Skocz do zawartości
Ne!taN

Podanie Ne!taN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ne!taN

Wiek: 18

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już adminem na tym serwerze. Próbuję 2 raz bo za pierwszym razem po prostu nie było mnie za długo na serwie. (Praca) 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Uczę się 

Staż w CS-sie: 5 lat

Steam / NonSteam: NonStema

Dlaczego Ty:  Jestem odpowiedzialny, za to co robię, staram się jak najczęściej udzielać na serwerze, Szlak mnie trafia gdy na serwie niema admina w godzinach szczytu. Moim zdaniem dobrze ogarniam rolę admina. Reszta to już wasza wola :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ok 6 h

Kontakt: PW / gg 50498619

 

Link do GameTracker'a: na obecnym nicku : http://www.gametracker.com/player/Ne%21taN/80.72.40.110:27027/  

Na starym nicku : http://www.gametracker.com/player/Poj3BaoBaoo/80.72.40.110:27027/

______________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na Nie

 

-Brak steam (Jakoś w moim podaniu napisałeś ze nie mam steam a tu w twoim napisałeś że nie jest potrzebny...)

 

-6h dziennie? ja nawet niewiem czy ty 2h dziennie spedzasz na serwie

 

 

Widzę, odgrywasz się za podanko u siebie :) Dojrzale :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ne!taN zrozum, że pisząc podanie o admina, grzecznie czekasz na ocenę ludzi, a nie piszesz post za postem, po drugie, admin musi trzymać nerwy na wodzy, a Ty widocznie masz z tym problem. Jestem na nie - brak steam, brak kultury, generalnie się nie nadajesz, w związku z nieznajomością regulaminu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...