Skocz do zawartości
''Kierownik''

 zamknięty Sprawa jest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym poruszyć pare kwestii 

Po pierwsze bindy jest ich za dużo i moim zdaniem nie ma sensu robienia bindu na tnt trutki itp wrócił bym do perków pod c i umiejętności klasy pod e

Obrażenia z pioruna są za duże i utrudnia to życie gracze nie strzelają spamią "E" 

można by dodać pare perków ja bym chciał na przykład zwinne palce 

Moja osobista prośba oddajcie @pemeq Opiekuna chłopak potrzebuje bo mu psycha wróciła i mówi że czas ma a wy zamiast sprawdzać forum zajeli byście sie serwerem 

Dodajcie licznik do wybuchu paki !!!!

 

Amen

 

 

@aquax

tak szczerze nie ale tak szczerze to bindy to jedno wielkie nieporozumienie  o ile twoja myszka nie wygląda jak by dostała wysypki od przycisków 

zmiany klas po resecie brzmi jak plan nie ruszajmy w połowie resetu 

ale licznik do wybuchu paki możesz dodać PROSZE !!!! 

a co do tych perków mam nadzieje że troche ich dodasz bo te obecne są takie mech nie robią wrażenia 

Edytowane przez ''Kierownik''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 godzin temu, ''Kierownik'' napisał:

Moja osobista prośba oddajcie @pemeq Opiekuna chłopak potrzebuje bo mu psycha wróciła i mówi że czas ma a wy zamiast sprawdzać forum zajeli byście sie serwerem 

nie wiem po kiego grzyba, ale nie komentuje.

Co do propozycji @''Kierownik'' jestem za.

Jak już powstał taki temat to też mam kilka kwestii.

Dodać boty na new_2x2 bo nie ma 
Zmienić trochę pule map ponieważ jest dość mały wybór i w kółko grane są te same
Talibowi dać chociaż 1/8 z dgl bo nie siada praktycznie 

i to tyle na razie 

 

i jak jest szansa dodać rozgrzewke, bo strasznie długo niekiedy wczytuje pliki gry i trzeba czekac runde, dwie na wybranie klasy 

 

 

@DeTeX[Szymon]
 

Cytat

- nie wiem czy jest ale resetowanie statystyk klasy (ja od dawna szukam komendy)

komenda /resetuj  
i tutaj kwestia estetyki czy da rade zmienić tą komendę na /reset  bo ludzie się nie łapią że została zmieniona na /resetuj, ja wsm też na samym poczatku

Edytowane przez pemeq
03.01.2023
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- bindy zostają jak jest

- dmg z pioruna zobaczymy przy kolejnym resecie jak beda balansowane klasy itp

- nowe perki rowniez przy resecie 

- opiekuna rowniez wybierzemy przy kolejny resecie (przynajmniej tak mam w planach) 

- jak doda ktoś trasy dla botów lub znajdzie plik .pwf  z tej mapki to moge dodac

- pula map rozniez przy kolejnym resecie

- rozgrzewkę przemyślimy by nic nie pobugowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To od siebie też coś dodam:

- rakieciarzowi zmienić bron na xm lub jakiś pm 

- nie wiem czy jest ale resetowanie statystyk klasy (ja od dawna szukam komendy)

- freelvl działa tylko jednorazowo nwm czy to jest umyślnie tak zrobione czy coś jest nie tak 

- elektryk popieram za dużo dmg bije na niskich lvlach 

- zwiększenie widoczności ducha po trafieniu bo jest jak na nano

- zmniejszyć hp obroncy bo na 1 lvl ma 160 co jest trochę za mocne z połączeniem jego dodatkowych umiejętności 

Noi zaproponował bym swoją starą klasę która już kiedyś była omawiana ale to nie ten dział :D 

Edit:

- zwiększenie czasu pomiedzy rakietami/piorunami 

 

Edytowane przez DeTeX[Szymon]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- freelvl specjalnie jest tak zrobiony (to jest głównie dla nowych graczy. Jak mu się nie podoba to sobie nick zmieni i po problemie)

- resetowanie statystyk powinno być jednorazowo lub w /menu (bugowali tym zawsze statystyki dlatego nie ma co runde) 

- reszta rzeczy będzie uwzględniona przy next resecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...