Skocz do zawartości
AIM I WH

Ciężka sprawa dotycząca bezpodstawnego bana.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Suprise

 

Godzina, data zdarzenia: około 15:55

 

Mapa: chyba zm_domek czy cos takiego

 

STEAM_ID / IP: VALVE_2:0:622580802

 

Uzasadnienie: Drogi administrator stallioN zbanował wg mnie bezpodstawnie moje konto na długość 30 minut, ze względu na brak kultury. Okej, przekląłem 1 raz ponieważ zdenerwowało mnie to, że nie banuje on ludzi blokujących wyjścia podczas gdy są oni zombie, oraz gdy zarażają oni przez ściany. Ten administrator ze względu na jeden mój wulgaryzm, przestał zwracać uwagę na moje wiadomości, a gdy napisałem mu, że jest złym adminem ponieważ nie banuje blockerów zombie i skanerów, to mnie zbanował. Proszę o reakcję.

 

(PS. Zmieniłem sobie nick, ponieważ grałem na innym serwerze o nicku "Suprise" i zapomniałem o przywróceniu mojego nicku: AIM I WH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze to była mapa zm_fortuna.

 

 

 

Po drugie nawet daty nie napisałeś (przypomnę, że to było dzisiaj)

 

 

 

Po trzecie po co piszesz odwołanie jak sam się przyznałeś, że nadużyłeś kultury?  (często używam binda "Na serwerze obowiązuje kultura" do tej pory powinieneś to doskonale wiedzieć. Złamałeś regulamin dostałeś bana proste...)

 

 

 

Jeżeli uważasz, że nie reaguje na skargi innych graczy to napisz skargę na mnie i przedstaw dowody.

 

 

 

Tyle mam do powiedzenia dziękuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hazard

 

 

 

 

 

Oczywiście, że mam dowody i je wstawię (jestem doświadczonym adminem i zawsze pykam ss'y jak banuje kogoś za kulturę) tylko nie rozumiem po co mam tutaj wstawiać dowody skoro on się sam przyznał możesz mi to wytłumaczyć? 

 

 

 

 

 

[align=center]Proszę bardzo i skończmy ten żałosny temat.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]http://wstaw.org/w/3Dkw/[/align]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...