Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 05.03.2023r
Nick gracza: Kremówka2137
Dowody: SC przypiete
Świadkowie: Gracze którzy byli ok. godziny 17:30-50
Uzasadnienie: Administrator  podczas grania na serwerze Only Mirage 1 grało ok. 3-4 os pompami co nie jest w żaden sposób zakazane na serwerze, a admin wysyła na chat wiadomość o ostrzeżeniu iż jeżeli 3 rundy pod rząd ktoś będzie grał pompą czy też pm dostaje bana co jest śmieszne z uwagi takiej że jest to broń normalna i w żaden sposób nie zakazana. Podczas gdy jeden gracz dostał muta wypisywał ponoć obraźliwe treści do admina ten gracz dostał muta po wiadomościach "Broń jak broń grajcie i nie płaczcie" co jest też śmiesznym powodem muta według mnie. Podczas pytania o bana dla tego gracza administrator odpowiedział "cwaniakowanie...tak lepiej nie rób"  oczywiście normalnie traktowało by się to jako ostrzeżenie ale w tej sytuacji raczej jako groźba z jego strony. Także proszę rozpatrzeć tą sytuację gdyż nie powinno by tak być że admin tak robi.

obraz_2023-03-05_175539387.png

Edytowane przez Szydel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przepraszam bardzo ale co???? to on MNIE zwyzywał na u@ było widoczne przecież <3:jebać cię przychlaście nie wiem czy coś dodawać czy ująć ale tyle od mojej strony

 

co jest jeszcze dziwniejsze upomniałem cię żebyś nie cwaniakował co to za problem inny nie wymyślaj 

 

Edytowane przez BbynonS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

Zacznijmy od kilku faktów:
Po 1. Adminem piszącym z wami był @BbynonS ja siedziałem i się przyglądałem sytuacji.
Po 2. Nie pisałem nic z wyżej wymienionych rzeczy co można zauważyć na demku.
Po 3. Kolega wyzywał na początku wszystkich na ogólnym chacie, po dostaniu gaga zaczął bugować go na u@ i tam wyzywać nas.
Po 4. BbynonS nie wyzwał nikogo tylko cytował to co napisała ta osoba na u@ pisząc że takie treści również będą karane.

W skutek wszystkich tych punktów kolega dostał lotke na 4h żeby odpoczął, a ja napisałem do ciebie na w prywatnej wiadomości żebyś też nie cwaniakował bo również odpoczniesz od chatu, ponieważ jak sam wspomniałeś podczas gierki że świetnie znasz regulamin.

Edytowane przez ALJZK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
3 minutes ago, Szydel said:

Nie widziałem tego ale skoro tak było to okey ten argument usuwam, ja zauważyłem tlyko iż było to od admina

 

 

 

Edytowane przez Szydel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, Szydel napisał:

"(...) co nie jest w żaden sposób zakazane na serwerze, a admin wysyła na chat wiadomość o ostrzeżeniu iż jeżeli 3 rundy pod rząd ktoś będzie grał pompą czy też pm dostaje bana co jest śmieszne z uwagi takiej że jest to broń normalna i w żaden sposób nie zakazana"

Na ogół nie jest zakazana z takiego względu, że nikt nie biega nią cały mecz naprzemiennie bizon-dowolna pompa. To jest normalna rzecz, że administrator pisze o jakimś zakazie, wcześniej było to na przykład "resp tt do 1:30" bo wszyscy kampili na tt, proste.

 

"Podczas gdy jeden gracz dostał muta wypisywał ponoć obraźliwe treści do admina on zaś w odpowiedzi na ogólnym chatcie zwyzywał go od przychlasta."

No i słusznie, gracz ten jest znany z tego, że sapie się do każdego o byle gówno a potem jak dostaje kare to sapie się jeszcze bardziej.

 

""Broń jak broń grajcie i nie płaczcie""

Jak już kogoś cytujesz, to upewnij się, że cytat pokrywa się w 100% z tym co napisał ten gość.

 

Co do rzekomego cwaniakowania to akurat wydaje mi się (tak wydaje, bo uwaga nie jestem w głowie Aljzk kto by pomyślał) to nic dziwnego bo dyktowałeś mu co powinien robić jako admin, co jest dla mnie śmieszne i w sumie Ci to nawet pisałem na czacie.

 

A tak pozatym bawi mnie trochę, że robisz jako niechciany adwokat jakiegoś ziutka co pierwsze co zrobił po wejściu to wyskoczył z ryjem XD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Podczas gdy jeden gracz dostał muta wypisywał ponoć obraźliwe treści do admina on zaś w odpowiedzi na ogólnym chatcie zwyzywał go od przychlasta."
 

Jasne bynnos to wytłumaczył ja nie zauważyłem tego i wycofałem to.

"Co do rzekomego cwaniakowania to akurat wydaje mi się (tak wydaje, bo uwaga nie jestem w głowie Aljzk kto by pomyślał) to nic dziwnego bo dyktowałeś mu co powinien robić jako admin, co jest dla mnie śmieszne i w sumie Ci to nawet pisałem na czacie. "

Nie dyktowałem mu co ma robić ale to że gdy chce zakazać pomp najpierw wprowadzi to w regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...