Jump to content

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: sylwo
Godzina, data zdarzenia: 2.08.23
Mapa: de rats
STEAM_ID / IP:457902671
Uzasadnienie: niby źle postawione sg

Link to comment
Share on other sites


Obserwowowałem kolege kilka dobrych rund ze względu na dosyć podejrzane akcje, niestety popełniłem błąd bo dopiero po fakcie się zorientowałem, że nie nagrywałem demka a oglądając hltv mam pewien problem z dotarciem do odpowiedniego momentu ponieważ mi się ścina i jakoś dziwnie zavhowuje się nagranie. Natomiast po kilku rundowej obserwacji za pomocą ESP widać było jak kolega mierzy i wyczekuje przez ściane ale niestety jak mówie popełniłem błąd, gdyż nie włączyłem nagrywania... kolega ogólnie już nie pierwszy raz był podejrzany o krzywe akcje ale niestety wychodził często szybko i nie udawało sie żadnych konkretów złapać. Decyzje co z kolegą zrobić zostawiam górze dla mnie 100% odpał.

Link to comment
Share on other sites


Posted (edited)

Serio. Nigdy w życiu nie grałem na żadnych aimach czy tym podobne a gram już sporo na tym serwerze. NIe masz dowodów tak na prawdę. i teraz co komu góra uwierz dla mnie czy admina wiec dziękuję wszystkim za miłą grę bo wiadomo że juz mnie nie wpuszcza. tylko ja na serio jestem czysty. nie pozdrawiam 

edit. a jeszcze dodam że na Ciebie @PsychoMEfiuczekałem 7 aż łaskawie odpiszesz i jak napisałem w końcu to że ja czituje. 

Edited by sylwo
Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...