Skocz do zawartości
Lightness

Boty na serwerze

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że dobrym pomysłem będzie wyrzucenie botów z serwera, ponieważ wydaje mi się, że to bardziej odstrasza graczy, niż ich zachęca do gry.

Jak tylko widzę taki widok, to nawet mi się nie chce wbijać, bo co to za sens grania z botami. + Proponuje wyłączyć komende amx_ip, ponieważ jest to lekko niebezpieczne ^^ + Dodać amx_last bo nie mogłem mieć sidu cheatera, który wyszedł ^^

image.png.7c3cf64066857481c1ad29d1d7df196a.png

Edytowane przez Lightness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 8.01.2023 o 09:27, Lightness napisał:

Myślę, że dobrym pomysłem będzie wyrzucenie botów z serwera, ponieważ wydaje mi się, że to bardziej odstrasza graczy, niż ich zachęca do gry.

Podejrzewam że znaczna większość graczy szuka graczy poprzez wyszukiwarkę serwerów która jest w cs'ie i tam nie widac odrazu ze graja boty i dodatkowo jak Gustaw napisał, lepiej grac z botami które de facto można przejąć (ala csgo).

 

W dniu 8.01.2023 o 09:27, Lightness napisał:

Proponuje wyłączyć komende amx_ip, ponieważ jest to lekko niebezpieczne ^^ + Dodać amx_last bo nie mogłem mieć sidu cheatera, który wyszedł ^^

amx_ip była od zawsze i o ile wiem to wiekszych problemow z nia nie było? Jak ja nagrywam cheatera to jedna z pierwszych rzeczy które robię to skopiowanie IP + SID w razie wlasnie takiego wypadku, nie widze wiekszej potrzeby zmieniania amx_last dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...