Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

Podanie [s]elec[T] na Admina !


select1

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze:  [s]elec[T
Wiek: 20
Znajomość AMXX (0/8): 7/8
Doświadczenie: Jeśli chodzi to Admina miałem już raz tutaj jak było 500k lvl cod i 45k , jak był woolfi. Dość sporę , byłem opiekunem dwóch serwerów cod mod i jednoego ZM.
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Posiadam , lecz muszę przypomnieć sobie hasło do konta steam , Aktualnie gram na NS ( na święta kupuje bo to grosze bedzie jak nie odzyskam)
SID:
Link do profilu na STEAM: ---- 
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/[s]elec[T]/80.72.40.110:27027/  --- Mało godzin na tym koncie. Ponieważ nowy komputer.
Kontakt: Forum, DC , Steam, 
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Dlaczego ja ? Otóż już mówię, jestem osobą sprawiedliwą , miłą i pomocną , Sprawdzam na bieżąco sprawy serwera i nie tylko. Jestem dość pomocny , sam aquax może powiedzieć jako iż zgłosiłem trochę błędów na które wiele osób nie zwracało uwagi. Mam dużę doświadczenie jeśli chodzi o bycie Adminem, Opiekunem i Technikiem serwerów, znam tą starą paczkę która jest wgrana na serwerze. Jednakże dodatkowa pomoc na pewno się przyda, sądzę tak iż nie zawsze są osoby ( admini ) grający w nocy a cheaterów nie brakuje. Mam wiele propozycji , uwag , i róznych spraw co do serwera. Chciałbym popracować nad reklamą i tak dalej. Chciałbym pomóc w wyłapywaniu cheaterów oraz rozbudowie serwera. !

Pozdrawiam :)

 

PS. Dowód że nie jestem tu nowy: First Seen: Dec 28, 2018 10:35 PM
Last Seen: Dec 13, 2022 8:00 PM

Edytowane przez select1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...