanej rangi, czyli na przykład, jeśli osoba z silver'em 1 zabije gracza, mającego global'a, to zyskuje więcej niż, w sytuacji odwrotnej by straciła. Byłby to znacznie bardziej miarodajny system niż obecnie.

- Nie wprowadzanie sVIP-a. Uważam, że będzie lepiej bez tej oferty w sklepie, gdyż jest to najzwyczajniej w świecie niepotrzebne. Po prawdzie jest to tylko rozszerzona wersja VIP'a, który i tak już daje dużo. Poza tym zapewne posiadałby on double jump'a, który jest w mojej opinii bardzo niesprawiedliwy (pay2win). Chodzi o to, że daje to możliwość szybszego przemieszczania się po mapie, w sposób latanie spadochronem na double jump'ie, łatwiejsze i na większą ilość sposobów wchodzenie w niektóre pozycje (np. boost na css_cache) oraz możliwość wybierania krótszych dróg do dostania się w różne miejsce. Dobrym przykładem jest css_dust2, gdzie można z respawn'u CT wejść na galę, wskakując po skrzynkach, a nie biec przez bombsite A, co daje ogromną przewagę. Ponadto może to niektórych korcić, aby wchodzić na tekstury.

- Usunięcie cooldown'u z granatu wybuchowego (czasu od startu rundy do możliwości rzucenia nade'a, trwającego 10 sekund). Moim zdaniem nie wnosi to pozytywów, a przynajmniej ja ich nie dostrzegam. Za to zauważyłem minus tego, będący dosyć uporczywym. W niektórych sytuacjach nie da się rzucić go od razu, choć raczej powinno. Na przykład na mapie css_dust2, aby rzucić ten pocisk do anarchii, będąc po stronie CT, przybiegając na longa ze swojego respawn'u trzeba poczekać około 0,7- 1,6 sekundy (w zależności od miejsca pojawienia się). Analogiczna sytuacja jest po stronie terrorystów, którzy biegnąc przez ciemnię na galę, nie mogę od razu na midzie rzucić tego granatu w bramę. Jedynie zastosowanie, jakie tego widzę, jest na mapie de_eldorado, aczkolwiek ta mapa jest bardzo rzadko grana na serwerze.

 

@DiaBlO131, zacznę od tego, że według mnie Twoja krytyka jest BEZ SENSU TOTALNIE. Pierwszym tego powodem jest to, że wcale ta mapa nie jest najchętniej graną, co stwierdzam z własnego doświadczenia (w ostatnim miesiącu mam więcej przegranych godzin niż Ty, czyli miałem większe pole do obserwacji) oraz z GT serwera (nie ma wyróżnionej tej mapy w statystyce ulubionych map serwera). Odnośnie do tego, że napisałeś, że naprawa respawn'u to 5-10min, chciałbym powiedzieć tylko, że ja nie miałem zamiaru użyć tego, jako argumentu popierającego zaproponowaną przeze mnie pulę map, tylko dać znać, że w tym wypadku nie jest potrzebne naprawianie tego ze względu, iż osoba zajmująca się tworzeniem nowej edycji serwera mogłaby tego nie wyłapać z początku i nie potrzebnie poświęcić swój czas na neutralizację tego problemu (nawet jeśli to tylko 10 minut, to może to być dużo dla osób bardzo zajętych). Zakończę tym, że nie kojarzę, aby w puli map serwera był de_dust_go. Jednakże domyślam się, że chodzi o css_dust2_source (link do mapy: https://gamebanana.com/mods/82900, dla pewności czy to o tę Ci właśnie chodzi. Jest ona inaczej nazwana na serwerze, ale nie jest to na pewno ta nazwa co podałeś.)

@kameleonn, to możesz przytoczyć mi parę takich miejscówek? Byłbym wdzięczny, gdybyś to uczynił, bo takowych nie znam, a chciałbym mieć tę wiedzę. Ładnie Cię proszę. No i oczywiście boost z css_cache odpada, bo da się tam wejść jednym skokiem. (Jak nie wierzysz to w wolnym czasie, jeśli będę miał chęci, nagram Ci wideo, jak tam wskakuję i wstawię tutaj albo wyślę Ci na pv.) Po za tym, to ciężko, żeby argument był inwalida, skoro to nawet nie było uzasadnienie, tylko przykład, jak może wyglądać sprecyzowanie, odkąd zaczynają się tekstury.

W związku z tym fragmentem ("jeśli chodzi o regulamin to jest różnica miedzy administratorem a adminem "), to powiem, że mało się odnosi do mojej propozycji o wprowadzenie zmian w regulaminie (przynajmniej ja mam takie wrażenie). Zahacza jedynie o jedną część, ale pokazuje moje niedopatrzenie. Masz rację powinienem napisać "admin lub administrator", aczkolwiek ten błąd w moim mniemaniu nie umniejsza sensu i słuszności mojej wypowiedzi. Bowiem admin i tak może zbanować 'za co chce', gdyż "admin ma zawsze rację".

Odpowiadając na to, że pula map zostanie raczej bez zmian, to powiem jedynie, iż parę wierszy wcześniej napisałeś, że zostaną usunięte mapy świąteczne i te, co się powtarzają. Więc, albo jestem tak bardzo głupi i nie rozumiem tu czegoś, albo powinieneś ograniczyć alkohol. Wytłumacz mi proszę, bo nie pojmuję sensu tej części Twojej wypowiedzi.

@kameleonn, dodałem filmik, jak napisałem.
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=dBwYuJ0jEyI. Znajduje się on na platformie youtube i pokazuje, że da się skoczyć jednym skokiem na boost'a na css_cache2x2. Na tej samej, lecz zwykłych rozmiarów, mapie jest on jeszcze bardziej prosty, ze względu, iż jest tam wentylator na ścianie.
Jest również opcja pobrania go z tego linku: https://www115.zippyshare.com/v/bUxpytJd/file.html, ale zalecam wejść na yt, bo jest szybciej i wygodniej (jednakże według mnie spadła delikatnie jakość).  Film waży 57.74 MB i jest to dokument o rozszerzeniu .rar. Jednakże raz dostałem ban'a, za takowy link, bo administrator DC z innej sieci uznał, iż jest zawirusowany czy coś, dlatego też wchodzicie w niego na własną odpowiedzialność.

Edytowane przez Strylec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ohoho Chcecie ten serwer zmienić w bydło?, jak aquax zrobil reset skinów na Pochylnia.pl mniej ludzi grało chcecie też tak ?. Bo ja nie wole aby klany zostały naprawione oraz rynek i nowe skiny dodać a niektóre usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 godzin temu, viss napisał:

ohoho Chcecie ten serwer zmienić w bydło?, jak aquax zrobil reset skinów na Pochylnia.pl mniej ludzi grało chcecie też tak ?. Bo ja nie wole aby klany zostały naprawione oraz rynek i nowe skiny dodać a niektóre usunąć.

nie grasz na serverze a sie wypowiadasz to sa propozycje a co zostanie dodane badz usuniete to juz sprawa vistera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 2.02.2022 o 14:32, kameleonn napisał:

- zmiana cen na /jp 

Zmienione w zakresie 20%-100%

W dniu 2.02.2022 o 14:32, kameleonn napisał:

- zmiana vipa 

AWP wywalone reszta zostaje 

W dniu 2.02.2022 o 14:32, kameleonn napisał:

- dodanie pluginu od małych map

mała mapa == rtv nawet mniej pisać trzeba

W dniu 2.02.2022 o 14:32, kameleonn napisał:

- usuniecie map świątecznych oraz map które się dublują tj mirage dust2

Wywalone już dawno 

W dniu 2.02.2022 o 14:32, kameleonn napisał:

- dodanie rozgrzewki i darmowego losu dla najlepszego gracza

Po pierwsze będzie zeus czyli będzie płacz a jak usunę to będzie inny płacz, po drugie bugowanie się respanu przy małej ilości graczy, po trzecie buguje się vip

Losa wrzucę do TOP3 na mapie. 

W dniu 2.02.2022 o 15:26, DiaBlO131 napisał:

jeśli zwiększenie aż tyle cen to zwiększenie szans na ich dropniecie.

TOP3 mapy + Losy przy jęczeniu po miesiącu że nie ma co zbierać 

W dniu 2.02.2022 o 15:26, DiaBlO131 napisał:

Dodanie muty na dany xzas a jie tylko komenda amx_mute 

Będzie nowy plugin. 

W dniu 2.02.2022 o 15:26, DiaBlO131 napisał:

Naprawa klanów 

Opłać programistę ja nie mam czasu na takiego kolosa do poprawy

W dniu 2.02.2022 o 15:26, DiaBlO131 napisał:

Wprowadzenie nagród za top3 i przegrany czas na serwerze też będą git 

Wyżej będzie

W dniu 2.02.2022 o 15:26, DiaBlO131 napisał:

Zmiana w regulaminie bany za granie ak,m4,famas,he,Flash,smoke na mapie awp_india

Mapa jest pod zabawę a nie spinę zostanie wywalona z menu za wymyślanie regulaminu do niej 

W dniu 2.02.2022 o 16:29, monE 11 napisał:

Tak jak diablo jak większe ceny to większe szanse. (takie 35-50 %)

Będzie zmienione proporcjonalnie

W dniu 2.02.2022 o 16:29, monE 11 napisał:

Dodać svip a zwykły VIP by był bez podwójnego skoku i awp 

Nie będzie tylko AWP reszta zostaje 

W dniu 2.02.2022 o 16:29, monE 11 napisał:

Jestem za rozgrzewka

Napisałem wyżej sytuacje rozgrzewki 

Ogólnie większość się powtarza z tego co już dałem powyżej więc nie powtarzam cytatu. 

W dniu 2.02.2022 o 23:44, Nimmrod napisał:

- zmiana vipa i dodanie svipa ? jestem zdania że zniszczyło by to balans gry 

Zostaje jedno 

W dniu 2.02.2022 o 23:44, Nimmrod napisał:

- nagradzanie ludzi z topy co reset serva ( nie adminów ) vip lub dolary jak kto chce 

będzie testowo reset top15 co miesiąc i zobaczymy czy zachęci do gry 

W dniu 2.02.2022 o 23:44, Nimmrod napisał:

- ustawić auto wyłączanie się dropu losów jak jest mniej niż 5 os żeby ludzie nie farmili ich 

Przecież nie ma rozgrzewki xD 

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

- Zmiana puli map na:  css_kabul2, css_mirage, css_dust2, css_nuke2, css_cache, css_inferno,

czyli wypadną mapy:  de_eldorado, de_westwood, de_dust2_csgo, de_dust2_xmas, css_nuke_winter, css_train_winter, cs_assault_christmas, css_dust.

Zima wywalone reszta zostaje

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

Link do css_cache: https://gamebanana.com/mods/82885

Dodane prędzej nie literówka w pliku była

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

Link do css_nuke2: https://gamebanana.com/mods/82912

Podmienione z 1 na 2 już prędzej 

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

oraz puli małych map na: css_cache2x2, css_dust2x2, css_inferno2x2, css_nuke2x2, awp_india, css_mirage2x2_go.

Link do awp_india: https://gamebanana.com/mods/87358

Nie będzie map awp bo był syf a potem ja mam jęki od aquaxa

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

- Trzy osoby, jakie będą miały największą ilość punktów, które otrzymuje się za zdobywanie medali, dostaną nagrody w postaci VIP`a kolejno miejscami na 30, 20 i 15 dni. Medale zdobywa się po każdej mapie, dostaje je troje graczy, jacy uzyskają największą ilość fragów. Są trzy rodzaje medali: -złoty o wartości 3 punktów, -srebrny o wartości 2 punków, -brązowy o wartości 1 punkta. W przypadku kiedy dwie lub więcej osób ma identyczną ilość zabójstw, brana jest pod uwagę ilość śmierci. Swoją ilość medali można będzie sprawdzić pod komendą "/medale", a 15 najwyższych miejsc w tej konkurencji pod "/topmedale".

Zwykłe TOP3 na koniec mapy z losem i $ + reset top15 co miesiąc na jedno wychodzi + nie muszę robić jakiegoś pluginu lub go przerabiać 

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

- Osoby zajmujące podium w TOP15 otrzymają nagrody w postaci VIP-a na 30, 20 i 15 dni. Wysokość nagrody jest analogiczna do zajętego miejsca. Klasyfikacja 15 najlepszych osób znajduje się pod komendą "/top15", gdzie można zobaczyć ich wyniki. Ranking będzie resetowany co 30 dni.

Jak wyżej 

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

- Ogólna edycja regulaminu. Rozwijając myśl, chodzi mi mianowicie o to, że można niektóre punkty lepiej napisać. Pod względem znaczenia, poprawności interpunkcyjnej, ortograficznej, językowej. 

Nie jestem po polonistyce i mam wyjebane w przypierdalanie się o szczegóły bo nie ma gdzieś przecinka 

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

Na przykład w punkcie 2 paragrafu 1, który brzmi: "Zabrania się wchodzenia na tekstury. " nie zostaje powiedziane, w których pozycjach znajdują się tekstury. Proponuję dopisać w nawiasie, że tekstury są wszelkimi miejscami, w które gracz nie może wejść samodzielnie, czyli bez pomocy innego zawodnika (boost'owania się) oraz bez użycia double jump'a (tyczy się VIP-ów).

Nie każda tekstura gdzie można się podsadzić jest karana jako tekstury. W takim wypadku podwójny skok jest zbędny. Jak by przenikanie było wyłączone wtedy normalne podsadzanie by działało, czyli podwójny skok zastępuje podsadzanie 

 

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

Następną rzeczą, która według mnie psuje w całości sens istnienia tego kodeksu jest paragraf 2, a dokładniej pierwsze zdanie w nim "Admin ma zawsze racje." oraz dopisek na końcu "Administrator forum może zmieniać czasy banów / banować osoby na serwerze niezależnie od tego jak zostało to wyżej napisanie.". To w takim razie, po co reszta regulaminu, skoro i tak admin może ukarać za coś, co nie jest uwzględnione w przepisach serwera GO mod oraz jak chce? Moim zdaniem ten paragraf powinien zostać wyrzucony. A zamiast takiego rozwiązania, które tutaj zastosowaliście szanowni administratorzy, to proponuję uzupełnianie na bieżąco regulaminu o nowe punkty i wnoszenie poprawek do już istniejących, gdy zostanie dostrzeżona takowa potrzeba.

Jak już się czepiasz języka i interpunkcji to powinieneś zauważyć że jest w nazwie jest link do mojego profilu. Admin =/= Administratorowi 

 

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

- Wprowadzenie startrack'a na bronie, czyli informacji o ilości zabójstw danym typem broni, dla każdego. Ilość zabójstw wyświetlałaby się w menu. Wraz z tym można także zorganizować konkurs, polegający na tym, że osoba z najwyższym st dostanie po resecie (na następnej edycji) losowego skina (z puli tych droższych) na broń, na której osiągnęła ten najwyższy wynik. Na przykład ja z ilością zabójstw na nożu 200 zdobywam skórkę do kosy, a Kameleon, posiadający 2000 frag'ów na AK-47 skina do niego itd.

Do ogarnięcia więc wrzucę

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

- Wyłączenie menu broni dla VIP-ów oraz zablokowanie dostępu do komendy "/sklep" na mapie awp_india. Byłoby to lepsze rozwiązanie niż dodawanie punktu w regulaminie, odnośnie do zakazu gry innymi broniami niż AWP i nóż na wcześniej wspomnianym placu walki. Z racji, iż ludzie będą łamać ten punkt, a w momencie, gdy nie będą mieć takiej możliwości, to nie będą tego czynić.

Nie ma mapy nie ma problemu.  Miało być dobrze a wyszło na waleniu banów 

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

- Nie wprowadzanie sVIP-a.

Nie będzie

W dniu 3.02.2022 o 00:29, Strylec napisał:

- Usunięcie cooldown'u z granatu wybuchowego (czasu od startu rundy do możliwości rzucenia nade'a, trwającego 10 sekund). Moim zdaniem nie wnosi to pozytywów, a przynajmniej ja ich nie dostrzegam. Za to zauważyłem minus tego, będący dosyć uporczywym. W niektórych sytuacjach nie da się rzucić go od razu, choć raczej powinno. Na przykład na mapie css_dust2, aby rzucić ten pocisk do anarchii, będąc po stronie CT, przybiegając na longa ze swojego respawn'u trzeba poczekać około 0,7- 1,6 sekundy (w zależności od miejsca pojawienia się). Analogiczna sytuacja jest po stronie terrorystów, którzy biegnąc przez ciemnię na galę, nie mogę od razu na midzie rzucić tego granatu w bramę. Jedynie zastosowanie, jakie tego widzę, jest na mapie de_eldorado, aczkolwiek ta mapa jest bardzo rzadko grana na serwerze.

Wyrzucone

W skrócie na razie tyle.  Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...