Skocz do zawartości
Ern`

Ern`

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ern`

Wiek:19

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem jak i opiekunem serwera, co do adminowania to kilka razy, raz dłużej raz krócej

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8, ale dlatego, że dawno admina nie miałem i musiałbym sobie co nie co przypomnieć

Staż w CS-sie: Dłuuuugi

Steam / NonSteam: nick: luzak734

Dlaczego Ty: Bo gram na tyle długo na tym serwerze i widzę, że nie zawsze są admini, a cziterów pod dostatkiem to mnie szlak trafia. Do tego posiadam mikrofon, ale nie zawsze go używam.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Przeróżnie, czasem cały dzień, czasem trochę, czasem w ogóle. Różnie to bywa.

Kontakt: gg 38078733

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Ern%60/80.72.40.110:27026/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie wszystko jest takie piękne jakby się wydawało. Osobiście uważam , że gracz ten nie nadaję się na admina. Mimo, że dużo gra . Wielokrotnie prowokuję on adminów, sama miałam z nim niemiłe starcia. Typu " co z tego, że jesteś opiekunem przecież g**** możesz mi zrobić, wyrzuć mnie to napiszę skargę ". :) Na szczęście mam dużą cierpliwość .. Nie wiem czy potrzeba nam kolejnego admina z którym będzie ciągła walka i nerwy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Luźno, przyjmuje na klatę co piszesz. Każdy ma swoje zdanie na mój temat, a że jesteś opiekunem, to nie oszukujmy się, ale masz troszkę więcej do powiedzenia aniżeli inni.

 

 

 

Swoją drogą szkoda, że "mnie"wtedy nie wywaliłaś, bo zdarzają się moje podszywki i można było chociaż sprawdzić czy taka sytuacja miała miejsce z mojego ip czy po prostu ktoś się podszywał za mnie a i tak już było jak wielu graczy wie. Ja nie pamiętam, ale tak jak wyżej napisałem, każdy ma swoje zdanie, szanuje je. Mimo wszystko dziękuję, za odpowiedź.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Luźno, przyjmuje na klatę co piszesz. Każdy ma swoje zdanie na mój temat, a że jesteś opiekunem, to nie oszukujmy się, ale masz troszkę więcej do powiedzenia aniżeli inni.

 

 

 

Swoją drogą szkoda, że "mnie"wtedy nie wywaliłaś, bo zdarzają się moje podszywki i można było chociaż sprawdzić czy taka sytuacja miała miejsce z mojego ip czy po prostu ktoś się podszywał za mnie a i tak już było jak wielu graczy wie. Ja nie pamiętam, ale tak jak wyżej napisałem, każdy ma swoje zdanie, szanuje je. Mimo wszystko dziękuję, za odpowiedź.

 

 

Nie byłoby takich sytuacji nie jasnych, jeśli miałbyś steam. Więc teraz moje pytanie dlaczego nadal widzę Cię jako ns`a?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo gram na razie na ns, z tego powodu iż na steam mam mało fpsów. Na chwilę obecną semper mi doradził kilka rozwiązań na zwiększenie fpsów i mam nadzieję, że pomogą, jak bd u siebie w domu a nie u babci, to chętnie sprawdzę czy pomogą owe rozwiązania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie sprawa jest prosta, pograj dłużej na steam i będziemy wiedzieli jak się zachowujesz i jaki jesteś, wtedy nikt pod Ciebie nie będzie mógł się podszyć i wtedy złóż podanie ponownie. Jak na razie odrzucam podanie i zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...