Skocz do zawartości
krzyla

Myszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

 

 

Jak w tytulee tematu prosilbym o propozycje, ew aukcje odrazu :).

 

Niestety, albo i stety moja myszka uległa detonacji i nie mam zbytnio czym pykac :o

 

Nie chcialbym jakiegos potwora za kilka stowek, bo mi to nie potrzebne, ale tez nie za 10ziko z biedry :D.

 

 

 

Pozyczylem na dniach 4tech'a V8 i nie jest źle, ale moze ktos ma jakas lepsza propozycje. 

 

 

 

Z gory dzieki za info! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo jakby od myszki zależało to czy trafisz czy nie :S (oczywiście myszka do tego potrzebna jest ale bez przesady ...)

 

 

Najpierw powiedz jaki rozmiar ci pasuje (większa/mniejsza) jaki typ (kulka [xD]/laser) bezprzewodowa/kabel i do jakich celów jej potrzebujesz. Bo jeśli ma latać po pokoju to lepiej kupić zwykłą za 20zł niż wydawać kupę kasy.

 

 

 

Z własnego doświadczenia odradzam markę Tracer (psuje się kółko/rolka jak kto woli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Bo jakby od myszki zależało to czy trafisz czy nie :S (oczywiście myszka do tego potrzebna jest ale bez przesady ...)

 

 

Najpierw powiedz jaki rozmiar ci pasuje (większa/mniejsza) jaki typ (kulka [xD]/laser) bezprzewodowa/kabel i do jakich celów jej potrzebujesz. Bo jeśli ma latać po pokoju to lepiej kupić zwykłą za 20zł niż wydawać kupę kasy.

 

 

 

Z własnego doświadczenia odradzam markę Tracer (psuje się kółko/rolka jak kto woli) 

 

 

 

 

Gdybym tak patrzyl, jak napisales to bym kupil myszke za 4stowy i by sama strzelala.. 

 

Laser, wieksza, przewod/usb bez roznicy, uzywam myszy tylko do CSa, pozatym radze sobie na taczpadzie ;).

 

Chcialbym kupic cos lepszego, majac nadzieje ze bedzie trwalsze i bardziej komfortowe. Chyba ze jestem w bledzie to mnie oswiec, prosze ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nad myszką nie ma zbytnio co się zastanawiać. Cena zależy od bajerów, kolorków i przede wszystkim MARKI. DPI zawsze można sobie ustawić w komputerze.

 

 

 

 

 

Co do komfortu to najlepiej "przymierzyć" sobie ją na miejscu w serwisie/sklepie tego typu.

 

Trwałość zależy od tego jak jej używasz. Wiadomo, że żadna myszka nie wytrzyma długo jeśli będzie się z niej wyciągało 150%. Swoją wymieniłem po 5latach a kosztowała niewiele (30zł).

 

 

 

Jeśli ma ona służyć do grania to lepiej wybrać coś komfortowego. Ta, którą podałeś wyżej nada się. Wystarczy, że będziesz co jakiś czas czyścił patyczkiem do uszu laser i ten syf co się zbiera. Reszta to kwestia gustu. Jeśli będziesz o nią dbał to ci posłuży.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...