Skocz do zawartości
Gość

Niesłuszny ban za txt od admina o nicku eR.

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 7 Listopada godzina okolo 00:30

 

Nick admina/gracza, który zawinił:  Nick: eR.

 

Dowody: http://speedy.sh/8UgWs/Nowy-Archiwum-WinRARa.rar

 

Świadkowie: ven-ten i oczywiscie HLTV 

 

Uzasadnienie: Po przeczytaniu regulaminu i rozmowy z innym adminem stwierdzam w 100%, iż dach salonu na mapie de_eldorado nie jest "txt" a za to dostalem bana jak widac na "ss". Prosba do admina kup okulary albo slownik w ostatecznym wypadku szkola wita :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem kto ci powiedział że to nie są txt ale dla mnie są ponieważ zwykła klasa nie jest w stanie tam wejść. W mojej poprzedniej kadencji się banowało za chodzenie po ty dachu i jeżeli ktoś sam sobie ustala regulamin to pozdrawiam admina który ci podpowiedział że to nie są txt. Regulamin się nie zmienił więc ban jak najbardziej słuszny.

 

A za twoje zachowanie w skardze zaraz wchodzę na serwer i dostajesz drugiego bana za obraze bo nie pozwolę sobie żebyś do mnie tak wypisywał. i tyle wypowiadania się w tej skardze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na codmodach, a zwłaszcza na 200 zazwyczaj brało się pod uwagę te miejsca gdzie klasa bez bonusów do skoku nie wskoczy. Nie wiem czy ktoś wprowadzał zmiany, ale każdy serwer, a czasem każdy admin interpretował to trochę po swojemu traktuje. U mnie jest tak jak mówi @eR. z kilkoma wyjątkami.

 

 

Regulamin wyżej, sprzed dwóch lat... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takim bądź razie proszę o odświeżenie regulaminu bo np ja patrzę na regulamin i banuję tak jak jest w w nim i żeby nie było takich sytuacji jak teraz jest :) A i w tym regulaminie również proszę o zmianę strony z ssami TXT na eldorado ponieważ nie otwierają się :)

 

 

 

PS. Wiem skarga mnie nie dotyczy ale regulamin tak więc postawiłem napisać skoro regulamin stary i chyba po części nie ważny :)

 

 

 

 

morfeusz1987

no Ja akurat wiem to ale niektórzy tego nie wiedzą,chce ktoś zobzaczy w regulaminie gdzie jest TXT na eldo ale nie może

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...