Skocz do zawartości
''Kierownik''

Wywiad z miłośnikiem biurek - PEMEQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam bardzo serdecznie na wywiad z moim wiernym kompanem a zarazem najgorszym opiekunem Cod'a 400 @pemeq

 Prowadzący: Kierownik

Gość: pemeq

Witaj, na wstępie - chciałbym podziękować Ci za to, że znalazłeś czas i chęci na udział w wywiadzie. Opowiesz nam coś o sobie?

A no więc jestem Szymon jak wiele osób zdaje sobie z tego świetnie sprawę, ostatnimi czasy wróciłem sobie na sieć po przerwie i wiedzie się dobrze, jestem na 3 roku technika logistyka i grywam sobie na cod 400 gdzie również ostatnio miałem okazję wrócić na stanowisko opiekuna
 

Powrót do świata żywych po prawie rocznej przerwie i od razu zostajesz opiekunem co o tym myślisz?

 

W sumie i tak głównym powodem mojego powrotu był powrót do żywych mojego kochanego serwera Cod'a 400 jak i poprawienie sytuacji życiowej jak i zniwelowaniu problemów życia prywatnego, a co do opiekuna i że nim zostałem to kwestia tego że byłem takim jakby powiedzieć łącznikiem między właścicielem serwera a administracją pilnującą graczy na serwerze, starałem się pomagać i w ten sposób się "dorobiłem" opiekuna hah.

 

Dobytek niczego sobie. Opowiesz nam jak wygląda typowy dzień Opiekuna Cod'a 400?

 

Jak mam być szczery na chwile obecną nic wielkiego nie mam do roboty, zajmuje się tym co dotychczas ogarnianiem serwera jak i komunikacją z właścicielem.

 

Ciekawie, Ciekawie. Jak oceniłbyś prace administracji MH?

 

Administracja forum na chwile obecną pracuje jak pracuje nie chce się rozwodzić czy ktoś coś robi czy nie ale skala tego nie określi.

 

Bardzo bezpieczna odpowiedź ale szanuję. Powiedz mi czy zmieniłbyś coś na forum?

 

Na chwilę obecną forum wygląda jak wygląda, czy bym coś zmienił? Raczej nie ponieważ jest czytelne i "proste" w obsłudze.

 

Muszę się z tobą zgodzić wygląd zostawia sporo do życzenia. Co robiłeś podczas prawie rocznej nieobecności na forum?

 

Jak wiadomo chodziłem sobie po różnych forach, przy okazji stawiając własny serwer w Cs(wraz z prowadzącym wywiad) gdzie można powiedzieć że był wypałem i jednocześnie nie wypałem, ale nauczyłem się wiele na błędach i z sentymentu wróciłem sobie na multi-kupe.

 

Przepraszam za pytanie ale rozwiało ono wątpliwości co do twojego powrotu. Jak sądzisz 400 wróci na szczyt MH?

 

Tego nie wie nikt, co będzie to będzie i tyle, jak się potoczą jej losy tak się potoczą.

 

Mam nadzieje, że Aquax dobrze wybrał i Cod będzie znów popularny. Kto jest najważniejszą osobą w twoim życiu?

 

Na chwile obecną najważniejszą osobą w moim życiu a raczej najważniejszymi są moi rodzice, nie posiadam osoby "obcej" z poza rodziny która jakkolwiek znacz dla mnie tak dużo że dałbym się za nią przysłowiowo "pociachać".
 

Ranisz mnie wiesz? Jak trafiłeś na MH tak właściwie?

 

Na sieć trafiłem tak dawno temu że nawet nie pamiętam, pewnie wyglądało to tak że wpadłem na randomowy serwer i potem wbiłem na forum, ahh pamiętam pierwszy admin na cod 801, to były czasy.

 

Kontakt dobry kto ma wiedzieć ten wie. Co powiesz na szybkie pytanka?

Mc-KFC

KFC

Lol-CS 

Cs

Siłownia-Impreza

Doby melanż nie jest zły

Randka z dziewczyną-Wyjście z kumplami 

Co to dziewczyna? Wyjście z kumplami

Biurko Borna-Biurko Aquaxa 

Biurko Borna na zawsze w serduszku lecz poszedł awans

Kebab-Pizza 

kebabik

Wiedziałem :D Na koniec chciałbym Cię jeszcze zapytać czy nasz młody pemeq ma swoją wybrankę ?

 

Stety niestety na chwilę obecną takowej nie posiadam, żadna mnie nie chce haha a tak na serio to chwilowo nie widzę potrzeby by takowa znalazła miejsce w moim życiu, zapracowany ostatnio jestem.

 

Rozumiem. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

pozdrawiam administrację forum i kameleona za to, że jest alkoholikiem.

 

Cieszę się niezmiernie, że zgodziłeś się na wywiad mam nadzieję zbytnio Cię nie zanudziłem i jeszcze raz dzięki za chęci.

 

Również dzięki za możliwość wzięcia w udziału.

 

 

Wielkie dzięki wszystkim za przeczytanie i jeszcze raz dzięki @pemeq za udział!

Pozdrawiam Kierownik

Edytowane przez ''Kierownik''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chciałem rozkręcić swój serwer ale nie wypaliło i wróciłem se na mh, złoto haha :D

 

ucz się w tym thm żeby Ci się przydała ta szkoła po szkole, no ja spędziłem 4 lata na tym kierunku i niezbyt mi się przydała:<

 

pozdro

Edytowane przez wandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tylko dodam od siebie, że mi kompletnie nie pasują jakoś te kolory - może, że są za ciemne i mało czytelne wobec szaty graficznej Multi Gówna. Moja tylko opinia
Co do samego wywiadu nie ma się do czegokolwiek przyczepić, ciekawa praca jak i rozmowa. Brakowało tematów takich jak ten

Mój avatar przedstawia ocenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...