Jump to content

Recommended Posts

Ban był za czitowanie @sylwo

@PsychoMEfiu jakieś demko/uzasadnienie? 
 

Z Braku dowodów od @PsychoMEfiu 
Dajemy UB osobiście nie raz widziałem @sylwo na serwie i nie miałem zastrzeżeń 

@PsychoMEfiu Demko następnym razem proszę 

@Adi @BORN2SPEED. zamkniecie? 

Edited by ''Kierownik''
Link to comment
Share on other sites


Obserwowowałem kolege kilka dobrych rund ze względu na dosyć podejrzane akcje, niestety popełniłem błąd bo dopiero po fakcie się zorientowałem, że nie nagrywałem demka a oglądając hltv mam pewien problem z dotarciem do odpowiedniego momentu ponieważ mi się ścina i jakoś dziwnie zavhowuje się nagranie. Natomiast po kilku rundowej obserwacji za pomocą ESP widać było jak kolega mierzy i wyczekuje przez ściane ale niestety jak mówie popełniłem błąd, gdyż nie włączyłem nagrywania... kolega ogólnie już nie pierwszy raz był podejrzany o krzywe akcje ale niestety wychodził często szybko i nie udawało sie żadnych konkretów złapać. Decyzje co z kolegą zrobić zostawiam górze dla mnie 100% odpał.

Link to comment
Share on other sites


Serio. Nigdy w życiu nie grałem na żadnych aimach czy tym podobne a gram już sporo na tym serwerze. NIe masz dowodów tak na prawdę. i teraz co komu góra uwierz dla mnie czy admina wiec dziękuję wszystkim za miłą grę bo wiadomo że juz mnie nie wpuszcza. tylko ja na serio jestem czysty. nie pozdrawiam 

edit. a jeszcze dodam że na Ciebie @PsychoMEfiuczekałem 7 aż łaskawie odpiszesz i jak napisałem w końcu to że ja czituje. 

Edited by sylwo
Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...