Skocz do zawartości
Livio

 zaakceptowane Podanie na moderatora Livio

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Bartosz
Wiek: 18+
Czas spędzony na forum: 1d 21h 6m 21s a na forum od 2014r

Doświadczenie w moderowaniu: tak
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: obsługiwałem
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: i to nie jedno(pozdrawiam @August)
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: po godzinie 18/19 jestem aktywny, przed mniej.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: W sumie to jak każdy składający podanie chciałbym spróbować sił jako moderator! Wróciłem na forum po dłuższej przerwie, zmieniłem miejsca zamieszkania mam sporo czasu właśnie godzinach wieczornych i sobie ciułam powoli:), co do mojej aktywności na forum może nie jest tak dobra jak u innych składających podanie, ale nie oszukujmy się od ponad 3lat +- forum nie działa na takim poziomie jak kiedyś działało i za bardzo nie ma o czym dyskutować ani się udzielać w sprawach ważnych i tych mniej, to tylko moja taka uwaga. Co więcej wiele razy możemy spotkać nowych użytkowników spamujących na sb na temat - cziterów, odwołań od banów, kłócenia się kto ma racje, a kto nie ma, i innych takich rzeczach przez co się robi mały zamęt i nieporządek, troche mnie to irytuje:) Nic na siłę, pożyjemy zobaczymy.. dziekuje za uwage.

Edytowane przez Livio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

Staż, wymagania spełnione.

To, że jesteś aktywny głównie w godzinach popołudniowych/wieczornych nie jest minusem. Głównie wtedy na forum coś się dzieje więc przyda nam się dodatkową para oczu i rąk do pomocy. Oczywiście fajnie by było gdybyś zaglądał z telefonu raz na jakiś czas też w trakcie dnia :)

 

Pozdrawiam,

Johny Bravo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

+ostatnio czesto na forum

+chyba nic złego nie robisz

+wydajesz się ogarnięty

nie znam cię aby się szerzej wypowiedzieć, ale można dać szanse ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...