Skocz do zawartości
Madziulaa1230

 zamknięty Propozycja zmian :)

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim :) 

Przychodzę z pewną propozycją zmian na serwerze. Grywam na nim od pewnego czasu i chciałabym pewnie zostać na dłużej. Nie czytałam wszystkich postów wstecz więc jeśli jakiś temat był już poruszany i został jednak odrzucony to z góry sorki za brak dokładnej wiedzy.

1. Zmiana menu wymian na wymień/daj/sprzedaj.

   -Nie działa już chyba tak jak widziałam w innym poście. Jest to trochę utrudnieniem kiedy chcemy komuś po prostu dać skina lub sprzedać a działa tylko wymiana "skin za skin".

2. Odblokować rynek. Niestety na chwilę obecną jest niedostępny a można by było czasem sprzedać skina, który jest nam nie potrzebny lub nam się nie podoba.( Nie wszyscy mają taki sam gust)

3. Zmiana Jacpota na skrzynki.

   -Na serwerze aktualnie można zdobywać skiny losując je poprzez jackpota. Co prawda nie kiedy szanse na zdobycie skina są bardzo małe, ale pomijając to myślę, że całkiem fajną sprawą byłoby zamienić jackpota na skrzynki lub jeśli nie byłoby to duże obciążenie dla serwera zrobić 2 w 1. I już tłumaczę jak z mojej perspektywy mogło by to wyglądać.

   -Jeśli zamienić jackpota na skrzynki to tak jak klasycznie losowanie, kupowanie i sprzedaż skrzynek i kluczy za StatTracki. Na koniec każdej mapy losowanie jednego z graczy na darmową skrzynkę i 3 graczy z najwyższą liczbą zabójstw  "X" ilość "StatTrak" za 1-3 miejsce + 3 miejsce " 1 " klucz, 2 miejsce " 2 " klucze, 1 miejsce " 3 " klucze. Pytanie nasuwa się co z klanami. Możliwości byłoby tu wiele. Można byłoby je usunąć lub jednak je zostawić i waluta dolar służyłaby do ulepszania klanów. Podzielić rozdawanie kwot na pół. Lecz myślę że tą decyzję zostawię administracji byleby za bardzo nie obciążyło serwera.

   -Jeśli by zostawić Jacpota i dodać skrzynki to wydaje mi się bardziej skomplikowane i mogłoby jednak trochę obciążać serwer ale tu już myślę powinien wypowiedzieć się sam właściciel. A polegałoby to na tym jak w pierwszej wersji tylko można byłoby nie tylko losować skiny w skrzynkach ale dalej w Jackpocie. Byłby dwie waluty na serwerze. 

Jestem bardziej za tą pierwszą wersją pytanie jak duża ilość graczy chciałaby zrezygnować z Jackpota na rzecz skrzynek. 

4. Komendy "timeleft" "thetime" nie działają, lecz często gracze pytają o te komendy. 

W sumie to byłoby na tyle, mam nadzieję na szczere wypowiedzi w kwestii zmian. Jeśli czegoś zapomniałam lub ktoś ma jakieś pomysły względem dopracowania mojej propozycji proszę pisać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pasowało by coś zrobić żeby rynek naprawić i klany bo bez sensu zakładać klan jak nie można ulepszeń robić. Oraz coś z tym jackpot bo otwierałęm 8 skrzynek z kosa i nawet jak miałęm 40% to nie trafiałem albo zmniejszyć cenę albo procent podkręcić.

 

Edytowane przez Kondi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Kondi napisał:

Pasowało by coś zrobić żeby rynek naprawić i klany bo bez sensu zakładać klan jak nie można ulepszeń robić. Oraz coś z tym jackpot bo otwierałęm 8 skrzynek z kosa i nawet jak miałęm 40% to nie trafiałem albo zmniejszyć cenę albo procent podkręcić.

 

jesli chodzi o klany to przerobienie badz  3000 linijek trochce zajmuje 
rynek nie dziala narazie czekamy na pomysl jak zrobic aby dzialal
a co do jp to ceny i drop jest adekwatny do czasu gry. Ale dla was to najlepeij dac 100 na dropa za jednego dolara wtedy by gra nie miala sensu a tak to chociaz macie motywacie na zabawe dropienie kasy oraz maly hazard zwioazany z dropeniem skinow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem jak teraz, ale jeszcze jakiś czas temu był serwer nie wiem czy tu ale na drugiej sieci tych samych właścicieli taki serwer, gdzie miałam nawet admina więc dobrze ten serwer pamiętam. 

Zamiast JP były skrzynki, ludziom się to podobało bo było dużo zabawy skrzynki można było otwierać lub sprzedawać.

Rynek działał dobrze. 

Klanów co prawda tam nie było ale cos można pomyśleć i je też jakoś ulokować. Teraz i tak są bezużyteczne bo ulepszenie skinów nic nie wnosi, więc tylko są bo są. 

Co do tych botów może wam wydaję się że fajne są bo jak nie ma graczy można sobie z nimi pograć, ale to trochę błędne myślenie, ponieważ grałam jakiś czas zwłaszcza rano kiedy jest pusty serwer. Te boty kręcą się po mapie, trudno w nie trafić bo się bugują i wiele ludzi się na nie skarży, że zamiast pomagać utrudniają tylko więc jak dla mnie plugin nie potrzebny. Wiele ludzi właśnie z tego powodu wychodzi. 

Nie pisałabym tej propozycji gdybym nie pytała ludzi na serwerze czy taka zmiana by im przyszkadzała i bardzo dużo ludzi jest na tak i gdyby naprawdę doprowadzić ten serwer żeby wszystko działało byłoby stale na nim więcej osób. 

Skoro serwery są dla ludzi i po to by przychodzi grać i wspierać sieć a nie by odchodzili na inne sieci to czasem warto posłuchać kogoś kto na danym serwerze gra i chce pomóc, ponieważ nie piszę tego złośliwie ale lubię grać u was na sieci i fajnie by było ogarnąć błędy na serwerze.

@VisTeR.' Nie wiem czy mogę oznaczyć. Ale widziałam że już ktoś oznaczał i być może zapomniałeś lub nie miałeś czas, ale co myślisz o takich zmianach???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Madziulaa1230 napisał:

Nie wiem jak teraz, ale jeszcze jakiś czas temu był serwer nie wiem czy tu ale na drugiej sieci tych samych właścicieli taki serwer, gdzie miałam nawet admina więc dobrze ten serwer pamiętam. 

Zamiast JP były skrzynki, ludziom się to podobało bo było dużo zabawy skrzynki można było otwierać lub sprzedawać.

Rynek działał dobrze. 

Klanów co prawda tam nie było ale cos można pomyśleć i je też jakoś ulokować. Teraz i tak są bezużyteczne bo ulepszenie skinów nic nie wnosi, więc tylko są bo są. 

Co do tych botów może wam wydaję się że fajne są bo jak nie ma graczy można sobie z nimi pograć, ale to trochę błędne myślenie, ponieważ grałam jakiś czas zwłaszcza rano kiedy jest pusty serwer. Te boty kręcą się po mapie, trudno w nie trafić bo się bugują i wiele ludzi się na nie skarży, że zamiast pomagać utrudniają tylko więc jak dla mnie plugin nie potrzebny. Wiele ludzi właśnie z tego powodu wychodzi. 

Nie pisałabym tej propozycji gdybym nie pytała ludzi na serwerze czy taka zmiana by im przyszkadzała i bardzo dużo ludzi jest na tak i gdyby naprawdę doprowadzić ten serwer żeby wszystko działało byłoby stale na nim więcej osób. 

Skoro serwery są dla ludzi i po to by przychodzi grać i wspierać sieć a nie by odchodzili na inne sieci to czasem warto posłuchać kogoś kto na danym serwerze gra i chce pomóc, ponieważ nie piszę tego złośliwie ale lubię grać u was na sieci i fajnie by było ogarnąć błędy na serwerze.

@VisTeR.' Nie wiem czy mogę oznaczyć. Ale widziałam że już ktoś oznaczał i być może zapomniałeś lub nie miałeś czas, ale co myślisz o takich zmianach???? 

jak juz pisalem kuzwa wyzej nie ma szans na taki server zrozumcie wkoncu cos co jest jasne dla wiekszosci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 29.09.2022 o 09:03, Madziulaa1230 napisał:

Hejka wszystkim :) 

Witam Cię człowieku :)
"1. Zmiana menu wymian na wymień/daj/sprzedaj." - W mojej opinii to '/daj' jest zbędne, a poza tym kojarzę z innych serwerów, że z tym czasem był problem, bo były błędy i można było rozkraść tą komendą komuś skiny. Jest to niepotrzebne, tak jak i komenda '/sprzedaj', bo można te rzeczy zrobić po prostu na rynku (jak będzie).

"2. Odblokować rynek. ..." - Rynek chyba został wyłączony, bo nie działał, aczkolwiek mogę się mylić. Osobiście myślałbym nad tym, aby go naprawić, bo była to naprawdę fajna rzecz na serwerze. Część ludzi to bardzo kręciło i przez to też grali na go modzie.

"3. Zmiana Jacpota na skrzynki." - W mojej opinii obecny system jest w porządku. Kojarzę skrzynki z innych serwerów i działały one na zasadzie, że mogło z niej wylecieć cokolwiek, więc mogło być tak, że Ci wyleciało x skinów do tej samej broni lub takiej, do której tego skina nie chciałaś, bo nią nie grasz i to było słabe. Jak idziesz na jp, to jesteś pewna, że jak już Ci coś wyleci, to masz skina do tej broni, co chcesz. Odnośnie do dwóch walut, to nic nie napiszę, bo wydaje mi się to skrajnie głupie (btw na serwerze jest waluta euro, za dolary to bronie sobie możesz kupić). Jeszcze tak dodam, że to by nie tak bardzo obciążyło serwer, co ludzi za niego odpowiedzialnych.

"4. Komendy "timeleft" "thetime" nie działają, lecz często gracze pytają o te komendy. " - Odblokowanie tych komend to akurat dobry pomysł. Osobiście korzystałbym z tego, jak i wielu graczy, którzy czasem wpisują je i liczą, że zadziałają.

W dniu 29.09.2022 o 23:37, kameleonn napisał:

1. nie ma sensu  za duzo zabawy z silnikiem 
2 nie da sie go zrobic aby dzialal bez bugowania 
3 nie mozna gora zabrania
4 na nowym amx sie wyjebalo wiec nie da sie tego zrobic 

1. A co Twoim zdaniem ma sens?
2. To jakim cudem to kiedyś tutaj działało i działa obecnie na innych serwerach. (Mowa jest o na przykład rynku.)
3. Od kiedy Ty się góry słuchasz? XD
4. Skoro się nie da na nowym, to może się da na starym?

W dniu 30.09.2022 o 08:55, Madziulaa1230 napisał:

Nie da się tego trafić bo to lagi ma.

Osobiście nie zauważyłem, aby boty były zlagowane. Mają one swój charakterystyczny movement, ale lagów raczej nie. Odnośnie do kwestii trafiania ich, to polecam rzucić im flasha, bo wtedy stoją w miejscu, a jeśli to nie pomoże, to odwiedź jakieś serwery, na których gra jest czysto aimowa (np. dm). Z racji małej frekwencji, mają one faktyczne zastosowanie, jednakże zablokowałbym im chodzenie na drugi bs, w przypadku dużych map z oczywistego powodu.

W dniu 15.10.2022 o 19:04, Madziulaa1230 napisał:

Wiele ludzi właśnie z tego powodu wychodzi. 

Z tego powodu również wielu ludzi wchodzi. Z botem można się postrzelać, a jak ich nie będzie to co? Będziesz pakę plantować, będąc po tt i cieszyć się, że masz fajne staty, czy może w ct będziesz udawać, że bronisz bombsite'u. Jak tak to gratuluję, że pomimo wieku masz taką wyobraźnię i potrafisz się dalej w taki sposób bawić. Pewnie jeszcze tak, jak za dzieciaka po domu chodzisz z reklamówką i się w sklep bawisz.

W dniu 15.10.2022 o 19:04, Madziulaa1230 napisał:

Skoro serwery są dla ludzi i po to by przychodzi grać i wspierać sieć a nie by odchodzili na inne sieci

Faktem jest, że ludzie przychodzą i odchodzą, ale ma w tym nic dziwnego, bowiem taka jest naturalna kolej rzeczy. Można byłoby zrobić coś lepiej (bądź cokolwiek), ale aby tak się stało, to musi się komuś zacząć chcieć, a w to śmiem wątpić.

W dniu 15.10.2022 o 21:39, kameleonn napisał:

Nie wiem czy mogę oznaczyć.

A czemu byś miała nie móc? XD

 

Moja taka osobista myśl dnia.
Ogólnie to skoro ktoś nie chce/nie ma czasu/..., aby zajmować się serwerem to po co prowadzić dalej takie przedsięwzięcie? Moim skromnym zdaniem, to jeśli wiem, że nie poświęcę czemuś czasu, tylko zrobię na odwal, po prostu aby było, to się nie podejmuję tego. Natomiast jeśli się za coś biorę, to tym samym staję się za to odpowiedzialnym. Także ktoś mógłby rozważyć, czy nie zakończyć pewnego projektu.

 

Przepraszam, że jest to trochę chaotycznie rozłożone, ale liczę, że każdy się odnajdzie. Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia.

PS. Nie wiem, co mi z tą zabawą w sklep odjebało. Jest to może trochę niestosowne, ale pomimo tego to zostawię, ponieważ dodaje to moim zdaniem pewnego smaku tej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 29.09.2022 o 09:03, Madziulaa1230 napisał:

1. Zmiana menu wymian na wymień/daj/sprzedaj.

   -Nie działa już chyba tak jak widziałam w innym poście. Jest to trochę utrudnieniem kiedy chcemy komuś po prostu dać skina lub sprzedać a działa tylko wymiana "skin za skin".

Zostawiam jak jest. Nie ma nawet w pluginie od wymian tego a myślałem że kiedyś wyłączyłem. 

W dniu 29.09.2022 o 09:03, Madziulaa1230 napisał:

2. Odblokować rynek. Niestety na chwilę obecną jest niedostępny a można by było czasem sprzedać skina, który jest nam nie potrzebny lub nam się nie podoba.( Nie wszyscy mają taki sam gust)

Włączyłem + dodałem blokadę bez zalogowania. 

W dniu 29.09.2022 o 09:03, Madziulaa1230 napisał:

3. Zmiana Jacpota na skrzynki.

   -Na serwerze aktualnie można zdobywać skiny losując je poprzez jackpota. Co prawda nie kiedy szanse na zdobycie skina są bardzo małe, ale pomijając to myślę, że całkiem fajną sprawą byłoby zamienić jackpota na skrzynki lub jeśli nie byłoby to duże obciążenie dla serwera zrobić 2 w 1. I już tłumaczę jak z mojej perspektywy mogło by to wyglądać.

   -Jeśli zamienić jackpota na skrzynki to tak jak klasycznie losowanie, kupowanie i sprzedaż skrzynek i kluczy za StatTracki. Na koniec każdej mapy losowanie jednego z graczy na darmową skrzynkę i 3 graczy z najwyższą liczbą zabójstw  "X" ilość "StatTrak" za 1-3 miejsce + 3 miejsce " 1 " klucz, 2 miejsce " 2 " klucze, 1 miejsce " 3 " klucze. Pytanie nasuwa się co z klanami. Możliwości byłoby tu wiele. Można byłoby je usunąć lub jednak je zostawić i waluta dolar służyłaby do ulepszania klanów. Podzielić rozdawanie kwot na pół. Lecz myślę że tą decyzję zostawię administracji byleby za bardzo nie obciążyło serwera.

   -Jeśli by zostawić Jacpota i dodać skrzynki to wydaje mi się bardziej skomplikowane i mogłoby jednak trochę obciążać serwer ale tu już myślę powinien wypowiedzieć się sam właściciel. A polegałoby to na tym jak w pierwszej wersji tylko można byłoby nie tylko losować skiny w skrzynkach ale dalej w Jackpocie. Byłby dwie waluty na serwerze. 

Jestem bardziej za tą pierwszą wersją pytanie jak duża ilość graczy chciałaby zrezygnować z Jackpota na rzecz skrzynek. 

To jest całkiem inna rzecz niż to i nie jestem w stanie tego połączyć.  Dodatkowo mam zakaz zmiany głównego silnika więc nic z tym nie zmienię.  Jak się wszystko uda to będzie 2 GO MOD z tym co jest napisane wyżej. 

W dniu 29.09.2022 o 09:03, Madziulaa1230 napisał:

4. Komendy "timeleft" "thetime" nie działają, lecz często gracze pytają o te komendy. 

Już działa. 

W dniu 30.09.2022 o 08:55, Madziulaa1230 napisał:

Chociaż można by było usunąć też ten plugin, który z automatu boty na serwer dodaje. Trochę są jednak uciążliwe bo jak nie ma osób na serwerze i one są to utrudniają grę. Nie da się tego trafić bo to lagi ma. Latają po tej mapie jak opętane. 

Boty zostają też mam to nałożone z góry. 

 

W dniu 15.10.2022 o 19:04, Madziulaa1230 napisał:

Nie wiem jak teraz, ale jeszcze jakiś czas temu był serwer nie wiem czy tu ale na drugiej sieci tych samych właścicieli taki serwer, gdzie miałam nawet admina więc dobrze ten serwer pamiętam. 

Zamiast JP były skrzynki, ludziom się to podobało bo było dużo zabawy skrzynki można było otwierać lub sprzedawać.

Rynek działał dobrze. 

Klanów co prawda tam nie było ale cos można pomyśleć i je też jakoś ulokować. Teraz i tak są bezużyteczne bo ulepszenie skinów nic nie wnosi, więc tylko są bo są. 

Co do tych botów może wam wydaję się że fajne są bo jak nie ma graczy można sobie z nimi pograć, ale to trochę błędne myślenie, ponieważ grałam jakiś czas zwłaszcza rano kiedy jest pusty serwer. Te boty kręcą się po mapie, trudno w nie trafić bo się bugują i wiele ludzi się na nie skarży, że zamiast pomagać utrudniają tylko więc jak dla mnie plugin nie potrzebny. Wiele ludzi właśnie z tego powodu wychodzi. 

Nie pisałabym tej propozycji gdybym nie pytała ludzi na serwerze czy taka zmiana by im przyszkadzała i bardzo dużo ludzi jest na tak i gdyby naprawdę doprowadzić ten serwer żeby wszystko działało byłoby stale na nim więcej osób. 

Skoro serwery są dla ludzi i po to by przychodzi grać i wspierać sieć a nie by odchodzili na inne sieci to czasem warto posłuchać kogoś kto na danym serwerze gra i chce pomóc, ponieważ nie piszę tego złośliwie ale lubię grać u was na sieci i fajnie by było ogarnąć błędy na serwerze.

@VisTeR.' Nie wiem czy mogę oznaczyć. Ale widziałam że już ktoś oznaczał i być może zapomniałeś lub nie miałeś czas, ale co myślisz o takich zmianach???? 

Wiem bo sam go prowadziłem. Jak napisałem wyżej jak się uda to będzie on na MH. Tylko załatanie czegoś co było ponad 3 lata temu trochę czasu je. Oznaczać można każdego. 

W razie czego zakładać kolejny temat jak bym czegoś zapomniał. Jeszcze lekkie naprostowanie, jakby ten serwer działał poprawnie od początku to sytuacja była by też inna.  CL/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...