Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick na serwerze: SR
Wiek: 18
Znajomość AMXX (0/8): 6-7
Doświadczenie: 3-4 lata temu na multiarenie , wracam do gry po dłuższej przerwie
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: niestety nie
SID: ID Steam: 76561199058790453
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199058790453/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/ssrr/
Kontakt: discordBakowski#3803
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Potrafię
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Gram na serwerze jakieś niecałe 2 tygodnie i siedzę po kilka godzin ,jakieś tam doświadczenie mam ,składałem już kiedyś podanie ale z tego co widze było to dawno. Ogólnie na serwerze gra mi się bardzo przyjemnie, fajna atmosfera i społeczność ,zobaczyłem że jest rekrutacja na admina więc próbuję swoich sił. Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Amx  na +

Wiek na +

Steam na -

GT na -     ( Grasz 2 tygodnia a szczerze to dzisiaj cie pierwszy raz widziałem na serwerze )

Co do zachowanie to niewiem jak jest bo dzisiaj cie pierwszy raz widziałem przez te 20-30 minut co grałeś, ale napomknę sytuację z mapy css_dust2 gdzie wyzwałeś gracza który cię zabił kampiąc (sytuacja na gali)

Póki co jestem na NIE, pograj jeszcze jakiś czas i zapoznaj się z atmosferą serwerową przy okazji popracujesz nad GT i będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...