Skocz do zawartości
.nivo

 pozytywne Odowłanie - Syncc/...

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Syncc
Godzina, data zdarzenia: 20.38 / 21.03.2022r
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:620796357
Uzasadnienie: Wchodzę na serwer i z automatu dostałem bana od @TimingisAll podwód to cheaty. - Chciałem zauważyć że nawet nie wybrałem strony bo byłem na pulpicie podczas ładowania mapy więc nie wiem kiedy doszedłem na serwer...
http://sourcebans.multi-head.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:620796357&advType=steamid&Submit

WYPOWIEM SIĘ:
Nie mam bladego pojęcia co ty widzisz w tych kilach coś dziwnego. Zabójstwo nr. 1 Zabiłem gracza po schodkowym i dokładnym sprawdzeniu wejścia na pałace, ( bo wiesz w pałacach może być więcej niż 1 osoba i wolę się nie wyłożyć za 0 ) też nie wiem jak ty ale ja w większości przypadkach peekuje schodkowo a nie wychylam się jak bot czyli cały. 2 kil był zrobiony też normalnie gdyż gracz najpierw tepną a następnie zaczął strzelać a kil był zrobiony po przez flicka ( chyba nie muszę tłumaczyć co to jest? xD), chciałbym Ci przypomnieć że na demku są opóźnienia i niektóre akcje które zrobiłeś normalnie w grze na demku wyglądają dziwne ale mniejsza. Fakt przyznam 3kil był nieco dziwny bo celownik jakoś tak poleciał za nim ale każdemu może się zdarzyć może mi myszka uciekła bądź zrobiłem paniczny ruch i dlatego taka sytuacja wszyła nie wiem nie pamiętam. Co do tego bhop'u wydaje mi się że jeżeli masz chodź troszkę movmentu to raczej zrobisz takiego, jeszcze jak skaczesz na scrollu to tym bardziej ;). Najbardziej mnie to śmieszy że ty po całym meczu na 1 akcji stwierdzasz że mam aima / bunnyhopa i dziwnie gram...

Jeszcze to: cyt.: "wbiegasz do pałaców" ja nie ty aby na raz wbiegać tylko wychylam z głową ;) proszę poducz się troszkę bo uparłeś się że chcesz za wszelką cene dać mi bana i ja to widzę. Rozumiem że mogłeś dostać na pizde ode mnie ale czy to powód aby od razu doszukiwać się takich rzeczy aby mnie uj****ć? Hahaha proszę Cię bądźmy ludźmi nie zwierzętami ;)

Widzę po twoim koncie na forum że chciałeś za wszelką cenę dostać rangę administratora i spamiłeś na czym się dało aby wbić jakąś określną liczbę postów czy czegoś. Na forum masz +/- 9h przez 3miesiące widać że chciałeś zdobyć tą rangę aby wywyższać się nad innymi i być nietykalny ;) Byłem administratorem więc znam takich jak ty :) 

Edytowane przez AidenQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siemanko 

https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220319-1503-de_mirage.dem.zip 

no to generalnie na tym demku 

rundy 10;4 

wbiegasz do palacy i rozdajesz 2 dziwne glowy po czym skaczesz trzymając spacje i z mojej perspektywy wyglądało jakbyś posiadał abh 

 Myślę że  ta runda była strasznie nienaturalna 
Pozdrawiam timing <3 

xD

no to niezle sie uparlem, stary grales dziwnie Po mapie sprawdzalem cale demko dokladnie i jak dla mnie byles odpalony jezeli nie to Ubteam ci da unbana

Jezeli chodzi o "dostanie za wszelką cene adm" XD jezeli chodzi o te posty to na prosbe errora je nabijam. Wywyższać się nad innymi? banowanie "moim" zdaniem osoby odpalonej to jest wywyższanie się? 

Edytowane przez TimingisAll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam 

Dla mnie
1 kill pałace b-
2 kill pałace b+
Peak na pieczare b+
3 kill pałace b-
4 kill pałace b+

Tyle co zauważyłem na demku więc prosił bym jeszcze @Adi żeby rzucił okiem na te akcję, bo reszta meczu nic nie pokazała .

Edytowane przez ALJZK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...