Skocz do zawartości
TeezMeister

[ UnBan Team ] TeeZmeister

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:
Mój nick na forum to TeezMeister .. x

Wiek:
Mam 15 lat za niecałe 4/3 miesiące hot 16 ;x.

Data rejestracji na forum:
Na forum miałem już szybciej konto chyba nawet 2014r, ale nie byłem tak aktywny. Teraz mam konto od 18 września.

Czas spędzony na forum:
Staram spędzać się mój cały czas wolny. Natomiast mam sporo pracy nad JailBreakiem. 2 dni 6 godzin 55 minut 2 sekundy.


Doświadczenie w ocenianiu:
Sporo, ponieważ na starej sieci miałem UB Team`a i nie było na mnie skarg ;x.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:
Tak nawet teraz mam do niego dostęp ;x.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?:
 Tak na DD2/INF, ale po 5 minutach dostałem UB ;x.

Dlaczego Ty?:
Jest mało osób na tym stanowisku. Na tak dużą sieć serwerów jest ich bardzo mało co prawda nie ode mnie to zależy, ale są osoby na urlopie i dodatkowo teraz logiś odszedł ;x Nic dodać nic ująć by przygarnąć nowe osoby ( doświadczone ) na to stanowisko :D. Ogarniam sprawę i mam nadzieje, że w jakimś sensie od ciąże UnBan Teamów ;x.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 6 godzin w weekendy do 12 godzin ;x.


Dwumiesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie)
Gdyby policzyć moje przerwy i tak dalej to raczej tak.

Coś od siebie:
Większa ilość osób zna mnie z dobrej strony. Byłem ostatnią deską ratunku nad Jailem. Podjąłem się temu wyzwaniu i dotrzymałem słowa. Staram się wypaść jak najlepszy i nie zamierzam tego zmieniać. Wiem Jail i dużo pracy, ale chce mieć coś z tego, więc piszę do podanko. Serwer, serwerem :D Ogarnę go zawsze bo dla mnie amxx to izi pizi ;d. Mam na imię Dominik pochodzę z woj. Pomorskiego. Można mnie spotkać na teamspeaku/gadu gadu/steam!


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Zbanowany VAC



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...