Jump to content
Strylec

 pozytywne Odwołanie od bana - אD

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick podczas gry: אD
Godzina, data zdarzenia: 12.05.2022 - po 22:00
Mapa: de_eldorado
Admin banujący: Katana
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:158300521
Uzasadnienie: Nastąpiła taka sytuacja, że grałem sobie spokojnie na serwerze, jakby nigdy nic i niespodziewanie dostałem bana. Zaczęło się niewinnie, jak to zwykle bywa w tego typu zdarzeniach. Na serwerze był wektor (osoba na AB, raczej już znana adminom) i otrzymał on perma. I sytuacja się powtarzała, lecz za jednym razem zmienił sobie nick na "czesc Katana" (bo on go banował) i mi się jego pseudonim spodobał tak bardzo, że sobie go ustawiłem, a następnie napisałem coś w stylu: Jebać Katanę. Po tej wiadomości dostałem karę na 5 minut. Kolejno, zamiast z powrotem pójść grać na steamie, to poszedłem na ns z tym samym nickiem i wtedy dodał mnie na listę perm banów, pewnie myśląc, że ja to wektor. No i tak zakończyła się moja krótka, nikogo nieporuszająca historia. Widać tutaj moją głupotę, bo nie potrzebnie chciałem być śmiesznym i zrobiłem takie coś. Jednakże liczę na UB.

Edited by Strylec
Link to comment
Share on other sites


Tak była taka sytuacja. Nie spodziewałem się, że "XD" wejdzie na ns. Po części to była moja wina, że tego nie sprawdziłem iż wektor wchodził co 5 minut z innym nickiem, który mnie obrażał i nie zastanawiałem się dłuzej i dodałem go do banlisty.

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...