Skocz do zawartości
Envy1337

SSY Envy1337

Rekomendowane odpowiedzi

http://www111.zippyshare.com/v/8gCVZYog/file.html

 

 

 

2 demka niezbyt długie, z dd2 i nuke.

 

 

 

Na Nuke od 18:42 7 fragów z awp, niby proste, zawsze tam się stoi z awp, ale dla mnie każdy frag modelowy, wychylasz idealnie wtedy jak wychyla przeciwnik, a jak nie wychyla to czekasz - spalone

 

 

 

Skracasz pochylnię (19:30 ) na pewniaka, że nikogo nie ma, wszyscy pobiegli(CT) a Ty już z daleka skanujesz kwadrat - a tam stał przeciwnik, którego nie miałeś prawa słyszeć - spalone, modelowe

 

 

 

dd2 - Akcje w trupie - delikatnie wychylasz i już wiesz, że w trupie jest 2 antyterrystów, po czym zbiegasz na dolny i fajnie przez ścianę obserwujesz co się dzieje na galerii, następnie wbiegasz i po modelu zabijasz 1, a co najlepsze, z daleka widzisz, co robi kolejny anty.

 

 

 

Dla mnie jesteś spalony, mierny movement, a wiesz kompletnie wszystko, mogłem Cię dłużej ponagrywać, ale szkoda mi było czasu. Ja osobiście po tych akcjach stwierdziłem, że masz wh. :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...