Skocz do zawartości
Sidoslavv

 odrzucone [Support Admin] NICK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:♡sidoslavv_♡
Wiek:16
Link do BanID:https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:619473583
CS 1.6/CS:GO
*: cs:go
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: dopiero co bd na forum siedzial wiecej na serwerach
Coś o sobie:Siema, jestem Wiktor pochodze z wielkopolski interesuej sie motoryzacja. Moja pasje jest grania i spedzanie czasu z ziomkami. Jestem osoba ktora potrafi sie dogadac z kazdym slucham wyzej postawionych od siebie osob. Jestem człowiekiem który potrafi załatwic sprawy pokojowo ( jesli tego wymaga dana sytuacja a nie jak niektorzy odrazu banik bez podstawy ;P). Duzo czasu spedzam przed komputerem jestem osoba ktora sie szybko uczy nowych rzeczy ;).
Doświadczenie:Na randze brak. jest to moje pierwsze podanie w cs. Ale uwazam ze jednak kazdy od czegos zaczynał :)
Dlaczego Ty:Poniewaz jestem osoba sumienna, wywiazujaca sie z obowiazków. Szybko sie ucze i jestem milusi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...