Skocz do zawartości
.nivo

 zaakceptowane Rekrutacja UBTeam - AidenQ

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick: -sNtr-
• Wiek: 18
• Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:620796357
• CS 1.6/CS:GO: CS:GO
• Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Wróciłem teraz z „wolnego” Więc cały dzień. Jeżeli nie siedzę na kompie, to wchodzę na telefonie i tam przeglądam forum.
• Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie): Tak
• Coś o sobie:  Mam na imię Kuba mam 18 lat pochodzę z województwa Małopolskiego, interesuję się piłką koszykową. Moim hobby to motory, marzę, aby w przyszłości zakupić sobie yamahę r6 600cc. Jestem osobą aktywną fizycznie, która uczęszcza na siłownię oraz prowadzi zdrowy tryb życia.
• Doświadczenie: Byłem już UBTeam'em oraz znam się na AMXBans.
• Dlaczego Ty: Jestem osobą, która spędza dużą ilość czasu na forum, jestem aktywny oraz pomocny. Lubię rozpisywać demka i wyręczać w tym innych. Po dokładnym sprawdzeniu demka oraz przemyśleniach mogę stwierdzić, czy osoba rzeczywiście używała wspomagaczy, czy też nie. Moje doświadczenie z csa sięga 5 lat wstecz, bo zacząłem w niego grać w wieku 13 lat, gdzie łącznie miałbym 7kh. Przez całą moją „karierę” nie raz spotkałem cheatera i po latach grania w tę grę umiem bez problemu rozpoznać użytkownika, który cheatuje. Chciałbym również ubiegać się o to stanowisko, gdyż, jak widzę są inni ubteam'owie ale ten jeden więcej zawsze coś w niesie i pomoże drugiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...