Skocz do zawartości
HAIT

HAIT na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:HAIT

Wiek:18

Doświadczenie (w byciu adminem):6/10

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/10

Staż w CS-sie:Z 5 lat conajmniej.

Steam / NonSteam:Steam oczywiście.

Dlaczego Ty:Myślę, że jestem wstanie pomóc w wyłapaniu oszustów i opanowaniu niektórych osób na serverze co biorą gre za poważnie.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-3h codziennie wieczorkiem

Kontakt:Steam/skype/pw

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/HAIT/80.72.43.106:27027/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutral na serwie widziany nie konfliktowy po gametrack widać gra ale konto pod podanie utworzone specjalnie nie kwafi mi się do dania tak na forum powinienies dac się poznać także, temu nie dam tak ale też nie.

 

 

Neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin musi być osobą odpowiedzialną, rozpoznawalną, trzeba widzieć w nim kogoś komu możemy zaufać i zwrócić się o pomoc, w Tobie tego nie widzę, a przynajmniej nie na tą chwilę. Nie dowiedziałam się na Twój temat niczego zarówno z twoich ostatnich postów, których w ogóle nie ma, jak i Twojego podania które zostało napisane "biednie".

Nie przekonujesz mnie niczym szczególnym (oprócz godzin na serwerze) do tego, aby dać Ci szanse.

 

 

 

edit. 

 

Wydaję mi się, że posty są wyznacznikiem aktywności na forum jak i na serwerze.

Tu nie chodzi o spam, tylko o wartościowe posty, bo jak to wygląda gracz rejestruje się i po jakimś czasie jego 1 postem jest podanie. Rozumiem, że grasz i w ogóle ale bez przesady - nie tylko liczy się aktywność na serwerze, lecz na forum też ponieważ pojawiają się bany i brak jakichkolwiek wyjaśnień od admina banującego, bo admin nie korzysta z forum. Popraw aktywność, niech Cię ludzie poznają na forum i dopiero złóż podanie, na chwilę obecną NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Admin musi być osobą odpowiedzialną, rozpoznawalną, trzeba widzieć w nim kogoś komu możemy zaufać i zwrócić się o pomoc, w Tobie tego nie widzę, a przynajmniej nie na tą chwilę. Nie dowiedziałam się na Twój temat niczego zarówno z twoich ostatnich postów, których w ogóle nie ma, jak i Twojego podania które zostało napisane "biednie".

Nie przekonujesz mnie niczym szczególnym (oprócz godzin na serwerze) do tego, aby dać Ci szanse.

 

 

Może po prostu na mnie nie trafiasz co do postów - nie widzę sensu nabijania sobie zbędnych postów jak to robi duża część osób byleby się podlizać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...