Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym przedstawić moją propozycję zgodnie z serwerem i tak jakby pytanie. Czy powstanie serwer 4fun, jak będzie zrobiony diablo mod albo coś. Bo jest ffa, a jednak 4fun też jest często grany, pluginy to łatwizna by było znaleźć, a zwłaszcza, że nadchodzą dużymi krokami Święta, więc by taki nowy serwer się też chyba przydał. Pluginy, paczkę można zrobić samemu, bo to jednak takie nietypowe pluginy, atmosfera i administracja daje dużo dla graczy. Fajny serwer byłby na sieci, tylko rozumiem też trzeba na niego wydatku, bo jednak teraz diablo i coś  trzeba z JB zrobić. Kiedyś właściwie grałem dość często na 4fun i widziałem różne fajne mapki/pluginy modele itp.. Pluginami mógłbym się zająć, ale też kogoś do pomocy bym potrzebował. Ale to najpierw wasza decyzja. Moja tylko propozycja. Bardzo też bym chciał zobaczyć takiego 4fun'a u nas na sieci jak i na pewno inni gracze. :)

 

 

Proszę nad tym pomyśleć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...