Skocz do zawartości
Ne!taN

Podanie Ne!taN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ne!taN

Wiek: 18

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już adminem na tym serwerze. Próbuję 2 raz bo za pierwszym razem po prostu nie było mnie za długo na serwie. (Praca) 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Uczę się 

Staż w CS-sie: 5 lat

Steam / NonSteam: NonStema

Dlaczego Ty:  Jestem odpowiedzialny, za to co robię, staram się jak najczęściej udzielać na serwerze, Szlak mnie trafia gdy na serwie niema admina w godzinach szczytu. Moim zdaniem dobrze ogarniam rolę admina. Reszta to już wasza wola :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ok 6 h

Kontakt: PW / gg 50498619

 

Link do GameTracker'a: na obecnym nicku : http://www.gametracker.com/player/Ne%21taN/80.72.40.110:27027/  

Na starym nicku : http://www.gametracker.com/player/Poj3BaoBaoo/80.72.40.110:27027/

______________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na nie.

 

- Brak steama

 

- Nie grywasz 6 godzin dziennie o czym świadczy gametracker, także zakłamanych ludzi nam tu nie potrzeba.

 

 

Steam nie jest potrzebny, aby mieć uprawnienia admina. Polecam przeczytać regulamin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na Nie

 

-Brak steam (Jakoś w moim podaniu napisałeś ze nie mam steam a tu w twoim napisałeś że nie jest potrzebny...)

 

-6h dziennie? ja nawet niewiem czy ty 2h dziennie spedzasz na serwie

 

 

Widzę, odgrywasz się za podanko u siebie :) Dojrzale :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

A ja jestem na tak, bardzo często zgłasza odpaleńców, Poza tym kto siedzi 6h dziennie? Oszaleliście to nie jednostka karna.

 

 

Czasami zdarzy się, że dłużej ale czasami nawet 10 min i wychodzę. Zależy od dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ne!taN zrozum, że pisząc podanie o admina, grzecznie czekasz na ocenę ludzi, a nie piszesz post za postem, po drugie, admin musi trzymać nerwy na wodzy, a Ty widocznie masz z tym problem. Jestem na nie - brak steam, brak kultury, generalnie się nie nadajesz, w związku z nieznajomością regulaminu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na nie.

 

- Brak steama

 

- Nie grywasz 6 godzin dziennie o czym świadczy gametracker, także zakłamanych ludzi nam tu nie potrzeba.

 

 

Tak Steam nie Wymagany ale czas na serwerze tak :) 6h dziennie hahahaha leże przez tydzień widziałem cie może 3 h na serwerze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...