Skocz do zawartości
select1

 pozytywne Odwołanie od Bana [s]elec[T]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: [s]elec[T]
Godzina, data zdarzenia: 28.12.2022r 18.37
Mapa: wiocha winter.
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:662177023
Uzasadnienie: Gram sobie ,i dostaje bana bez ostrzeżenia , nie pierwszy raz , prosze o wyjaśnienie odnośnie tego bana w szybkim tempie.  BAN ZA CHEATY co mnie śmieszy.

Admin (strefalegit) ten jest nie kompetentny, nadużywa uprawnien co do mojej osoby ponieważ jestem lepszy. Wnoszę o zabranie uprawnień tej osobie.

Jak jakaś osoba z wyższych sfer sprawdzi co jest z tym nie tak to, Proszę o jakąś rekompensatę na serwerze :) z Góry dzieki :) ( Oczywiśnie jak się okażę że wszystko jest w porządku.)

Edytowane przez select1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wklejam ci po raz kolejny ban za cheaty 1 ban był za ssy 2 od Adi, czyli Opiekun UBT dopiero teraz dostałeś ode mnie za cheaty nie podawaj fałszywych informacji i tak dostałeś bana, ponieważ nie pozwolę, żeby osoba odpalona była na serwerze ja,  jak i osoba z UBT stwierdziła, że jesteś odpalony, i to widać nie wiem, jak Born mógł zauważyć inaczej wszystko jest w tym temacie, więc jedyne, na co czekam to, żeby te demka, które wysłał Adi zobaczyło więcej osób typu. @kameleonnlub @pemeq jedyne co mogę dopisać to zostawiam link do tematu: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za. Proszę o to by dużo więcej osób zobaczyło te demka (z dziś oczywiśnie bo chodzi o dziś), posiadam steam i dostałem za cheaty. Trochę bez sensu mieć steam i cheatować, byłoby to głupie z mojej strony. Born po prostu jest osobą godną stanowiska oraz sam potrafi grać w ten sposób , nikt nie powiedział że nie mogę grać jak gram , Proszę o wypowiedzenie się wyższych sfer.

Pozdrawiam.

Edytowane przez select1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, select1 napisał:

Jestem za. Proszę o to by dużo więcej osób zobaczyło te demka, posiadam steam i dostałem za cheaty. Trochę bez sensu mieć steam i cheatować, byłoby to głupie z mojej strony. Born po prostu jest osobą godną stanowiska oraz sam potrafi grać w ten sposób , nikt nie powiedział że nie mogę grać jak gram , Proszę o wypowiedzenie się wyższych sfer.

Pozdrawiam.

Jakim argumentem jest to, że masz steam? Ten temat co wysłałem i wszystkie demka, na których Opiekun UBT stwierdził, że jesteś odpalony to grałeś tam na NS, dopiero jak dostałeś ub od Bornego zacząłeś grać na steamie

Edit: @selec[t] Niestety, ale nie chodzi o dziś tylko o tamten temat, bo nie zgadzam się z opinią Browna i nie, nie było, to miesiąc temu żadnych demek z dziś nie będzie sprawdzanych

Edytowane przez strafelegit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, strafelegit napisał:

Jakim argumentem jest to, że masz steam? Ten temat co wysłałem i wszystkie demka, na których Opiekun UBT stwierdził, że jesteś odpalony to grałeś tam na NS, dopiero jak dostałeś ub od Bornego zacząłeś grać na steamie

Oczywiście, Polecam również zobaczyć moje podanie na admina ( odrzucone niestety) w którym piszę że w święta planuje kupić NA STEAM>). I chyba czegoś nie rozumiem dostałem bana dziś czy wtedy ? I chodzi o dzisiejszy dzień a nie z przed miesiąca czy kiedyś :)

Edit: @strefalegit Okej , rozumiem i szanuje twoją opinie, lecz nie wywlekaj co było tam do tego co się dzieje teraz , dziś.

Dziś dostałem bana na Koncie steam więc prosze o sprawdzenie z dzisiejszego dnia .

Edytowane przez select1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niestety już napisałem, na czym polega ten BAN i żadnego demka z dnia wczorajszego przedstawiał nie będę nie zgadzam się z werdyktem Borna, bo jak w tamtym temacie ja i Opiekun UBT stwierdziliśmy, że jest odpalony Born niestety dał się zrobić i nie wyłapał u niego cheat select specjalnie piszę, żeby sprawdzić z dzisiejszego dnia, w którym miał steam, a nie z dni, gdzie grał na odpalonym ns (Wcześniej podesłałem link do tematu są tam przedstawione dowody przez osobę z UBT) a jak dalej twierdzicie, że nie można się nie zgadzać z opinią Browna to niech wypowie się np. aquax czy inna osoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...