Skocz do zawartości
BaToN69

Skarga - kakarotto

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 25.10.2022
Nick gracza: BaToN
Dowody: Dzisiejszy kick za "obrazę", tylko do tego mam screenshota 

Sanpshot0000.jpg.9f5f8d5dee30dfc3ebf21bf332f35249.jpg
Świadkowie: @Kondi
Uzasadnienie: Admin kilkukrotnie daje mi jakieś bany/muty/kicki bez powodu. Dziś około godziny 15, dostałem bana za "drażnienie" (wszystko powinno być w logach/liście banów). Nigdy tego osobnika nie zwyzywałem ani nie obraziłem. Nigdzie w regulaminie nie ma zapisu o drażnieniu administratora i podkreślam, NIGDY go nie zwyzywałem, kompletnie nic. Po prostu lubię sobie trochę podyskutować i tak jak wczoraj stanąć w obronie mojego kolegi, ale nic związanego z łamaniem regulaminu nie zrobiłem. Osobnik raczej nie ma się czym pochwalić, bo jak mogę zaobserwować, dużo osób na serwerze jakoś średnio za nim przepada oraz niektórzy gracze przestają przez niego grać. Czuję, że admin cały czas próbuje specjalnie coś na mnie znaleźć, żebym tylko dostał bana/kicka, tak jak np. dziś zrobił mi o tak bez powodu ss'y i nie mogę przez niego wieczorkiem sobie zagrać na serwerze, a kasa za VIP'a zapłacona. Serdecznie nie pozdrawiam tego szeryfa :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dostales kicka poniewaz plugin nie dal ci bana zawsze moglem podpiac to pod antyss i wtedy bys sie tlumaczyl a teraz grzecznie przedsaw dowody 
to niezlego masz swiadka ktorego nawet na servie nie bylo jak dawalem ci bana 
nie szukam specialnie na ciebie powodu bo sam mi go dajesz twoje 3 bany za kulture o tym swiadcza i placz o to ze twoj kolega dostal bana 

Edit: jak tylko wbijam na server zaczynasz pisać/gadać uwaga uwaga nie łamcie regulaminu bo ban będzie człowieku ile można słuchać twoje pierdolenia na ten sam jeden temat jestes juz nudny i dlatego dostajesz muta/ban na 5 min bo już drażnisz nie tylko mnie ale nawet ludzi na servie 

Edit 2: utrudniasz prace admina wiec juz moge ci za to bana dac 

Edit 3: dosłownie mówienie uwaga nie łamcie regulaminu bo dostaniecie bana po tym jak ja wbijam nie jest utrudnianiem pracy admina ty się poucz trochę a dopiero zacznij cos pisać bo ja już na ciebie słów nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisałem, akcje z około 2 dni, a wczoraj @Kondibył jak robiłeś takie same rzeczy, więc cichutko :* 

 

Edit : Po 2 nigdzie nie napisałem, że ban za kulturę dla @Kondibył niesłuszny, bo był, tylko powiedziałem Ci, że mógłbyś trochę wyciągnąć kijka z czterech liter i dać mu chociaż kicka, bo mówił to kumpel do kumpla xD 

Edit 2: O to właśnie chodzi, informuje ludzi, że wbijasz ty i zaraz będziesz wszystkich banowal za łamanie regulaminu. To chyba dobrze, bo będzie panował porządek na serwerze. Daj mi dowody, że drażnie kogoś z serwera + gdzie coś jest napisane w regulaminie o czymś takim cwaniaczku. Nawet emocji nie potrafisz opanować, psycha sit down, polecam pójść do specjalisty, tak jak Ci już na serwerze mówiłem Mariuszku. 

Edit 3: Nie utrudniam pracy tym, że mówię komuś żeby nie łamał regulaminu, czlowieku ty myślisz chociaż trochę? Wszystko pod łamanie regulaminu chcesz łapać specjalnie i błędnie wszystko interpretujesz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Połowa serva to dzieci które bardzo szybko łapią zwłaszcza jak ktoś się wyzywa i potem robią to samo dawanie złego przykładu zostało ukarane banem ( nie zawsze admin wie lub ma się domyślać że akurat ta 2 to koledzy ) 
Patrząc na zachowanie twojego "kumpla" jak i słysząc nie raz jak wyzywa i ty również czy to Cię ktoś zabije czy zrobi coś innego jest żenujące. 
Ale jak już się odnosisz do akcji z wczoraj akurat jak grałem rozmowa między wami " Kondi kolega nasz wyszedł (kame) i Twoje odp spokojnie jest jego przydupas wystarczy coś powiedzieć i zaraz wbije"  Nie wiem do kogo było to skierowane ale miłe to raczej nie było nie sądzisz ? 
Co do wyjęcia " kija z dupy" jeżeli gracze śmieszkują ( nie wyzywają lub nie poniżają w tej zabawie innych graczy ) to nie spotkałem się żeby jakiś admin dał komuś od tak bana. 
Admin ma prawo zrobić kiedy chcę i komu chcę ssy ( przytoczę Ci ost akcje jak Cichoszaj można powiedzieć stały gracz ale jednak odpalony latał) tak że dobrze że admini sprawdzają każdego i dbają żeby jakaś kultura była na serverze. 

@BaToN69 Ale ty nie wiesz ile os może w danej chwili pisać mu żeby nadał Ci/wam muta bo przeszkadzacie. 
Polecam się nick na servie Niby tak ale jednak nie  a jak na ns siedzę to w luja innych ;) 

@BaToN69 To wyobraź sobie że gra ktoś odjebany na wh albo małym aime admin wbija a ty ze swoim tekstem dajesz cynk odpałowi hmmm nieeee to nie jest utrudnianie pracy admina beka jakie masz podejście chłopie .... 


@Kondi No to tak to właśnie działa jak już coś robiłeś to nie będzie ostrzeżenia tylko ban i nie na 5min tylko na godzinę czy też 3h i skoro jest zakaz he przez 7s na eldo  i admin o tym piszę ale gracze mają tak że a może nie zobaczy xD to potem bany są. 

Edytowane przez Nimmrod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No bo taka jest prawda wam nic nie wolno powiedzieć bo jest ban z bomby . Nie można dać kick za  kultura  czy he po 7 s a bana 5/10/15 min czy tam ile tylko kick jeśli grasz zrobi to jeszcze raz to ban bo został upomniany . Jeśli ktoś nie chce kogoś słuchać może użyć komendy  muta  :) . A podobno jest zakaz wchodzenia na txt a nie raz na cache widziałem jak admin wchodził @kameleonn na txt i nie było go widać bo liście z drzewa zasłaniały . A admin takich rzeczy nie powinien robić tylko dawać przykład jak to jest podobno prawa ręka opiekuna . Miłego dnia :);) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...