Skocz do zawartości
dog

 odrzucone temat wyrzucony do kosza, splawienie uzytkownika w glowie sie nie miesci

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:archonek@@@@
Godzina, data zdarzenia:teraz
Mapa:dd2
STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:554880149
Uzasadnienie:

Nie rozumiem zamknięcia tematu? zbanowałaś mnie nie wiedząc praktycznie za co. 

"Ciężko już wyłapać na czym biegacie ale jeśli na czymś na czym nie powinniście to żegnacie się z serwerem"

Chyba po to się odwołuje, abyś mi udowodniła moją "niewinność", oraz powód bana. Bo mówienie, że na czymś ktoś biega to raczej powinni UBT rozpatrywać, chyba po to są tak?, robiłem sobie strefy w powietrzu i dawało mi to prędkość, a praktycznie każdy robi te strefy, tylko wiadomo, lepsze strefy lepsza prędkość a to głównie o skilla chodzi. Ban z treścią "czy tam inne" powinno zostać udowodnione w jakiś sposób, a nie wyrzucenie do kosza tematu bez jakiegokolwiek dowodu bana. 

A punktu w regulaminie odnośnie sgsów dalej nie widać.

dowod1.png

dowod2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dobrze to może ja sie tym zajmę proszę cie bardzo specjalnie dla cb znalazłem regulamin odd2 

 

tam masz jasno napisane sgs gs russian ducki itp wiec skoro dostałeś bana za ducki badz inne tego typu to jest to ban zgodny z regulaminem 
a jesli chodzi o dlugosc to @~Czarna~ czy to jest jego pierwszy ban bo jesli tak to myślę ze można skrócić ale to twoj server i nwm jaki tam masz taryfikator

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@kameleonn "wszystko co ułatwia grę" - PERM. Skoro za kropkę w AWP jest perm to dlaczego za SGS mam skracać bana skoro jest to tak samo niedozwolone? Dostał najpierw kicka z ostrzeżeniem ( jak każda inna osoba, która biega na czymś na czym nie powinna) nie posłuchał więc według regulaminu dostał bana na zawsze.  Poza tym jeśli chodzi o kolegę Archonka to nie jest to jego pierwszy perm u nas i nie jedyny szajs na jakim biega. Najszybciej było dać perma akurat za to bo są Święta i szkoda czasu na ewentualne rozpiski co do sekundy za jakieś mierne sety czy inne badziewia :) Możesz zamknąć, ban ma zostać - dziękuję i mokrego Dyngusa :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...