Skocz do zawartości
Silnyy

Osama bin Laden

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

Osama bin Laden

Wiek:

20

Doświadczenie (w byciu adminem):

Byłem kiedyś adminem na serwerze znajomego, oraz posiadam admina na innym serwerze.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):

8

Staż w CS-sie:

5 lat

Steam / NonSteam:

STEAM (STEAM_0:1:32858969)

Dlaczego Ty:

Myślę, że przydałby się nowy, aktywny admin. Potrafię całymi dniami przesiedzieć na serwerze, a bywają sytuację, że gra ktoś podejrzany, a admina nie ma.

 

Jestem ogarniętym graczem, posiadam mikro przez które udzielam się praktycznie cały czas, także raczej Osame z serwera ludzie pamiętają :)

 

Do tego dochodzi jeszcze fakt, że aktywnie zgłaszam podejrzanych graczy na u@, zwracam również uwagę jak ktoś przesiaduje za długo na respie itp.

 

Myślę, że pozycja admina na tym serwerze jest dla mnie.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:

Póki nie znajdę pracy to jakieś 5 godzin dziennie, albo i więcej. Zależy czy chęci do gry są duże.

Kontakt:

GG, STEAM

 

Dołączam moje GT: http://www.gametracker.com/player/Osama%20Bin%20Laden/80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ooo ten botek gra słabo ciągle ginie to cziterow wylapuje

 

 

A tam wandi kultura chłopak cieszy się dobrą opinią każdy ma swoje dni. A gracz lubiany spotykany , jestem na tak za okresem próbnym aby sprawdzić kultrure :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...