Skocz do zawartości
Fox_r2

 zamknięty Coś związane z rynkiem ale pomysł One:

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj z kolegą doszliśmy do wniosku że jak ludzie kopiowali skiny z rynku to żeby te $ na coś się przydawały stworzyć wymianę gdzie będzie można używać $ za skiny. Lepszy pomysł więcej może pracy nie wiem nie powiem decyzja standardowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+1 :D 

Można pod /wymień czy tam /wymiana zrobić np, że daje się euro za skina i gracze będą się dogadywali i nie będzie kopiowania. Dużo ludzi ma pełno skinów którymi nie gra a inni by je chcieli a nie chcą / wymień ponieważ to co oferują już mają w sumie za euro tylko można jp trochę bez sensu bo nie daje to ludziom frajdy z zbierania kasiorki, a tak to byłby jakiś pretekst bo klany tez nic nie dają to nikt nie wywala w kto kasy :X jak dla mnie coś bym wymyślił z wymienianiem skinów za eurosy  Może i by przybyło ludzi bo coś nowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 godzin temu, Fox_r2 napisał:

Tutaj z kolegą doszliśmy do wniosku że jak ludzie kopiowali skiny z rynku to żeby te $ na coś się przydawały stworzyć wymianę gdzie będzie można używać $ za skiny. Lepszy pomysł więcej może pracy nie wiem nie powiem decyzja standardowa.

 

ale juz jest taka wymiana gdzie uzywasz dolarow pod komenda /jp wiec nwm o co wam chodzi :dogeKEK:
moge odrazu powiedziec ze bylo by to do zrobienia ale tylko jako podatek wiec nwm czy to jest warte tego aby tracic kase przez wymiany bo wtedy ludzie by sie nie wymieniali 

 

20 godzin temu, Squb napisał:

Po co, po co, po co, po co

Już lepiej serio zrobić nową paczkę, ale co ja tam wiem :2Head:

o too jest to czego potrzebujemy ale jak zawsze zgoda od gory jest potrzebna a ta jej nie daje 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...