Skocz do zawartości
KamiKazer

Czas na zmiany, żegnajcie. :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Postanowiłem zmienić swoje życie. Myślałem nad tym długo i podjąłem decyzję. Z dniem dzisiejszym REZYGNUJĘ z roli admina na serwerze dm top maps, rezygnuję również z roli gracza tej sieci, gracza cs'a i wszystkiego co związane z grami. Odinstalowywać csów nie muszę (pozdro dla kumatych) dlatego też moje konto jest teraz na sprzedaż, ale to jutro napiszę jak będę miał czas. W każdym bądź razie opuszczam Was na dłuuuugi nieokreślony czas. Pewnie wrócę jak będę miał czasu trochę i skończę trening, ale wątpię by to nastąpiło szybko, chyba że piorunami będzie napierdylać i tsunami przyjdzie. :D

 

 

Pochłonęła mnie koszykówka, dotykam już tablicy a mam niecałe 170 wzrostu, trenuję ostro i po prostu nie mam czasu na to, szczególnie że zacząłem technikum i też mam trochę nauki, może kiedyś zawitam do Was, ale nic nie obiecuję.

 

 

Moja aktywność na serwerze była po prostu nabijana co potwierdzi choćby I am Legend jak pisałem na u@ że jestem tylko na spect ponabijać godziny, a wtedy wychodziłem na dwór, na trening lub załatwiałem sprawy na fb (nie, nie siedziałem tam bezużytecznie).

 

 

Wszystkim ogromnie dziękuję za współpracę i przepraszam za moje złe/nieodpowiednie zachowanie, bo czasem się to zdarzało. Nie będę pozdrawiał szczególnie nikogo bo pewnie bym zapomniał o kimś, dlatego pozdrawiam wszystkich graczy z naciskiem na adminów, starszych wyjadaczy i osoby z którymi po prostu sobie gadałem i stwarzałem miłą atmosferę na serwerze. Nie jednak muszę pozdrowić pewną osobę, bo dzięki Niej cokolwiek tutaj zaistniałem. Osobą której zawdzięczam grę na tym serwerze, a także adminowanie (jeszcze kiedyś) jest KRISTO.

 

Pozdrawiam Go gorąco!

 

 

Dziękuję Wam za wszystko i życzę samych sukcesów, a teraz idę spać bo trzeba regenerować mięśnie!

 

Przepraszam, ale wybrałem drogę do celu, więc na scenie basketu jeszcze o mnie usłyszycie!

 

 

Dziękuję i pozdrawiam raz jeszcze! Do usłyszenia! <3 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W wieku 16 nie przeciążaj kolan bo skończysz szybciej karierę niż zacząłeś ;) Znam się na tym gównie, wyniki masz w normie ale skup się na ważniejszych czynnikach niż wyskok, na to przyjdzie czas i będą dni chwały :D Powodzonka w baskecie 

 

 

 

Wiem, wiem celność też leci, motoryka itd. :D

 

Dzieki wielkie wszystkim, nie wiem czy wrócę, pewnie z czasem wejdę na forum ale csów nie mam na pc także ew. steam :D

 

 

"Nie trzeba wierzyć w cuda, wystarczy wierzyć w siebie, możesz osiągnąć wszystko, tylko musisz to wiedzieć" ~Zbuku :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...