Skocz do zawartości
GHZ

[UnBan] GHZ

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: GHZ

Godzina, data zdarzenia: 13:43/44, 01/11/2015

Mapa: de_westwood

Link do screenów: brak

STEAM_ID / IP:

 

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Pozostalo ci 29 minut i 33 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : GHZ 

[AMXBans] Powod : ' Miny pod drabinka ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 545686325 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 31.42.12.175 ' 

[AMXBans] =======================================

PRZY WRZUCANIU SS'ÓW PROSIMY O KORZYSTANIE Z HOSTINGU http://www.zippyshare.com/. Z GÓRY DZIĘKUJEMY.

 

 

 

Dzisiaj po raz drugi dostałem niesłusznie bana za niby niewłaściwe stawianie min ;) Gram w tą grę 5 lat i potrafię odróżnić stawianie min pod drabinką a w rogu domku :) Zresztą te miny są widoczne dla oka ;) Chciałem również dodać że jak ma się na tym serwerze dać nabić poziom jeżeli większość osób ma 100-300 lvl na swoich klasach i trudno kogoś zabić? 

 

Chciałbym dodać, że nowy gracz. który miał niski lvl na serwerze (możliwe, że uczył się grać dopiero) za nie wykonywanie celów mapy został zbanowany na 5 minut. To jest normalne? Może jakieś upomnienia, kick ? Ale żeby od razu ban? 

 

 

 

@@ Przepraszam za napisanie tematu w złym dziale.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Minęło 18 godzin 20 minut admin nie stawił się na forum aby odpowiedzieć na wezwanie ;) Chłopaczyna wpłacił 60 zł na sieć dostał rangę i tyle z niego pożytku. Ma kasę, tyle w temacie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze to nie gadaj jaki to jesteś świetny, ponieważ nieco wcześniej wyłapałeś bana za miny na bs'ie ale widzę że skargę złożyłeś tylko na tego drugiego bana za drabinkę.

 

Co do bana za miny pod drabinką to :

 

05:25 - mina na którą wdepnął Bers wcale nie jest konkretnie w rogu i nie wydaje mi się aby mógł ją ominąć nawet jakby trzymał się ściany, a przeskoczyć też nie bardzo bo wychodził z futryny (chociaż jakby się postarał może i by dał radę) - jeżeli za te miny pod drabinką dostałeś niesłusznie bana to wybacz, każdemu może się zdarzyć.

 

Jeżeli chodzi o kasę jaką wpłacam na serwer to raczej moja sprawa, a już na pewno nie Twoja :).

 

P.S - za nie wykonywanie celów mapy nigdy nie dałem bana bez ostrzeżenia (po za tym jak ktoś naprawdę nie wykonuje celów i ignoruje ostrzeżenia najpierw slay'uje)

 

 

 

http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1511011335-de_westwood.dem.zip

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

hahahahahahha jesteś żałosny dzieciaku :> wstyd mi by było za takiego admina. Byłeś na serwerze Ganja Mafia dostał bana na 30 min za nadużywanie mikrofonu. Gdzie były upomnienia? 

 

 

 

 

Nie będziesz mi mówił co mam robić... jeżeli chodzi o gracza GanjaMafia już nie raz był upominany jak i banowany za to samo (nie tylko przeze mnie).

 

Co do tematu Twojego bana to nie wiem właściwie o co Ci Chodzi, napisałem już że jeżeli się pomyliłem to przepraszam ale to co wyprawiasz i jakie rzeczy wypisujesz w moim kierunku są nie na miejscu. Widzę że ewidentnie chodzi Ci tylko o to aby mnie obrazić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...