Skocz do zawartości
brOOk3n

Spadki fps cs :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio robiłem formata z Win7 na XP (z powodu sprzętu.. Pentium D, 1,5 gb ram, ati x550 256 mb) bo po prostu na Win7 nie robota, przeglądarka włączała się bardzo długo, ciągłe ściny kompa. Dobra, wszystko zainstalowałem, sterowniki i wgl. Dobra, zaczął moment instalowania cs'a... I tu koniec mojego podniecenia.. Wbijam na serwer, spadki fps ze stałych 60 na 20-30 co ok. 2 minuty na 10 sekund, z tego powodu również zrezygnowałem z admina bo to nie robota.. Próbowałem wszystkiego, zrobiłem +/- 10 formatów, przeinstalowywałem sterowniki, vista, 8.1, xp 7 wszystkie sterowniki nie dawały efektu, z ciekawości wróciłem na Win7 (przed formatem nie było tego problemu) i tam również pojawił się owy błąd, nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać.. Na ns również występuje ten błąd. Proszę o pomoc tych co się znają i tych przeciwnie, ponieważ każda porada się przyda, próbowałem już wpisywać różniste komendy, lecz nie dały efektu, lecz pisać wszystko co może pomóc.. Pozdrawiam.

 

 

 

@ Jak już mówiłem, sterowniki do karty graficznej były instalowane kilka, również z visty, siódemki, 8.1 itp. więc to raczej nie od tego. Co do drugiego zdania, po chuj to pisałeś? Dołożysz mi do kompa bo widzę za bogaty jesteś? Pomogłeś bardzo tym :) poza tym, gdybym mógł sobie kupić nowy sprzęt to bym go kupił a nie pisał temat związany z błędem na starym kompie.. Logiczne chyba.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Anty-virus włączony?

 

Powiem szczerze, że u mnie na starym laptopie to samo, co dwie minuty fps leciały w dół, laptop zaczynał jęczeć jakby samolot w pobliżu odlatywał. Po dłuższym sprawdzaniu okazało się, że anty-virus wtedy NOD 32 robił akcje co dwie minuty i sprawdzał pliki...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spróbuję wyłączyć na chwile antywirusa i powiem czy zadziała, bo zauważyłem, że przy tych lagach zwiększa się pobór pamięci procesu hl.exe z 50 000K na 250 000K, 

 

@Niestety to nie od antywirusa, wyłączyłem ochronę i problem dalej występuje, próbowałem już zmieniać priorytety tego procesu lecz nic to nie dało :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spróbuj zastosować jakiś config na fpsy. Zrób defragmentacje dysków, zaktualizuj cały komputer, wyczyść rejestr.  Możesz jeszcze ustawić priorytet csa  na wysoki. Spróbuj na innej wersji csa. Napisz czy pomogło czy cokolwiek cos to dało.   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...