Skocz do zawartości
RuskieFajki90

Michas sis zegna

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak to jest jak daje się zabawkę anonimom, w dodatku nieopierzonym. Nie tędy droga multi-headzie. Kolejny raz pokarało.

 

 

Oj tam oj tam, kto widział coś złego w piętnastoletnim opiekunie serwera z banem VAC, który kandyduje do UBT albo w "aż szesnastoletnim" OP serwera ze zmarłą matką i rakiem odbytu ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Danke:*, dnia 13 Paź 2015 - 21:42, napisał: Sporo Ci również pomogłam, a Ty jeszcze na steam masz czelność podszywać się pod swoją mamę i pisać, że nie żyjesz. DRAMAT. facepalm.gif

hahahahahahahahaahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha padlem a z poczatku sie wydawal taki "normalny"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Wiesz jaka jest różnica? Taka, że 15latek z VAC banem postawił serwer JB na nogi i w końcu na siebie zarabia! A VAC ban myśle, że kolege też czegoś nauczył... I będę go bronił bo Teez jest hmm 100x bardziej dorosły niż kolega Help mi!

Owszem swoje zrobił ale... 

 

 

 

 A VAC ban myśle, że kolege też czegoś nauczył

Nie xD Nie nauczył. Czemu tak sądzę? Mając VAC bywa zdziwiony że dostaje za to bany, pisze podanie do UBT i na dodatek w tym podaniu stwierdza, że VAC był za "zabawę" ^^ To tak jakbyś z upapranym zaświadczeniem o niekaralności starał się o miejsce w policji. 

 

 

 

 

 

I będę go bronił bo Teez jest hmm 100x bardziej dorosły niż kolega Help mi!

W takim razie niech to pokaże, bo poza zrobieniem JB (tu się zgodzę - chwała) ciągnie się za nim smród VAC-a i tym jak bardzo nic sobie z tego nie robi.

 

 

 

No ale koniec OT.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...