Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ty o resecie mówisz jak serwerem nikt się nie zajmuje i każdy olewa ten serwer więc co tu dopiero mówić o resecie  ..... plus administracja wgl się nie zajmuje pisać do @aquax żeby coś zrobił to nie raczy odpisać  możecie mi dać warna ale taka jest prawda  grają same boty na serwerze plus są zlagowane 

Edytowane przez Newbii
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


31 minut temu, Newbii napisał:

Ty o resecie mówisz jak serwerem nikt się nie zajmuje i każdy olewa ten serwer więc co tu dopiero mówić o resecie  ..... plus administracja wgl się nie zajmuje pisać do @aquax żeby coś zrobił to nie raczy odpisać  możecie mi dać warna ale taka jest prawda  grają same boty na serwerze plus są zlagowane 

Niestety ale jesteś naczelną pierdołą cod moda 400 i nie chce mi się poraz 1000 odpisywać czy już będzie reset. Są opiekunowie to ich truj. Jak ja się zajmowałem tylko serwerem to Ci odpisywałem. Zaczęło się robić ciepło, są wakacje praktycznie i też nie mam tyle czasu. Obgadam z OP kiedy reset będzie najbardziej korzystny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...