Skocz do zawartości
kit

Sponsor konkursu

Rekomendowane odpowiedzi

Czarnulka skarbie :D nie ma palenia palenie zabija i co idzie przez to mniej  graczy ? 

 

 

 

a pro po konkursu ciagniecie i ciagniecie , najlepsza pora weekendowa ale tez popoludniowa kto da wiecej nozy fajnie ale czegoś mi brakuje jest pomysl , jest cel a realizacja gdzie ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@happy ma rację takie rzeczy nie powinny być brane pod uwagę. Nie powinniśmy "reklamować" czegoś co nawet w telewizji nie pokazują. :D Nikotyna to uzależnienie. Poza tym jakieś dziecko powiedzmy przyjdzie i powie, że ma 18 lat, wyśle zdjęcie dorosłego kolegi i będzie ubiegało się o rzecz która może mu "zaszkodzić". Później to Mateuszek będzie miał problemy, że rozdaje nieletnim fajorosy. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proste papierosa mówimy nie , elektro też nie . Zaoferujcie coś prostego nie wiem książki do nauki bo 90 procent co gra to co się uczą przyda się albo nie wiem rzecz co się przyda w życiu a nie elektropapierosy znalezione na ulicy mówimy nie!

 

 

Ale tak może jakiś cel zorganizuje ktoś bo jak narazie mowa o nozach , może ankieta wybrać 3 rodzaje konkursu i wybrać opcję i działać bo tak nie ma ciągnie się i ciągnie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, sory duże za post pod postem zapomniałem się, wiem że jest edytuj, wiem prawie wszystko na temat regulaminu- bo prawie na kazdej sieci to samo jest, amx pewnie tez!

 

Jak jestem juz zjechany po robocie to umysł czasem szwankuje- myslę że wam też to się zdarza,jako adminowi , opiekunowi serwa czy nawet właścicielowi- bo to tez ludzie są !

 

Pozdrawiam,

 

Kit,

 

Z tego co tu widzę to głupawka ogarnia niektórych, myslę że tamat do zamek sie nalezy- tyle KIT, pozdrawiam tych wesołków, Szkoda gadać, pozdro.

 

KIT,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, pw Ci napiszę - jestem zainteresowany?, to po jakiego pisałem temat!, Tak,Tak pomoge sieci jak tylko będe mógł - bo podoba mi sie tu , są mili ludzie a przede wszystkim dobra sieć i gra.

 

Temat do zamek, wszystko uzgodnie z adinistracja.

 

Kit,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...