Skocz do zawartości
pemeq

pożegnanie

Rekomendowane odpowiedzi

6.04.2020 odchodząc z multi-heada na kilka miesięcy sądziłem że serwer na którym grałem będzie się utrzymywać, wróciłem na admina, potem zostałem jego opiekunem i na tym się zakończy moja przygoda z MH. Osobiście dziękuję @Born za danie szansy jako OP serwera myślę że się sprawiłem jak i @senor dzięki za danie szansy 2 razy w ubt jak i raz w moderacji.

Przychodząc tu przeszło ponad 3 lata temu myślałem że zostanę tu na dłużej bo naprawdę sieć dość fajnie prosperowała, ale widać ostatnio upadek jej. Brak chęci i zainteresowania z administracji wyższej(kmwtw) 

Też z powodów zdrowotnych muszę odejść, jak i psychika mi nie pozwala zostać tu dłużej, chciałem włożyć serce w serwer na którym grałem ale bez pomocy i zainteresowania osób z wyższej (nie licząc Borna)nie mogłem nic zrobić

Dziękuję wszystkim za cierpliwość względem mojej osoby lecz nie żałuje niczego co tu przeżyłem mimo że mam żal do pewnych osób o zaniedbanie.
Proszę o zabranie wszystkich rang funkcyjnych (opiekun, redaktor, ubt)

 

godzina odejścia 11:18   <--- może jeszcze kiedyś tu wpadnę o ile będzie stać ta sieć 

Do zobaczenia za jakiś czas może miłego dnia
 
@elo elo 350 @Roy Keane @Fox_r2 @''Kierownik'' @-DeadPool- @BREMU^^ @xd_men_ 


[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...