Skocz do zawartości
Shifu

 zamknięty Skarga na Zieluna

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: Od możliwe 6 dni temu aż do teraz 
Nick Admina/Gracza: Zielun Multi-Head
Dowód(Ss'y/Demko): steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-6h8nY-Wa4s5-ZNWLO-DzLq4-hMFyB
Uzasadnienie: Po wspólnej rozgrywce na serwerze COD mod, postanowiliśmy rozegrać matchmaking'a wraz z innymi graczami COD, i jak na Demo widać, nie wygląda mi to na czystą rozgrywkę, proszę o rozpatrzenie sprawy. Ludzie na serwerze również skarżą się, aby podejrzany używał nielegalnego oprogramowania na serwerze. Gracz ten potrafi zrobić 40-50 killi na serwerze, a gdy na następnej mapie którykolwiek Admin wejdzie na tryb obserwatora, by sprawdzić rozgrywkę jego, nagle nie potrafi on grać
Świadkowie: DwaPalce, MasterPain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ma piernik do wiatraka w ogole, co ma mm do gry na serwerze społecznościowym? I oczym ty gadasz jak nie potrafię grać, gdy obserwuje admin ? Zapraszam adminow na innym nicku na serwer bądź steamie, nie mam nic do ukrycia podczas gry na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


26 minut temu, Shifu napisał:

Data/czas zdarzenia: Od możliwe 6 dni temu aż do teraz 
Nick Admina/Gracza: Zielun Multi-Head
Dowód(Ss'y/Demko): steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-6h8nY-Wa4s5-ZNWLO-DzLq4-hMFyB
Uzasadnienie: Po wspólnej rozgrywce na serwerze COD mod, postanowiliśmy rozegrać matchmaking'a wraz z innymi graczami COD, i jak na Demo widać, nie wygląda mi to na czystą rozgrywkę, proszę o rozpatrzenie sprawy. Ludzie na serwerze również skarżą się, aby podejrzany używał nielegalnego oprogramowania na serwerze. Gracz ten potrafi zrobić 40-50 killi na serwerze, a gdy na następnej mapie którykolwiek Admin wejdzie na tryb obserwatora, by sprawdzić rozgrywkę jego, nagle nie potrafi on grać
Świadkowie: DwaPalce, MasterPain

Zrób upload na jakiś hosting tego demka, bo go nie otworzysz inaczej. Swoją drogą mm, a gra na serwerze to dwie różne rzeczy, ale może to stwarzać jakieś podejrzenia.

19 minut temu, WaleKoniaNogami napisał:

Też mam nagranie,a 50 kili ma jak nie ma adminów a jak są to ma z max 20 jak każdy przeciętniak ;D też go wyczaiłem,jak mu gra nie idzie to włączy tryb że mierzy tylko w okolicach głowy nawet trochę z lewej a to wejdzie idealnie

Skoro masz nagranie to wrzuć je i ładnie rozpisz..

 

Co od mojej osoby to gościu w 5 dni wyexpił 4 postacie do 70lvl+ (XD). Na dzień dzisiejszy 28.02.br godzina chwile po 19, gościu ma 28h na serwerze.

 

 

https://730.gotv.pro/srv57528/auto0-20230228-183909-369207294-de_aztec_hype_v4-____________CALL_OF_DUTY_COD_200_____________Multi-Head.pl_1s1k.dem.zip

 

1:56 - bardzo ciekawe spojrzenie w ścianę, jak dla mnie bardzo nie naturalne

4:08 - bardzo ciekawe cofnięcie pozycji, bez sprawdzenia bsa, czy przejścia obok, gdzie wcześniej rundę w rundę ktoś tam był i Zielun tą trasą leciał

4:14-4:17 - nie mógł wiedzieć, że gracz nie uciekł dalej, tym bardziej kszykszy, który posiadał ciche kroki(modelu też słychać nie było, bo wiem, że nadal się to buguje xd), bardzo piękne wyjście zza rogu swoją drogą

5:04 - każda poprzednia runda na pełnej po środku przejścia, teraz przy samiusiej ścianie, przypadek?

7:01-7:07 - bardzo pięknie wyczekany gracz bot pzl, czemu nie na pełnej jak zawsze i w każdego?

7:53 - hmm? slowmo całkiem ciekawe przesunięcia celownika 

7:56 - kolejny dziwny strzał?

7:58 - i po raz trzeci całkiem ciekawy  strzał

11:27 - nie ma opcji, że go słyszał, tym bardziej widział

14:23 - bardzo ciekawe zatrzymanie

14:27-14:31 nie miał prawa go słyszeć jak gościu na ninjy leciał, sam oglądałem to 3 razy dla upewnienia. Bardzo fajny sposób podążania celownikiem

 

Edytowane przez Don Mateuko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 godzin temu, Don Mateuko napisał:

Co od mojej osoby to gościu w 5 dni wyexpił 4 postacie do 70lvl+ (XD). Na dzień dzisiejszy 28.02.br godzina chwile po 19, gościu ma 28h na serwerze.

 

Koleżko, po pierwsze to naucz się korzystać z GT- jak wpiszesz zielun wyskoczą ci 3 bo zmieniałem nick i masz 40h.A po drugie to nie 4 postacie do 70+ tylko jak już to dwie, a pragnę ci przypomnieć, że lvl można dobijać monetami. Jak widać na czacie nie potrzebnie szczyciłeś się ,,No sprawdź sobie historie mojego konta na forum, zobacz kim jestem.’’ A jak widać nie potrafisz najprostszych rzeczy sprawdzić.

A od siebie dodam, że postać która ma rzekomo ,,Ciche kroki" jest słyszalna takim dźwiękiem jak biegnie jakby nie wiem ,,trzęsącę się klucze?" zachęcam do sprawdzenia na serwerze ;)

Edytowane przez Zielun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak.Nie chciało mi się wrzucać filmiku ale dam tu taki zadatek bo za bardzo Mielisz i myślisz że adminów w ch..a zrobisz bo donate wyślesz itp by coś ugrać i oczy mydlić i w dodatku nie z swojej kieszeni

https://megawrzuta.pl/download/b59850f9f4318b06f8abc6699c152583.html

Edytowane przez WaleKoniaNogami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siemka :D

1:56 - b+
4:08 - b+

4:14-4:17 - b-

5:04 - b-

7:01-7:07 - b+

7:53 - b-

7:56 - b-

7:58 - b-

11:27 - b- słychać

14:23 - b-

14:27 -  b++

Po ostatniej sytuacji mocno spalony jesteś :/.

GRACZ DOSTAJE BANA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brawo administracja.PAPA czlowieku postoju Morawieckiego ;D,bawiło  mnie to jak kłamałeś a i tak wszyscy wiedzieli bo nawet nie potrafisz się dobrze kryć ;D

Edytowane przez WaleKoniaNogami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...